Forum
u62629
u62629
Živijo.Sm Zala Vectro in prihajam iz Holleiho-sa.To je kraj,zelo daleč od hollywooda.Daleč od New Yorka.Daleč on Londona.Tu živim z starši in 1 sestro.Moja mam Kaitllin Vectro ima 40let.Rodila me je pri 25,sepravi imam 15let.No on je iz Hollywooda.Ko je bila na neki preizkušnji za plesalke je spoznala mojega očeta Liama Vectro.In sta se čez 1leto poročiča.Kmalu sta dobila Holly.Mojo sestro.Je 2leti starejša od mene.In sva si povs4em različni.Ona ima črne lase v emo frizuri in rjave oči.Ona je po očetu.Jaz pa imam dolge rahlo nakodrane rdeče lase in modre oči.Po mami.No kot že veste živim v Holleihu,mestu ki mu prebivalci pavimo Dance city oziroma Plesno mesto.Tu imamo 3razline pšlesne šole.1 je za otroke od 1 do 10leta,to je Kerrywood.Druga je za najstnike od 11 do 16let.To je Gollyhoo.Ena pa j za vse starejše od 17let.Ta je Jolliekoon.Vse imajo seveda skupie po letih.Naša dužina obiskuje plesne šoleHolly hodi na Hip Hop,oče na Jazz,mami pa na Balet.Jaz obiskujem Jazz Balet.Ampak samo še za 1dan.Jutri grem v Balet in se mi bodo izpolnile sanje.Šla bom k drugi učiteljici,saj je stara Vinnia Holder mi ni ušeč.Če zamudimo 1 minuto ali pridemo namesto od 14 ob 14.01 moramo domov,nažene nas.In spusti nas točno ob 16.00.Zdaj pa grem k mladi Vannili Ginne.Je samska 20letna učiteljia baltea.Bom prva v njeni skupini.Dobile bomo baletna krilca.Jaz v vijola barvi.Svetl iseveda.Dobile bomo prrve plesne čevlje z konico,jaz sem si zbrala vijola z črnim trakom ki apaše k obleki.Dobile smo tudi že obroč z perjem za nastoše.jaz vijola z temno vijola,zelo svetlo vijola in črnim perjem.Vannila je res grat.In še rekla je naj jo kličemo Vannila in ne miss.Ginne.Res je superca.Sem se že setala z njo n sprejemnem.Je mlada,ima 20let in dolgee rdeče lase ter rjave oči.Je zelo suha in zelo dobro pleše.Podobna je meni po videzu....
19. oktober 2011
neext!
19. oktober 2011
u62629
u62629
"Zala bridi dol,Miss Ginne...em Vannile je prišla!"
"Že grem Holly"
V (annila)-Živijo Zala.Prišla sem malo pogledat kje živite.Bila sem že pri vseh 10kandidatkah,in 4 so že izpadle.Zdaj bomo videli če se ti posreči priditi v skupino.Em...ti si njena mama ne?Te ne moti?"
H(olly)-No pravzapra sem sestra.Čene pa kar gor.Zala pokaži sobo!
J(st)Jap.Pridite gospa Ginne.
V-Vannila prosim.
19. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg