Forum
no ker vsi pišejo zgodbice sm se tut js odločila da eno napišem.prosm upoštevite da je to moja prva zgodbica.pa oprostite zeto kr bo 1. del mal dalši.

Plesala sem,plesala mislim da bolj zagreto kot še nikoli.nisem vedela kako ure tečejo, bilo je kot bi se mi cel svet zvrtel pod nogami,kot bi se svet ustavil zame.v glavi so se mi vrteli dogodki današnjega dne,odmevali so v ritmu glasbe.imela sem mešane občutke jeza,sovraštvo,žalost.vse sem hotela utopiti v ples-mojo strast.bila sem sama današnji dan mi je uničil življenje.hotela sem spet čutiti očetov topel objem in slišati mamin glas.vse kar mi je ostalo je bil moj zasčitniški starejši brat in moja strast do plesa.hotela sem da glasba nebi nehala igrati,da avto nebi zdrsel po mokri cesti Pariza.tiho sem zajokala.zakaj jaz,zakaj moja starša.nisem se mogla sprijazniti.v mislih sem še vedno videla kako avto očeta in mame drsi po cesti.izgubila sem starše.v plesu sem planila v jok.plesala in jokala sem dokler ni glasba utihnila.v žepu mi je zazvonil telefon.bil je moj brat Alex.poslal mi je sporočilo naj pridem domov.prijela sem radio in počasi odšla iz plesne dvorane."prasec!" sem se zadrla v prazno "ubil si mi starše!".jokala sem še bolj kot prej.zunaj sem lahko na obrazu čutila prve snežinke.sneg v Parizu."kako sta me lahko zapustila tako kmalu?" sem se spraševala v mislih.z mislimi sem še vedno bila s staršema.hlipala sem bila sem premočena,utrujena in polna občutkov.tekla sem do doma,komaj sem čakala da pridem domov k Alexu.lahko sem slišala svoje dihanje in sneg ki je mokro pokal pod mojimi nogami.končno sem prišla domov.na tleh sem zagledala jokajočega Alexa.tudi jaz sem počepnila in rekla "pogrešam ju" "tudi jaz a mama in oče bi hotela da živiva naprej in to bova tudi naredila" mi je v solzah rekel Alex.njegov pogled mi je dal občutek varnosti."vem a kako bova plačala vse stroške?" sem uprašala upajoče da ima odgovor."star sem 18 ti pa 14,bova že nekako" je rekel vstal in odšel v kuhinjo.obsedela sem na tleh in bila hvaležna vsaj zato da ni bilo šole saj so bile v tem času zaprte zaradi snega.upajoče da bova lahko preživela z denarjem ki ga imava in da bom lahko naprej nadeljevala s plesom sem odšla spat.takoj sem potonila v globok spanec.

nextam?
13. marec 2011
neext !!
13. marec 2011
nextttttttt!!!!!!!!!!
13. marec 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. marec 2011
u33686
u33686
next plisčimprej
next
nex
t
nex
next
13. marec 2011
u40773
u40773
kuŁ

Nexxt.
13. marec 2011
u35542
u35542
next
13. marec 2011
next!!!
13. marec 2011
u35076
u35076
next!! =)
13. marec 2011
Next!!!:Đ
13. marec 2011
next
13. marec 2011
Next!=D
13. marec 2011
u40668
u40668
Neeext.!!!!
13. marec 2011
u36651
u36651
next
13. marec 2011
hvala za komentarje zdele nextamm. =P
2.DEL
sanjala nisem nič.preprosto so bile le prazne sanje.zbudila sem se v žalostno zasneženo jutro.sebi in Alexu sem naredila zajterk in pospravila.kar navadila sem se že tega,da sem očetu vsako jutro prinesla časopis,zato sem ga tudi tokrat."Hej Alex grem v dvorano,če me boš rabil pokliči!" sem se zadrla,ko sem po stopnicah tekla v garderobno sobo."ja ti kar pojdi,mene do večera ne bo doma!" mi je odgovoril Alex in zaspano odšel v kopalnico."okej,mej se" sm še rekla in stekla skozi vrata."ohh koliko snega" sem si mislila, ko sem z nogami zarila v sneg in si zmočila allstarke.občudovala sem Eifflov stolp,ki je bil ves zasnežen in tako še bolj romantičen.Zavzdihnila sem in počasi odšla proti plesni dvorani.vsi ljudje so hiteli in kupovali darila.po petih minutah sem prispela do dvorane.prižgala sem glasbo in sproti sestavljala nove hip-hop korake.kar naenkrat za sabo zaslišim ploskanje in glas,ki mi reče "o Alina je izgubila starše,a še vedno pleše in ima samozavest" ohh bil je nihče drug kot Mike-eno leto starejši fant,ki velja za "divjaka" in sem mu ušeč že 2 leti."in imaš kaj proti?" sem mu odgovorila malo važnno.za sabo sem lahko čutila njegov nasmeh."ne.veš lahko bi zaplesala skupaj" je rekel,kot da je zmaga v njegovih rokah."poglej Mike s tabo nebi plesala nikoli" sem mu rekla in ga pogledala naravnost v oči."misliš" mi je rekel in me prijel za brado.potegnil me je k sebi in me hotel poljubiti.izvlekla sm se iz njegovega prijema, prijela radio in se zadrla "gnusiš se mi!" "se vidiva lepotička" je z nasmeškom na obrazu rekel Mike preden sem odšla iz dvorane.brcala sem v sneg in tekla do Eifflovega stolpa.usedla sm se na bližnjo klop,ko sem za sabo zaslišala glas "lepo je kajne".bil je najlepši fant kar sem jih kdaj videla...

a nej nextam?
15. marec 2011
neext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. marec 2011
next.!!
15. marec 2011
neeext!
15. marec 2011
u33686
u33686
next!!
prosmčimprejj!