Forum
NnEeXxTt !!
15. marec 2011
NeXt!! Nujno!!!
16. marec 2011
u39401
u39401
next
16. marec 2011
Next!!!i this story
16. marec 2011
ok nextam zdele hvala za komentarje lpo da vm je ušeč

3. DEL
"ja" sem mu odgovorila "res je"."si od tukaj" me je vprašal po nekaj sekundah in prisedel k meni."ja,ti" sem rekla in se pomaknila malo bolj desno da sem naredila prostor."moja mama,oče pa prihaja iz Anglije" mi je odgovoril in se nasmehnil."lepo" sem rekla ter poskušala skriti to da mi je šlo na jok,naredila sem lažen nasmešek in povesila glavo.na mojo nesrečo je opazil in vprašal zakaj sem postala žalostna.povedala sem mu celotno zgodbo."žal mi je" je rekel ko sem stavek končala z "umrla".le pokimala sem mu in si obrisala solzne oči."glede nato kaj imaš oblečeno,in da imaš radio predvidevam da si plesalka" je rekel in me s pogledom premeril od glave do pet."ja plešem hip-hop in moje sanje so postati ena najbolših hip-hop plesalk" sem mu odgovorila zasanjano."upam da ti bo uspelo...amm nevem kako ti je ime" je rekel in rahlo zardel."o amm Alina,Alina McKenzie" sem odgovorila,ter mu podala roko."no upam da ti bo uspelo Alina,ime mi je Ash" je rekel mi še sam podal roko ter si odmaknil lase s čela.samo nasmehnila sem se on pa mi je nasmeh vrnil."ampak stavim,da plešem bolje kot ti" je rekel in me važno pogledal."pa ja" sem pihnila skozi nos in zamahnila z roko."bi se šla pomerit?" me je vprašal samozavestno in že vstal s klopce."no,pa dajva bova videla kdo zna bolje" sem rekla po kratkem premisleku.podal mi je roko in mi pomagal vstati..skupaj sva odšla v dvorano,kjer sva se zmenila da bo najprej,kaj zna pokazal Ash.prižgala sem hip-hop glasbo in začel je.plesal je breakdance in to zelo dobro."uff priznam,težko te bo premagati" sem rekla po njegovem končanem 'nastopu'."se predaš?" je vprašal in se nasmehnil."nikoli,vedno sem vstrajala do konca,sem trmaste narave" sem rekla se nasmehnila in si na glavo dala kapuco."okeej" je rekel Ash in prižgal glasbo.začela sem s plesom.po treh minutah sem končala Ash pa me je samo gledal rekoč 'woow,zmagala si'."Amm...si še na Zemlji?" sem ga šaljivo uprašala in mu pomahala pred očmi."Amm ja mislim da" je rekel in globoko vzdihnil."zmaga je defenitivno tvoja" je še dodal in mi podal roko."hvala,ampak tudi ti si bil dober" sem odvrnila in mu dala tako imenovani 'gimmie five'."kot poraženec te vabim na pijačo" je rekel in pokazal proti vratom.pokimala sem mu in skupaj sva odšla do bližje restavracije."in treniraš hip-hop?" je vprašal in spil malo soka."amm ja na nek način,trenirala me je moja mama a po nesreči staršev plešem sama po njenih načelih" sem odgovorila in tudi sama spila požirek soka."kul" je rekel in se spet nasmejal."ja" sem odgovorila potem pa me je prekinil telefon."Ja?" sem se oglasila in ko sem slišala novico na drugo strani se mi je na obrazu zrisal nasmešek...

a nextam?
18. marec 2011
next!!!
18. marec 2011
u33686
u33686
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hvala
18. marec 2011
Next! >.
18. marec 2011
next! jajajajajajajaja!
18. marec 2011
neeext
18. marec 2011
u39401
u39401
next ...maš že full next-u
18. marec 2011