Forum
u58203
u58203
"Maya?Maya, zbudi se!"
"Pusti me!"
"Maya, danes je prvi dan šole, si pozabila?"
"Kaaaaaaj!?"
O, ne! Danes je prvi dan šole, pa ne vem niti, kaj bom oblekla, moja frizura pa je kot sršenje gnezdo!
Pogledam na uro.Ura je petnajst do osmih!
"Mami!Zakaj me nisi zbudila prej?"
"Saj sem te budila, pa si spala kot top"
Skobacala sem se iz postelje, iz omare vzela prvo, kar mi je prišlo pod roke, se oblekla, šla v kopalnico, tam pa se poskušala počesati. Nekako mi je uspelo, vendar še vedno nisem bila čisto zadovoljna. Ko sem bila pripravljena, sem začela teči. Tekla sem kolikor hitro sem lahko. Ko sem prispela pred vrata našega razreda, sem slišala, kako notri govorijo drug čez drugega in se prerekajo. Torej se pouk še ni začel. Olajšano sem stopila skozi vrata. Vsi so utihnili. Najbrž so mislili, da je prišla učiteljica. Usedla sem se poledg moje BFF Emme, vendar so me še vedno vsi čudno gledali. Nekateri fantje so se začeli hihitati. Potem je prišla učiteljica in pouk je mirno potekal. Med odmorom sem šla na WC. Ko sem šla mimo ogledala, mi je postalo jasno, zakaj so se mi smejali. Ker sem tekla, so se mi lastje zopet razkuštrali, da sem bila še skoraj slabša kot prej, v obraz pa sem postala rdeča kot paradižnik. Kakšna sramota!
________________________________________________________________________________________
Next?
16. februar 2012
u77307
u77307
Neext ! :33
16. februar 2012
u58203
u58203
thnx!
16. februar 2012
u58203
u58203
Če noben noče dat nexta, bom pa za mojo Pičkačku:$ nextala
17. februar 2012
u58203
u58203
Noter so prišle ene punce in se pogovarjale in smejale. Pri tem so me gledale in s prstom kazale name. Super! Upala sem, da bo prvi šolski dan potekal malo bolje...
"OMG, Maya! Nujno rabiš frizerja! Pridi!" Obrnem se in zagledam Sam (Samantho).
"Pridi, greva!" (njena mama je modna stilistka, zato vedno, kadar vidi dekle, brez stila ali z razkuštrano frizuro, jo pregovori, da pride v njen salon in jo tam čisto preuredi - spremeni ji pričesko, zamenja obleke...)
"Ne smeva iz šole!"
"Takoj bova nazaj! Še pred koncem odmora! Pridi, no ne stoj kot lipov bog!"
Prijela me je za roko in me skoraj vlekla za sabo. Ustavili sva se tam, kjer sem predvidevala, da se bova. Pred salonom njene mame!
Vstopili sva. Njena mama je bila s hrbtom obrnjena proti nama in ko se je obrnila, jo je skoraj kap!
"Zaboga, Maya, kakšna pa si!?"
Če se tako dobra modna stilistka tako razburi nad tvojim izgledmom, je zagotovo nekaj narobe. Zato samo skomignem z rameni in zardim.
"Sedi!", mi ukaže.(očitno sem jo s svojim izgledom tako šokirala, da je pozabila, da bi medve z Sam morale biti zdajle v šoli)
Še preden se zavem, me potisne na stol on vzame škarje. Potem začne striči. Ne! Moji lepi, dolgi lasje, ki so mi segali vse prek htbta so padli na tla!
Kmalu je končala in pravzaprav mi je bila frizura všeč!
Še preden sem se dodobta ogledala, me je potisnila v kabino za preoblačenje, prek vrat pa obesila mini krilo, majčko z naborki in mi skozi reži pod vrati potisnila najlepše balerinke s petko, kar sem jih kdaj videla.
Počutila sem se kot manekenka.
"Je že bolje. Zdaj pa takoj nzaj v šolo, obe!"(očitno le ni pozabila) Sicer je prijetna, a je včasih prav odločna in nikoli ne odneha. Vedno vztraja pri svojem. Kar začne, dokonča.
Hitro sva tekli nazaj na dvorišče in se potuhnili za grm, da ni nihče opazil, da naju ni bilo. Potem sva se usedli na klopico in se pogovarjali. Prav uživala sem, ko me je moja sovražnica (Bella) ledeno gledala, ker so fantje žvižgali za mano, kjerkoli sem biila. Kot da mora biti vedno ONA v središču pozornosti!
u69266
nExT!!
17. februar 2012
u61401
u61401
nekšt!*
17. februar 2012
u58203
u58203
hvala
17. februar 2012
u58203
u58203
Hejhoj!
Dragi bralci, ali želite, da nextam zdaj, ali jutri?
in še:
Če želite, da vas obveščam o nextih, napišite
17. februar 2012
ja ja ja ja ja ja ja
17. februar 2012
oboje ja ja ja ja ja
17. februar 2012
u58203
u58203
hvala škp ampak sem bila na treningu, in sem šele zdaj prišla domov... tk da, nextam ju3, takoj ko se zbudim (ob pol dvanajstih) fajn spančkite! Čawčaw!
17. februar 2012
u61401
u61401
uuum! se pa pozn zbudiš ;P
pol pa za jutr: nekšt!*
17. februar 2012
u58203
u58203
jeeeeej, hvala leichy
17. februar 2012
u61401
u61401
NzK!* C:
17. februar 2012
u58203
u58203
No, sem se vseen odločila nextat, kr mi je ful DC.
****************************************************************************************************************
Naslednji dan v šoli.
Emme ni bilo v šolo (menda je zbolela, kar je čudno, glede na to, da smo sredi poletja), Sam pa hodi v drug razred kot jaz. Usedla sem se na svoje mesto in se nasmihala fantom, ki se me gledali in žvižgali za mano. Tedaj pa so se odprla vrata in v razred je vstopil najlepši fant, kar sem jih kdajkoli videla... Prišel je do mene in se nasmehnil.
"Je to mesto prosto?", je vprašal in s prstom potrkal po stolu peleg mene (Emminem stolu). A jaz, tepka nisem bila sposobna izdaviti niti besedice "Ja!" ali pa "Ne!" Samo strmela sem vanj. Nato sem se toliko zbrala, da sem lahko prikimala. Potem se sedel zraven mene. Ne morem opisati, kako lepo je dišal...
Nato je v razred planila učiteljica.
"Se opravičujem za zamudo!" Pogledala sem na uro. Bilo je pol devetih. Kul! Samo še 15 minut matematike!
"Danes matematika na žalost odpade. Kot ste nekateri že opazili, ste dobili novega sošolca. Pridi pred tablo, Michael!"
On je (na mojo žalost) vstal iz svojega stola (Emminega stola) in odšel proti tabli. Potem se je predstavil in pripovedoval nam je o tem, kako sta se starša ločila in se je on preselil z mamo sem. Pri tem je bil tako samozavesten, kot da bi to počel celo življenje.
Zdi pa se mi, da je pri tem na skrivaj pogledoval proti meni!
O Bog, kaj bi dala, da bi bilo to res!
***************************************************************************************************************
To je bil en kratki next, zdej pa nočko!
17. februar 2012
u61401
u61401
dobro jutro & nekšei!
18. februar 2012
u58203
u58203
okeii
18. februar 2012
u58203
u58203
Nextam
***************************************************************************************************************
Ko se je spet usedel zraven mene, sem v trebuhu začutila metuljčke. Prvič sem zaljubljena. Prvič sem ZARES zaljubljena!
Ko je bilo pouka konec, mi je bilo prvič v življenju žal, da se je končal. Kajti takrat je vstal iz stola (Emminega stola - pravzaprav mi je bolj všeč zdaj, ko na tem stolu sedi on) in gre proti vratom. Tedaj se zgodi nekaj nenavadnega. Zdelo se mi je, da imam privide, da se mi je zaradi ljubezni zmešalo. A se mi ni! Bilo je res! Tik pred vrati se je obrnil proti meni in mi pomežiknil! Pogledala sem okrog sebe, če je pomežiknil kateri drugi, a za mano ni bilo nikogar! Pomežiknil je meni!
Hitro sem vstala, pobrala zvezke in torbo ( tako se mi je mudilo, da sem zvezke nosila kar v roki ) ter odhitela k Sam, da bi ji vse povedala. Tekla sem po hodniku in se pri tem zaletela v.............. Ja, v Michaela! Zardela sem in se opravičila. On se je nasmehnil, se sklonil in mi pobral zvezke.
Zdel se mi je prijeten in prijazen fant. A sem se motila! Še kako sem se motila...
Next?
18. februar 2012
u61401
u61401
Next ;P
18. februar 2012
u58203
u58203
hVaŁa!
18. februar 2012
next P
NORO SMRKETA
18. februar 2012
u578
u578
jaaaaaaaaaaaa next!!
18. februar 2012
u58203
u58203
Okej next
**************************************************************************************************************

Z Sam sva šli v park. Jaz sem se tresla po celem telesu od razburjenja, kajti prvič v celem mojem življenju imam srečo v ljubezni.
"Ej, poglej, tamle je Michael! Pojdi ga ogovorit!"
Obrnila sem se. V utici, ki je na koncu parka je sedel in in še nekaj drugih fantov.
"Se ti je zmešalo? Saj sploh ne vem, če sem mu RES všeč!"
"Ja, si mu! Pojdi, dokler je še tu! Ko bo odšel, se boš pa jokala, kakšna trapa si!"
Prav! Zmagala je! S počasnimi a odločnimi koraki sem stopala proti uti. On me je prehitel
"O Maya! Pridi malo sem!"
Stopila sem v uto in se usedla k njemu.
"Veš, Maya, zelo si mi všeč in razmišljal sem... Maya, bi hodila z mano?"
Vprašal me je! Končno m je vprašal...ampak, samo malo... saj me pozna samo en dan!
A srce mi je prigovarjalo, naj rečem "Ja!, razum pa nasprotno. Jaz sem ubogala razum.
"Oprosti Michael, a jaz te poznam samo en dan! Še to ne!"
Michael je ponorel:
"Še žal to bo, da si me osramotila pred vsemi! Poberi se! Nočem te več videti!"
Z solzami v očeh sem tekla in osuplo Sam, ki je spraševala, kaj se je zgodilo sem samo potegnila za sabo. Tekli sva k njej domov. Tam sem sedla na njeno posteljo in k sebi stiskala plišastega medvedka.
"On...me...j.j...je vpra...šal, če bi... če... bi...hodi...la z njiiim...pa sem... rekla...ne!"
"Prav si storila, Maya! Tega tipa poznaš le en dan! Nikoli ne veš, kaj ima za bregom! Ponosna sem nate, Maya!"
Objela me je, jaz pa nisem mogla nehati jokati... a ne zaradi zapravljene priložnosti...
vsepovsod sem videla njegov razjarjeni obraz. Bala sem se, da me bo zasledoval in me pretepel. Nisem upala iti sama domov, zato sem poklicala mamo, če lahko prespim pri Sam (k sreči je bil jutri praznik in ni bilo treba iti v šolo). Olajšano sem prekinila, a nisem vedela, da se moja mora lahko izpolni tudi ko sem pri Sam...
***********************************************************************************************************
19. februar 2012
u58203
u58203
Nekšt?
19. februar 2012
u61401
u61401
jaaaaaa! (:
19. februar 2012
u65343
u65343
Neeext(:
19. februar 2012
u45227
u45227
nextttttttttttttttttttttttt
19. februar 2012
u578
u578
next next next next next.............. ok, sej si dojela... NEXT!!!!!!!!!
19. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt!!!!
takoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg