Forum
Heeeeeeeei, fooooolk!!! No, jst pa ♥ Togepi ♥ swa se udločle da eno zgodbico skp napišewa... Zgodbica se gre wečinoma o punci Kristini Flourtaine in Chrisu Salvatorju... POZOR!!! ♥ Togepi ♥ bo ubjaulala Kristino jst pa Chrisa ampk na wordu pišewa ube ubadwa... Kul? KUL!
03. avgust 2012
✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝ FEAT. ♥ Togepi ♥ = My Darkest Dreams
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
03. avgust 2012
neext
03. avgust 2012
Kristina Flourtaine. Najbolj priljubljena na najboljši srednji šoli v Medlewoodu. Bila sem tako ponosna, da sem to dekle jaz. Imela sem najlepšega fanta. Igral je nogomet in tenis pa tudi premagovanje ovir je treniral. Bil je najbolj priljubljen fant in ta fant je bil samo moj. V trenutku, ko sva se zagledala, se je med nama vzpostavila nekakšna povezava. Takoj sva vedela, da sva si usojena. Grayson je bil tako čudovit fant. Celo mojemu očiju je bil všeč, moji mami in še celo moji nadležni mali sestrici Kristen. Grayson se je z njo igral in moji mami je bil v momentu všeč, ko je videla, da se ukvarja s Kristen. Njemu se zdi ta mala neumna tečka zelo ljubka ampak on ne živi že celih 10 let z njo! Najprej je bil Grayson malo zadržan in je prihajal k meni je takrat, ko sva bila zmenjena, da greva na zmenek in, da me bo on peljal. Vedno sem mu jaz odprla ampak en dan mu je odprl oči. Povabil ga je noter in se pogovarjal z njem. Od takrat naprej pa si je vedno upal vstopiti. Ko je moj oči povedal, da mu je Grayson všeč, sem takoj mogla poklicati Tiffany in Georgo. Hihitali sta se v moj telefon in tudi jaz sem se jim pridružila. V šoli si vsi želijo biti moji prijatelji. Sem vodja navijaške skupine in imenujemo se Ghosts. Imamo črne in vijolične uniforme in izvajamo vedno najbolj nevarne skoke. Moj ljubi Grayson je kapetan Ghostov. V šoli imam popolne ocene in kljub temu, da imam same 5, me nihče ne kliče piflarka. Najbolj popularne in najlepše punce, pa res nihče ne bi rad zmerjal s piflarko in se ji s tem zameril. Delam vse domače naloge in naučim se še več kot učitelji od mene. Bilo je oblačno vreme, ko je oči vstopil v mojo sobo in moja mami je še vedno divjala vsa živčna za njem. ''Kory! Ne moreš ji narediti tega!'' ''Karmina, ljubica. Moram ji povedati, da lahko kar spakira.'' ''Ampak, ljubi, saj ne vemo, če smo zmožni kupiti kaj takega! Sploh ne vemo kaj lahko pričakujemo tam!''. Kregala sta se v moji sobi medtem, ko sem jaz prekinjala klic. Gledala sem ju in vrgla telefon na mojo ogromno zakonsko posteljo. Buljila sem vanju in bila čisto tiho, dokler se oči ni odločil, da mi bo povedal kaj se že cel čas pogovarjata v moji sobi. ''Borovnička, preselili se bomo.'', je rekel moj oči. Moje oči so bile tako izbuljene, da sem že mislila, da mi bodo izpadle, ''Kaj si rekel?'', sem ga ponovno vprašala. Oči je bil nekaj časa tiho, ker je očitno opazil, da nisem preveč navdušena, kot je on. ''Preselili se bomo. Zelo prijazno mestece je. Veliko možnosti za zaposlitev je. Celo hitra obogatitev. Končno bi lahko ustanovil svoje lastno podjetje.'', je začel sanjariti, ko sem ga jaz prekinila, ''Ne moreš mi tega narediti! Imam prelepega fanta, ki me je vreden. Sem najbolj popularna punca in vsak fant me gleda s poželenjem.'', takrat me je oči nekam čukavo pogledal, a jaz sem nadaljevala, ''Kako naj kaj takega povem Tiffany in Georgi! Tako dobrih prijateljic ne bom nikoli več imela!''. Oči se je delal kot, da me ni slišal in mi naročil naj začnem pakirati in naj se ne smilim sama sebi. Bila sem radovedna o kakšni hiši sta mami in oči govorila. Ponoči, ko smo spali, sem jaz jokala, ker nisem morala kar z lahka sprejeti, da bom morala zaradi sanj mojega očija, zapustiti moje oboževalce, prijatelje in celo fanta! Želela sem si videti to prekleto hišo in to glupo mesto v katerega naj bi se preselila. Smuknila sem v kuhinjo in na mizi so še vedno bili časopisi z oglasi za hiše. Iskala sem katero od teh bi bilo najbolj neumno. Videla sem polno prečudovitih vil in nekje med temi krasnimi palačami, sem zagledala neko podrtijo. Takoj sem vedela, da hoče oči živeti v njej. Pogledala sem ime mesta. Miserville. Pa saj me zajebavaš! Ne bom se preselila v neko depresivno mesto! Nekdo je prižgal luč in sunkovito sem se obrnila. Kristen je padla po tleh in se začela dreti huje kot tiranozaver. Mirila sem jo in jo rotila naj se neha dreti ampak ona prav uživa, če me mami in oči kregata. Zato se je drla še bolj in me je spominjala na tiranozavra, brahiozavra in velociraptorja, ki so se skupaj drli v mikrofon z do konca nabiti zvočniki in najboljšimi ojačevalci. Mami je čisto zmešana in skuštrana pridivjala v kuhinjo in skrbno objela Kristen. ''Kristina! Kaj pa ti je, da se takole ponoči potikaš v hiši in zraven še tepeš in strašiš Kristen!'', je mami začela name metati krivdo, ''Tepem jo in strašim? Pa ste normalni? Nič ji nisem naredila! Samo pogledat sem šla kam za vraga se bomo preselili!''. Potem je prišel oči z zadovoljnim a malce namrščeno zaspanim obrazom, ''Super! Torej se vsi strinjamo, da jutri že gremo!''.
03. avgust 2012
Kristina Flourtaine:

03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
Na obrazu so se moje obrvi privzdignile, ki so pomenile: ''WHAT THE HEL???''. Oči mi je takoj naročil naj začnem pakirat in sploh mu nisem mogla ugovarjati. Prvo kar sem naredila je bilo to, da sem poklicala Graysona, Tiffany in Georgo. Graysonu sem žalostno povedala in tudi usmiljenja vrednega vzdihovanja, ni manjkalo. Tolažil me je, da bo vseeno prihajal k meni in, da bova ohranjala stik. Potem sem poklicala Tiffany. Njej sem jokala v telefon, kr mi j bilo grozno vse še enkrat razlagati. Pri Georgi je bilo najtežje. Tretjič vse povedati in s tem, da sem že itak bila čisto v joku. Georgiji sem se totalno drla v telefon in še vedno se mi zdi, da me je na sredini prekinila, ker sem vpila kot prizadeta zaostala sraka. Vseeno sem jaz na koncu prekinila, ker me je bilo strah, da je slišala, ko se je Kristen pogovarjala s svojimi barbikami, da jih mora zapreti v njen kovček barbik. Potem sem še jaz spakirala moje skate, gothic, emo in rock obleke. Vzela sem moj drugi kovček in vanj zabasala moje legendarne posteljnine s padlimi angeli, krvjo, diamanti s kačami, z verigami, gorečimi skejti in še mnogo drugih ampak te so mi najljubše. V svojo šolsko torbo sem zbasala vse zvezke z motivi mojih najljubših pevcev. V svoj tretji kovček sem spravila vsa moja ličila. Od maskar, pudrov, senčil, šmink, barvic n do tušev, je vse letelo v kovček. Vzela sem tudi torbo z mojim prenosnikom. Zraven sem notri vrgla še moj iPad in molila, da bo oči vstopil in rekel, da si je premislil. Vse sem zmetala v avto, se usedla notri in grdo namrdnila. Zagrabila sem moj telefon in si nabila muziko. Dala sem si One Republic in poslušala. Poslušala sem tako dolgo, da sem že počasi dremala. Dremala sem dokler nekdo ni zamajal avta. To je zagotovo bila Kristen s svojimi 12 ali 13 kovčki, mogoče celo kaj več. Potem se je v avto usedla tudi moja mami in kmalu potem tudi moj oči. Mami je globoko zavzdihnila in oči jo je prijel za roko. Odpeljali smo se in preostalo mi je le še gledanje mojega bivšega doma v daljavi. V očeh so se mi prelivale solze.
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u95154
u95154
next
03. avgust 2012
Zaprla sem oči in si zamišljala tisto kolibo. Šlo mi je na bruhanje. Ob misli, da tam nikogar ne bom poznala, mi je šlo še bolj na jok. Moja lica so od joka postala vsa rdeča in vroča ampak po njih so tekle moje solzice kot ohladitev. Zadremala sem. Zbudila sem se, ker se je avto nehal rukati. Avto se je zamajal in ene strani, ko je izstopil oči. Nato se je zamajal iz druge, ko je izstopila mami. Potem pa se je zamajal še od Kristen in od mene. Vstopila sem v hišo in takoj sem zagledala ogromno mimoidočih, ko so buljili vame. Oči je ponosno vdihal zrak tega mesta, ki leži nekje bogu za hrbtom, in na nabiralnik napisal naš priimek Flourtaine. Firbčni sosedje so si ogledovali nabiralnik in kot Einsteini preučevali naš priimek. Jaz sem se ozrla po razgledu iz našega dvorišča in si šla ogledat notranjost hiše.
03. avgust 2012
neext : )
03. avgust 2012
u95154
u95154
next
04. avgust 2012
u91739
u91739
Next
04. avgust 2012
Od gledanja slik moje lastne popolne zunanjosti, me je pregnal le firbec, kdo se je vselil v zapuščeno hišo točno zraven naše. Pogledal sem skozi okno in zagledal nekega rdečelasega tipa, ki je nosil škatle. Sledila je majhna deklica s še kar kratkimi rdečimi lasmi, ki ji segali ravno do ušes. Ko je deklica odšla, je za njo pricapljala očitno njena mama. Imela je rdeče lase, ki so ji segali do ramen. Potem pa še… Uau! Hello, baby! Moja nova žrtev osvajanja. Osvojil bom njeno srčece in z mojo sladkobo jo bom tako hitro pridobil, da bom res dobil naziv največjega ljubimca. Premagal bom še Casanovo! Dolgi rdeči lasje so teli ljubici gledali izpod kape in zagotovo so ji segale vse do njene čvrste ritke. Kako vem, da je čvrsta? Jaz izbiram samo take sladkorčke. Pogledal sem njene oči. Njene svetlo zelene strupene oči so se bliskale ob vsakem pogledu proti ali blizu sonca. Njena lica so se rožnato svetila na njeni rahlo zagoreli polti. Uff! Kakšne lepe polne sladke ustnice. Pogledala je proti mojemu oknu in upal, da bo videla moj najbolj privlačen nasmeh ampak je tale sladkorček gledal čisto nekam drugam. Neka starka jo je klicala k sebi. Z mojim vampirskim sluhom sem prisluhnil pogovoru. Celo moja lastna mami me ima dovolj, da sem tak firbec. Slišal sem starko, ko je dajala temule sladkorčku nasvet: ''Pazi se ga!'', ona ji je s svojim angelskim nežnim glaskom rekla ''Koga naj se pazim?''. Starka se je začela tresti, ''Chrisa. Nalepil se bo nate huje kot klop!'', ''Kdo je ta Chris?'', starka ji je odgovorila: ''Še prehitro ga boš spoznala!''.
04. avgust 2012
Chris:

04. avgust 2012
neeeeeeeeext!
04. avgust 2012
u95154
u95154
neeeeeeeeext!
04. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeext1
04. avgust 2012
Kdo je ta Chris? Je rekla kdo je ta Chris? Če mi ne bi bilo toliko do naslova največjega ljubimca na svetu in v zgodovini človeštva, bi jo zdele najraje tako premlatil tako močno, da bi me njene zelene oči rotile naj neham. Tale sladkorček me je prekleto zanimal. Šla je v njeno hišo, v katero jaz strmim že leta in leta. Čakal sem, da se bo kdo nov vselil. Čakati pa sem začel pri 7. letu tako, da sem čakal 9 let. Ja! 16 let imam in na šoli sem glaven lepotec. Katera miškica ali piškica sem ne bi zaljubila v modrookega črnolasca s še kar bledo poltjo. Že na videz sem prijeten, kaj šle takrat, ko začnem govoriti sladke in pocukrane stvari. Moje miške in piške se kar sesedejo pred mano od veselja, ker jih že samo pogledam. Ker se jim že samo nasmejim in, ker jim že samo naklonim 1 minuto moje pozornosti. Tako me je zanimalo ime tele mačkice, v katero sem ravnokar strmel. Veste… imam dar, da, ko pogledam žensko, si jo takoj predstavljam v svileni halj, čipkastemu modrcu in čipkastih spodnjih hlačkah. Že samo zaradi tega bi moral premagati Casanovo. Gledal sem mačkicine ustnice in si želel, da bi nekaj govorile meni. Moja mačkica je zdaj izginila za ogromnimi zidovi te stare hiše.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a wm je Chris sexy?
04. avgust 2012
neeeeeeeeeext!
04. avgust 2012
u95154
u95154
next
chris,nwm
04. avgust 2012
ei forever young kaj je z najno zgodbico?
04. avgust 2012
neeext : )
04. avgust 2012
Z kovčkom v eni roki in torbo v drugi sem obstala sredi potke ki vodi do naših vhodnih vrat. Ozrla sem se v našo novo sivo streho katero so prekrivali sami sivo črni oblaki in črne vrane. Za hišo je stal ogromen drevo katerega se je tudi iz sprednjega vrta videlo tako je bil visok. močno sem se zamislila. Bo to res zdaj moje novo življenje? Zakaj me mora bog tako mučiti? Kaj sem storila narobe v življenju da sem takole nasrkala? Sem bila mogoče v prejšnjem življenju živa coprnica in sem se zato reinkarnirala v telo katero živi bedno in bogaboječe življenje? Me je karma izbrala kot njeno novo žrtev? Ali mogoče samo jaz pretiravam? Ali pa bo še huje kot si predstavljam?! Te moje obupane misli je popolnoma zmotil delavec ki me je ruknil ob roko s kovčkom ki ga je nosil v hišo. "auč!" sem zavpila. Od zadaj me je oči prijel za ramena. "marelica pojdi v hišo! Zunaj je hladno!" In to je bila še ena negativna stran tega usranega Miservilla! V Medlewoodu je bilo zmeraj 30 stopinj tukaj pa zmrzujem kot oskubljena kura! Upoštevala sem očetov nasvet in šla v hišo. Prikazala se mi je tamala in mi kazala jezik.
04. avgust 2012
u95154
u95154
neeeeeeeexxttttttttttttttt
05. avgust 2012
še 2 nexta plzz
05. avgust 2012
u50889
u50889
Nextej, zakon je!
05. avgust 2012
še 1 next