Forum
Heey
▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆
Tukaj je moj 1. blogec na tem profilu.
Ampak ta je nekaj posebnega, saj se imenuje kreativni blog 4 LETNIH ČASOV, kar pomeni, da bom za zdaj pisala o jeseni, ki je ta trenutek.
Ko bo uradno 1. zimski dan, pa bom začela pisati o zimi.
No, torej začetna slika bo jesenska, komaj čakam, da preberete 1. nexxt, ki izide danes, če dobim 7 nexxtov.

Dajala bom:
- Kreativne nasvete
- Pisala o vsakdanjem življenju
- Pisala o rubriki MODA.
Vse zgornje stvari bom razložila v 1. nexxtu c:
Goodbye :*
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next Next Next Next - evo, mas jih 7
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next, zej pa le Upam de ti bo šlo
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next
17. september 2017
Okej, bom kar začela <333
Okej, za začetek. Vsako 'obdobje' oz. letni čas bom začela z opisom stila (priporočenega za vse punce) za tisti letni čas. Upam, da vam bo všeč...
ᗰ❤Ĵ SƬĪĿ ĴƐSƐᑎĪ
♥MAJICE:
Načeloma jeseni nosim majice z dolgimi rokavi, ker sem človek, ki ga ful hitro začne zebsti :/ Majice z dolgimi rokavi, kupujem v Tally Weijlu in so res zakon... Torej, če vas zanima, si lahko malo pogledate, mogoče dobite navdih z moje strani c:
https://www.tally-weijl.com/en_COM/clothing-woman/jumpers.html
No, potem puloverji pa so že malo drugačni... Kupujem jih večinoma v NewYorkerju, ker se mi zdijo najtoplejši... Ful mi je fajn materijal, ker imam bolj občutljivo kožo in ne maram srbečih materialov x'd No tukaj pa je še link od NewYorkerja, ker se mi res zdi, da morate malo pogledati te strani <3333
https://www.newyorker.de/nl/fashion/sweatshirts-girl/
No, te majice ki so na zgornjem linku, imam večinoma vse x'd
No sicer pa imam včasih oblečene tudi kratke rokave, no včasih v šoli, vendar imam preku jopico, ker me po navadi začne zebst :'p
No drugače se mi zdi ful cool,da imaš krajše majice in potem hlače z visokim pasom, potem pa imaš hlače preku majice - če me kdo razume :'D
Majice z kratkimi rokavi kupujem v Tally Weijlu ali NewYorkerju, včasih pa tudi v Zari ali v H&M - u, kjer imajo res super oblačila <333
H&M - Imajo nekatera oblačila ful cool, vendar majo cene da te kap x'd
Zara - tam dejansko kupujem večinoma kavojke :'P
♥HLAČE, JEANS
Večinoma nosim jeans hlače, ki jih kupujem v NewYorkerju, ker imajo ful dobre materiale in pa ker so hlače raztrgane. Tally Weijl ima še lepše kavbojke, vendar ima katastrofa cene x'd Zaj majo neko akcijo in maš 2 kavbojke, če kupiš in prihraniš 10 evrov, če kupiš 2, je 60 evrov in potem - 10 evrov - je to 50 evrov 2 kavbojke x'd
♥ JAKNE, JOPICEŽ
Vse kupujem v TallyWeijlu, ker ima ful dosti jopic, prav tako pa imajo kar ugodno ceno, včeraj sem si kupil 1 jopico za 16€ in je res super za obleči.
ČE ŽIVITE V MARIBORU, FUL SVETUJEM DA GRESTE V EUROPARK, KER MAJO FUL POPUSTOV NA KONCU MESECEV, LETA...

ƊIƳ ƝASƲƐƬI
Za začetek imamo tukaj 1 videoposnetek, kjer lahko vidite, kako si lahko same naredite takšne puloverje in sicer v tumblr stilu... Upam, da so vam všeč.

ZDAJ PA :
Kaj si organizirati vašo sobo v jesenskem stilu ???
Tukaj je en nasvet, ki vam bo prav gotovo všeč <3333333333333333

Ne išči novega dragega ovitka za telefon!
Ovitki za telefone v tumblr stilu so tukaj <3 *o*

Upam, da ste ob prvem nexxtu uživale, pisala sem ga okoli 20 minut x'd
NUJNO pa potrebujem kakšno željico, o čem naj pišem <3333
Goodbye..*
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next,to je res carsko!
17. september 2017
tenks <<3
17. september 2017
Next ful cool
17. september 2017
neext
17. september 2017
še 5 nextov pa dam nov neext
17. september 2017
Full dobro!!

Next
17. september 2017
Next Next Next Next evo pa jih maš pet
17. september 2017
Next
17. september 2017
še 3
17. september 2017
awesomee :'D neextt
17. september 2017
Next!
17. september 2017
neeext
17. september 2017
thx
17. september 2017
Dobila sem posebno željico od ene bralke <3
Zato je ta neext posvečen njej.
Če ima še katera kakšno željico, kar pišite c:
ҠᗩҠ❤ ᑎᗩĴ ṖŔƐƱŔƐDĪᗰ SѴ❤Ĵ❤ S❤ß❤ ?
☯Kako naj preuredim svojo sobo ??
Za začetek, si na papir pribljižno skiciraj svojo sobo na list papirja.
Iz vseh omar, polic stvari odstrani, daj jih v kartonske, lesene škatle in jih odnesi na hodnik, da bo v sobi dovolj prostora za premik pohištva.
Obriši ves prah na policah, v omari, umij tla.
Nato preprosto postavi pohištvo, ki ga imaš na voljo, lahko kupiš novega, če je nujno.
Vso pohištvo najprej skiciraj na list papirja, nato pa jih tako postavi še po celotni sobi - pazi na mere tvoje sobe !
Ko postaviš pohištvo si z polovico dela že opravila.
☯ No, nato pa se lahko lotiš še dekoracije. Najprej iz vseh škatel odstrani stvari in jih počasi zlagaj na polico, tako dolgo, da boš zadovoljna z izgledom.
Nato popravi posteljo oz. si jo 'obleči' ali kako se že temu reče, aja dodaj posteljnino in nato blazine, kar nas pripelje do našega 1. DIY videja...
Torej, v tem DIY videju, si lahko sama narediš svoje kreativne, zanimive in res super blazine za na posteljo. Popestrile bodo tvojo sobo in res bo izgledalo popolno.

☯ Ko končas z posteljo, si organiziraj pisalno mizo, za učenje <3
Lahko si razvrščas kulice, liste in vse ostalo na pisalni mizi, koristil ti bo kakšen globus... Vse ostalo je v videju...

☯ STENSKE DEKORACIJE oz. moj najljubši del sobe. Stena je ključnega pomena v tvoji sobi. Moraš jo okrasiti s čim zanimivim. Jaz sem npr. iskreno največji faaan real madrida, zato imam posterje, uro, žogo in še ogromno stvari od tega kluba. ali pa sobo okrasiš Npr. z tumblr slikami, nasveti ( nekje nad pisalno mizo )
in z veliko drugimi okraski, več jih lahko najdeš na spodnjem videju...

Ko si z sobo zadovoljna sama, si gotova c:
To je to glede sobe ... x'd

Zdaj pa imamo še 2. željico od ene osebice tukaj, ki me je prosila, da povem kako super rišem x'd
No, torej kakšno mojo sliko lahko pošljem kdaj naslednjič, če katerakoli želi
In ja, res moram reči, da rišem kar cool, to mi je v ogromen navdih. Rišem zelo lepe slike (po mnenju drugih), večinoma so barvne. Razstavljene so bile po celi šoli (lani) kar mi sicer ni ravno v velik ponos :/
No, to je očitno zadnji neext za danes, razen če po kakšnem posebnem čudežu spet dobim kakšnih 12 neextov in bom morala napisati še enega - amak, vi bralci ste itaq zakon, boste pomoje dobili ponovno veliko neextov <333
Love u all *0*
NUJNO PIŠITE ŽELJICE :c
Goodbye.
17. september 2017
Next
17. september 2017
Next + tudi js obozujem real madrid
17. september 2017
neext
17. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani