Forum
Bonžur<3
Drage bralke in bralci, to je moja zgodbica, ki ima precej trapast naslov, a mi glede naslovov vedno primankuje navdiha:3 No, kmalu bo predstavitev oseb in kaj več, ampak začnimo z pravili:
ne oglašuj
ne bodi preveč nesrame
brez kreganja.......
bla bla bla<3

Želim si nekaj odkritih bralcev, ki bodo res brali in tudi kritik, saj bom tako poskusila svoj slog pisave izboljšati. No, da ne bom preveč nakladala, kmalu dobite opise oseb<3 Upam, da bom z zgodbico prišla do konca, ampak nažalost, ne morem zagotoviti.

✯ѕтαя fσяєνєя✯

Kaj misliš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2015

Bea- BFF od glavne junakinje, 15 let

Emma- glavna junakinja, 15 let
1. part
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
Bilo je temačno sobotno jutro. Emma, ki se je ravnokar zbudila je pogledala na uro. “ Uff,” je pomislila. “ Še sreča, ravno bom še ujela baletne vaje!” Odhitela je po stopnicah in se skoraj spotaknila ob sestrino krilo. Ko je prišla v kuhinjo, je zagledala sporočilo:

“ Draga Emma!
Zelo nama je žal, toda nujno sva morala na službeno pot, tvoja sestra pa je odšla v shopping. Naredi si zajtrk ter se odpravi na uro baleta. Po baletu greš lahko v shopping. Na mizi imaš 100$. Priskrbi si kosilo – domov prideva jutri, sestra pa bo prespala pri prijateljici.
Rada te imava, tvoja starša.”

“Jeeej, sama doma!” je zadovolno prepevala, ter plesala po kuhinji. Pograbila je svoj telefon ter odšla na facebook. Tam jo je že čakala BFF Bea- v resnici ji je bilo ima Beattrice, a je svoje ime sovražila zato so jo vsi klicali kar Bea. Začeli sta chatati.
Bea: Oj Emma, a si spet zaspala:3
Emma: Hej, Bea mojih ni doma, danes ob 21.00 zabava!
Bea: OK, bom obvestila ostale.
Emma: Ops, letet moram, saj veš, balet. Čao! Aja, povabi jih približno 20, ne preveč, ker bom morala jutri hitro pospraviti in bi bilo preveč. OK?
Bea: OK! Čao!

Prvi del še ni ravno zanimiv:/ Če bodo 3 nexti, bo čisto dovolj, za začetek.
15. februar 2015
omg!
vidim popolnost in potencial v tej zgodbici.
nnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttt
15. februar 2015
Next!
15. februar 2015
Iiiii next!!!!!!!!
15. februar 2015
Hwala, jutri dobite next<3
15. februar 2015
Oki,komi čakam xđ
15. februar 2015
next
16. februar 2015
Hwala da berete, se opravičujem ker nexti niso ravno najdaljši<3
Hitro se je umila, počesala lase ter pojedla kosmiče. Pograbila je baletno torbo in mesečno, ter odhitela na avtobus. Avtobus je imel zamudo, zato je prisopihala v stavbo, se hitro preoblekla v triko, si nadela žabe, in naredila figo. Kljub hitenju je zamudila 2 minuti. Učiteljici baleta se je, brž, ko je vstopila v dvorano, opravičila »Oprostite, ampak avtobus je imel zamudo…« »Je že v redu,« jo je prekinila učiteljica. »Dekleta, sedite v polkrog. Imam super novico.« Vsedle so se v polkrog okoli učiteljice. Ta je začela pripovedovati: »Dekleta, zakaj pravzaprav hodite v to šolo?« je vprašala ter se ozrla naokoli. »Da bi bile dobre baletke, učiteljica,« ji je odgovorila Diana. »Točno tako,« je odgovorila učiteljica, in nadaljevala »Ravno včeraj me je med kosilom poklical producent 5SOS,« pri tem so vse začudeno zadržale zrak… »Za nov album potrebujejo 4 dobre baletke. Ker je naša šola ena najboljših, so se odločili, da bodo uporabili vas! Izbrala sem Emmo, Rachell, Diano in Vaneso. To je edinstvena priložnost, da ljudje spoznajo našo šolo in tudi za vse vas – priložnost, ki je ne bomo zavrnile. Po uri pridite v mojo pisarno.« Med uro, ko je izvajala piruete in druge korake se Emma nikakor ni mogla zbrati. V njeni glavi se je odvijal pravi vihar » Pa ravno mene! Kaj, če se zmotim!? Ali bom sploh lahko sodelovala z njimi? Ojoj, ne!« Ura se je hitro končala…
Vesela bi bila 5 nextov.
16. februar 2015
next + full dobr *.*
16. februar 2015
Upam, da pride še kakšen next. Če bo še kakšen, morda dobite že danes.
17. februar 2015
Oki
17. februar 2015
Next!
20. februar 2015
Next
20. februar 2015
Neekst prosim
20. februar 2015
NEXT!!!!!!!!
20. februar 2015
Po pouku je odšla v pisarno kjer je izvedela še več podrbnosti (bla,bla ker bla, bla…) in dobila list s podrobnostimi za starše.
Po poti domov se je Emma za zgodnje kosilo ustavila v McDonaldsu. Ko je čakala je na steni zagledala plakat za nov album 5SOS. Ko je pojedla in plačala se je odpravila v shopping. Bila je v trgovinah New Yorker, H&M, Forever 21, Taily Weijl, Tako Fashion, Ann Christine in S. Oliver. Ko je obhodila že vse, je bilo že kar pozno. Kot po naključju se je ozrla in spet zagledala plakat, ki je isto pripovedoval o novem albumu 5SOS. Ob tem je v grlu začutila cmok, in najraje bi zakričala na ves glas. Ustavila se je še pri saldoledarju, nato pa ugotovila, da mora počasi domov. Doma je šla še malce na facebook, tam pa jo je čakal njen prijatelj, Michael, ki so ga klicali kar Mike. Takoj, ko se je prijavila, jo je kliknil.
Mike: Hej, Emma! Slišim, da imaš danes zabavo, kaj?
Emma: Ja, vidim da ti je Bea že sporočila! Ali prideš?
Mike: Seveda pridem.
Emma: Ali bi lahko poskrbel za kakšen mix pesmi???
Mike: Seveda Emma, se vidiva.
Emma: Ok, hvala.
»No, zdaj pa priprave!« je pomislilia Emma…

OMG, hvala! Danes sploh nisem vrjela pčem Spet kakšnih 5 nextov?
21. februar 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
21. februar 2015
I moj bog!! To je gacking amazing perfect!
Neeext
21. februar 2015
Next!
21. februar 2015
Če pride še kakšen next, pride morda že danes. Ali lahko oglašujete? RadaVasMam<3
24. februar 2015
O Bog,kok sm zamudla,prv obvestil,ne dobim xđ
Iii,kok je to popolno!!
NEXT!!
24. februar 2015
» Najbolje, da si napišem spisek«, je pomislila.
1. Hrana in pijača
2. Povabljenci
3. Glasba
»No, glasbo lahko kar črtam, ker jo bo priskrbel Mike, povabljence pa Bea. Torej moram poskrbeti le še za hrano.« Emma je le na hitro preletela količino prigrizkov in pijače ter si mislila »Treba bo malce po nakupih!« Pograbila je nekaj denarja in odšla. Obiskala je nekaj trgovin in nabavila precej čipa, nekaj fante, coca-cole, sokov in podobnih prigrizkov. Doma je malce pospravila, odstranila vrednejše stvari in pripravila prigrizke. Oblekla je res lepo obleko, pripadajoč nakit in čevlje. Ko se je oblekla, se je še ne preveč vpadljivo naličila in bila pripravljena. Ker je bila do zabave še cela ura, je poskusila brati knjigo, ampak se sploh ni morala zbrati. Iz prejšnjega stanja obupanosti, je postala presrečna in malo nervozna. Kazalec se je premikal taaakooo počasi, da je šla malo klepetat po facebooku. Seveda je bila Bea na njem, in odločila se je, da gre malce klepetat.
Emma: Ojla, Bea!
Bea: O, Emma, komčno! Že cele ure čakam, da prideš gor!
Emma: No, imela sem balet, pa shopping…
Bea: Zakaj me nisi povabila zraven!?:3
Emma: Mah, ne vem. Kako kaj s povabljenci?
Bea: Super! Povabila sem Diano, Mika, Rachell, Vaneso, Anno, Kristino, Louise, Teo, Leilo, Andy, Marka, Sisi, Anjo, Peto, Luisa, Domna, Katarino in Katjo, skupaj z nama nas bo točno 20! Super, ne???
Emma: Bea, TiSiNajZaVedno<3 RTM<3
Bea: Haha, enako<3
Emma: Bi po zabavi prespala pri meni? Aja, na zabavi ti nekaj povem…
25. februar 2015
next + Šuperduper
25. februar 2015
Next! Super!
25. februar 2015
Še kakšen nekštek?
26. februar 2015
Vidim, da moja tema ni ravno priljubljena. Če se nabere še kak next, morda nadaljujem, drugače bom na žalost morala prenehati z pisanjem.
06. marec 2015
Next!!!!
Super je ne nehaj!!!!!
11. marec 2015
Neeext
13. junij 2015
u173906
u173906
Next!!!
Bralci pridejo sproti!!*
Next!!!
13. junij 2015