Forum
u123457
u123457
Hej! Sm nova tuki in sm misla, da bi napisala zgodbico. Ja vem velik jih je z One Direction Ampak to je moja zgodba.Da se predstavim.Ime mi je Vanessa in stara sem 17 let. Imam starejšo sestro Emmo, Ki študira v tujini. Bolj podrobno. V Londonu. Ja London. Mesto, kjer se uresničijo sanje. Ja moogoče od drugih ampak moje se pa ne bojo nikol. Sej mi tastara ne dovolita it tja pa sm že use poskusla. Zdej morm čakat sam na en čudež, ko se bo zgodil. Aha pa neki najpomembnejšga vam morm povedat. Brez One Direction ne morm preprosto žvet.

Js:

Emma:

Moja soba:

Ali mi je zgodba do zdaj všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2013
u122544
u122544
nextt< 3
19. februar 2013
u120491
u120491
next
19. februar 2013
neeeeeext
19. februar 2013
u123457
u123457
Ka lahka še punce pliss oglašujete, ko rabim še 2 nexta!
Če bom še dobila 2 lahk nextam že dans.
20. februar 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!! lahk prosim naprej
20. februar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. februar 2013
u123457
u123457
Imam res eno in edino BFF Tay. No ime ji je Taylor sam kličemo jo Tay. Tak ko js je ona tut nora na One Direction. Vedno ko pridem k njej se zaprema v sobo uzamema komp telefone pa kokice. Tak po ure in ure sedima na postli vrtima musko, si pošilava fotka in videe od 1D. Sva res najačee.

Tay:

Neke sobote sem prišla do njene hiše in pozvonila. Odpret je prišla Tayna mama, a še preden sem jo pozdravila je Tay prišla do vrat, me zgrabila za roko in me odvlekla v sobo. Začela je kričati jaz pa sm jo uprašala ka je?

J: js T: Tay

J: Ka pa je da si tak hiperaktivna?
T: Neki je zlo nunjna!!
J: Ka pa je to?

Jo uprašam, ko mi ta obrne ekran kompa. Začnem kričat da se čuje po celi bajti. OMG, OMG, OMG. Čez cel ekran je pisal. ONE DIRECTION PRIHAJA V SLOVENIJO!!!!!
Skor sm omedlela. Obe sva začele skakat se dret in vse mogoče. pol po kakih 15. Minutah sma se spomnale da je moja sestra Emma že na letališču kr je pršla mal domou. Skp smo se zmenle, da gramo mal u shopping. Hitr sma se oblekle in stekle po stopnicah. Odprle sva vrate in tam je že čakala Emma. Stekla sm k njej in jo objelaa. Zelo sm jo bla vesela.

J: js T: Tay E: Emma

E: Hej punci
J in T: oj kk je blo?
E: Ma supr. Je blo tuki kj nouga?
J: Ja vlk
E: Ka pa?
T: One Direction prhaja u Slovenijoo!!!!
E: omg ka dobr
J: A nda komi čakama da grema sam tastare morma prepričat za karte.
E: Ni vama treba

Je rekla in iz torbe potegnila.....

Ka mislte da je potegnala vn Emma?

To sm oblekla js :

To pa Tay:

24. februar 2013
kul
soba
14. marec 2013
u123457
u123457
Tenks