Forum

moj dnevnik

Ta dnevnik je posvečen mojemu idolu Jamesu Maslowu.
9.5.2014:
Dragi dnevnik!
Skrajni čas je, da v življenje vnesem nekaj več svežine. To velja praktično za vsa področja. Poiskala sem konjiček, bom preživljala prosti čas. V šoli bom izrazila svoje nezadovoljstvo. Če se ne bom sama postavila zase, se ne bo nihče drug. Zdaj je idealen čas za napredovanje.
Slika dneva:

09. maj 2014
u171245
u171245
next
09. maj 2014
Next dobiš jutri.
09. maj 2014
Žal mi je za zamudo nexta. Ugotovila sem, da imam čas pisati dnevnik samo ob petkih. Bo v redu, če bom next pisala enkrat na teden?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.5.2014:
Dragi dnevnik!
Prijaznost danes ni bila odveč. Težko sem nadzorovala svojo jezo, zato sem pazila, da nisem bila pregroba. Če sem se komu zamerila, sem si zaprla marsikatera vrata. Na zasebnem področju me je čakal preobrat. Zgodilo se je nekaj, na kar nisem računala. Nisem pozabila, da je ljubezen nepredvidljiva, predvsem pa, da je ne morem nadzorovati.
16. maj 2014
u171245
u171245
next
16. maj 2014
23.5.2014:
Upiranje mi ni koristilo. S takšnim obnašanjem sem se le še bolj oddaljevala od bistva in samo podaljševala že tako zapleteno situacijo. Čimbolj se bom prilagodila in skupaj z vpletenimi bom našla pot do rešitve. Čeprav se mi je sprva zdelo , da moje želje ne bodo uslišane, sem hitro spoznala, da so mi pravzaprav naredili uslugo.
23. maj 2014
30.5.2014:
Dragi dnevnik!
Danes sem kar hlepela po novih avanturah. Zaželela sem si veliko pozitivnih sprememb. Finančna naložba, ki se je je moja družina lotila pred kratkim, nam ne daje takšnega zadovoljstva, kot smo pričakovali. Obeta se nam večja izguba. Poskusila bom nadzorovati in spremljati svoje počutje ter ukreniti nekaj v smeri sprostitve.
30. maj 2014
6.6.2014:
Dragi dnevnik!
Preteklosti se tako ali tako nikakor ne da spremeniti, zato sem jo preprosto sprejela in se raje odpravila dalje. Čaka me še ogromno izzivov, pri katerih bom lahko popravila določene napake iz preteklosti. Fantu bom namenila več časa in pozornosti, saj me že močno pogreša. Presenetila ga bom.
06. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg