Forum
drιιιιιιιιιιɴ мι je zαzvɴoιlα вυdιlĸα.αɢαιɴ ѕcнool ѕм ѕι reĸlα-.-'ɴe мαrαм šole αмpĸ reeѕ.υčιт ѕe мorм αll dαy αll ɴιɢнт..υѕι мιѕljo dα ѕм pιғlαrĸα αмpĸ ɴιѕм.v тo мe ѕтαršι ѕιljo ɴej ѕe pιғlαм dα вoм zɴαlα ĸo dα вereм dereĸт ιz ĸɴιɢe.αмpĸ ɴe мeɴ тo ɴι všeč ιɴ pιĸα!ѕιcer pα ιмe мι je ĸαтe roѕe ιɴ ѕм ѕтαrα 15 нodм υ deveт ĸlαѕ.

нjα ѕм poѕeвɴα pυɴcα ɴα šol.ɴιмαм ɴιтι eɴe ѕαм ғreɴdιce αl pα prjαтlα ιɴ jα ĸαj šele ғαɴтα!вoɢα jαz ѕι мιѕlιм cel dαɴ ιɴ čιpιм dα тιѕтo мαlo мιzιco pred мαɴo pα polɴo zvezĸov.ιмαм pα pѕα.rαvɴo doвιlα ѕeм ɴoveɢα.prejšɴι мι je υмrl,αvтo ɢα je povozιl:'(ѕιcer pα ɢreмo ɴαprej ѕι мιѕlιм.ιмe мυ je ғlυғғy.

мoj ɴαjвolšιι ғreɴd je.тυт ғαмιlιjα ɴι ɢlιн doвrα.ιɴ jα ѕιcr ѕм edιɴĸα.vedɴ мι je doɢčαѕ rαzɴo ɴαjвolše je мed vιĸeɴdoм ĸo ɢreм ĸĸ ѕvojι ɴαjвolšιι ѕeѕтrιčɴι erιcι.ɴαjrαjšιι jo ιмαм ιɴ oɴα je ѕтαrα 16 ιɴ je 1.leтɴιĸ.

VAM JE FŠEČ?NEEXT?:3
03. januar 2013
u118308
u118308
next
03. januar 2013
neeext< 33333
03. januar 2013
u112436
u112436
nextii :3
03. januar 2013
next sam z nurmalnam črkam piši<3 :***
03. januar 2013
okii boom:***
oki ja vidm da morm u šolo sm si rekla k je budilka zazvonila.jooj sej se samo še petk JA TO JE DONS!;D.no važn je da je petk in še 4 ure mamo:*pridm u šolo in do mene prideta katty in angela.oo smo malo fini kate sta mi rekli.ja imela sem nova oblačila.ka vaju pa to briga skidita proč hinavki nemarni.grdo sta me pogledali in slišala sem na hodniku da mi je nekdo reku prit sm kate..pogledam okrog nobenga ni.grem u razred in že vidim učitlco in rečem dougočasno oprostite-.-'''.usi so se smejal in še en me je spotaknu in še večji smeh je planu-.-'nato sem angelo pohodila in vse je bilo nain stekla domov na mizi do mrobe.tok doug je biu pouk.zazvoni yaay konec pobrala sm tobro in stekla.na mizi so me doma čakali neki piškotki alneki....

NEXT?
04. januar 2013
u112436
u112436
next
04. januar 2013
hvala še ene 3 rabm^^
04. januar 2013
u104419
u104419
nekšt :'3
04. januar 2013
še 2:*
04. januar 2013
next:3
04. januar 2013
u115390
u115390
neext
05. januar 2013
hvala nextam bl pool:3
06. januar 2013
Hmm le od kerga bi neki bli sm se uprašala?Nato mi zazvoni telefon.
Js-Prosim?
Alex-Em a si ti tle Kate?
Js-Ja zaka se sploh kličš itak me usi sovražjo-.-'Pa kao da sm piflarka mene v to SILJO STARŠI!-.-'
Alex-Oki no pomir se člouk.Neki bi te uprašu?
Js-Pa dej no pol pa upraši..
Alex-Pridš dons ob osmih na zabavo?Pa če maš tumblr pa fb?
Js-Jah men drgač use dovoljo k mam dobre ocene ampk a bosta tm Angela in Katy slučajno?Ja mam ja te bom js dodala na fb-ju na tumblr-ju mi je pa ime SweetChildOfMine(izmišleno je).
Alex-Supr.Hm ja bosta jap zakaa?o: Oki:*
Js-KER JU SOVRAŽM!!!!!!!!!!!!!!!!!!(se mi zaderem na mobi)
Alex-Ahaa sorii nism vedu ugalunm ti prit oki čaaau:*
Če čau mu nism mogla rečt:*Uglaunm takoj sm pograbila mobi,popoila Arizono,naredla nalogo in se oblkela za na party^^

Ohh nč pametnga nimam za oblečt..Čaki grem do mami da ji poveem..
Js-Mami grem lahko na party ob osmih jee??Pliis??
Mami-Itk de greš lahko.Mela si supr ocene in ja si kšno oceno dons dobila?
Js-Ja sm ja 4 za fisko:*
Mami-O supr no lej zej še nisi dobla denarja ti bom zele dala mau.Pa kupi si obleko oki?
Js-Jaaap ty najbolšaa si:3
Stekla sem to najbilšje trgovine in si nabavila nekaj oblačil..

Shit ura je 7.50-.-'Hitr morm it in sm tekla in se še spotaknila in umazle so se mi hlače.Na srečo sm mela sabo vlažilne robčke in si očistila hlače,med potjo sem se pa šeenkrat počesala.Pozvonila sem in odprl mi je Alex...
Next?^^
06. januar 2013
u112436
u112436
nextii.lahk sam vprašam kdo je alex??
06. januar 2013
alex je moj sošolc res sori k nism omenla:'o
jap hvala drgaač še 3 nexte:*
06. januar 2013
u112436
u112436
aahaa okeei nič ni haha :*