Forum
u108028
u108028
Heeeeeej. Me again ^.^
Opazla sm da ma že fuuul ljudi na igrah svoje bloge, kjer pišejo o sebi, svojih čustvih in take zadevee.
In zelo dolgo sm razmišljala da bi tut js nardila svoj blog ;P
In odločla sm se da ga bom.
Čeprav je vedno fajn met bralce nebom preveč oglaševala.. Berite če hočte, nobenga ne silim (:
Nextala bom kadar bom lahko, take random stvari in ja :'D
Pa ne govorte da sm fejkala za kom kr je že velik teh tem.
Torej ja.

♡ 1st part - IGRE 123 ♡

Pred približno enim letom sem se prjavla na tole stran. Kak se je zgodil? Gledala sm za igrcami pa sm šla mal dol z miško in sm vidla da majo forum teme. In pol sm vidla da majo ljudje svoje profile, da je to ena taka družabna skupnost, tko k Facebook, pa da se sami ljudje moje starosti tle zbirajo. In men se je zdel fuul dobr. Sem se registrirala, ja. Ampak ni blo tak k sm pričakovala. Za profilno sm si dala svojo sliko in kr sm opazla pr drugih ljudeh to "posebno pisavo" in nism vedla kje se jo dobi..sm pač prekopirala iz enga drugega profila. Nism vedla da je to ubistvu prepovedano na igrah. In pol naslednji dan dobivam na profil neka sovražna sporočila od tiste punce. Pol sm ji use razložla in mi je odpustila ampak ni mi hotla povedat za Messletters, zato sm ga sama iskala. Po par tednih sm našla Weirdmaker, neki podobnega. In pol sm počas začela spoznavat ljudi. Med prvimi so bli ljudje na Sparkle Clubu in oni so bli prvi ki so me sprejel. Mela sm tut neki fejk profilov, ja, kdo jih pa ni mel.. Na začetku sem bla TheMa$ha107 pol sm bla z messlettersi history pa triangle in zdej sm dišney.* že več k pol leta in si ne morm več menjat uporabniškega. Pol sm se prvič "poročila" z eno Špelo tko konec leta 2012 in je ni blo nč gor in pol sm se z Zalo sam zdej nismo več "skupi" zarad mene kr so mi te poroke ful bedne. Januarja sm pol spoznala Ano, eno izmed najboljših oseb na svetu. Napisale smo si sigurno ene 50 zasebcev. Pol sem spoznala še Lauro, ki se je zdej zbrisala ampak njen Facebook še mam. Ful smo se ujele in to. Še enkrat prej sem spoznala še Sašo pač legendo k vedno pove kar hoče in je res super. Še iz Sparkla sm poznala Niko, pa spoznala sem še Laro in Urško in ko me je še moja Mateja odblokirala (dolga zgodba hahah) smo postale ful dobre prjatlce. And these are my good friends. Pol sm enkrat aprila ustanovila Dream chat in postal je ful popularen in res smo se mel fajn sam pol je ta admin enx julija zbrisu temo in sm nardila novo. Pisala sm tut par zgodbic in mela par tekmovanj sam nism nikol končala ničesar, pač zgubila sem ideje in use to. Pač js sm bla dobesedno obsedena z igrami. Zjutri sm se zbudila, uzela telefon in še pol ure bla na igrah. Čist so me zasvojile. Ko sem konec maja dobila svoj iPad se je še poslabšal in poleti letos je bil moj dan tak: zbudila sm se ob 12, bla na igrah do kosila, po kosilu do večera pa spet. In pol se je bližala šola in je blo v modi da se brišeš zarad šole. Pač na igrah je blo ful stvari nalezljivih. Ko je nekdo odkril messletters, so usi ponavljal. Pol je bla v modi pisava awesome in slikce v fisheye za na profil. Pol je blo v modi "če dobi ta slikca 100 lajkov dam svojo sliko", pol so bla modi uporabniška imena k majo na koncu .* (sej veste ka mislim). Pol je blo še to da je ena rekla da so messlettersi bedni in zdej skor usi nimajo več messletters. In zdej so živalska imena v modi. Pa najbolj fora je ko si zdej ljudje že izmišljujejo angleške besede (kaj je rvenšvase?) al pa jih narobe napišejo. Pa še ta pravila: "ne fejki, če ne.." al pa "če pošlješ verižec te.." in "a ti zgledam k oglasna deska?" ma kr neki no.
Ljudje fejkamo ne da bi se zavedal. In pazi zdej to, kere besede že tamali uporabljajo. 10-letnica mene napizdeva kr sm ji pod fejk sliko napisala fejk?
No zdej ko je šola ni blo več nobenga gor, zdej se spet nabirate.. Me zanima ka bo naslednja stvar za sfejkat.. (:
Glejte, igre so BILE super. Ampak zdej nevem ka se dogaja.. Vsak hoče neki bit populareeen in nevem kaj še use. Men je use skup že mal otročje postal. Dam vam izziv. Pejte na profil ene k ma messletters in preberte "opisek za ženko". Dam neki primerov: "to je moja ženka, back off." "če se je dotakneš te vržem na drug planet" "pikica moja, moj cukrček, miška, sladoledek, bonbonček.."
Pa še to spamanje pa to. Pol si pa take nesmisle spamate in če ti nekdo pospama 1 stran je že tvoj bff.
Pač pestro je tuki (:
Upam da se bojo igre kej spremenile.
Sej se zavedate da nekega dne ne bo nikogar več tuki, ne?
Kaj bote pa pol?

29. september 2013
next
29. september 2013
u112551
u112551
next
29. september 2013
u141148
u141148
Neext*________*
Prov mas. K sm bla js nekak "popularna" sm se premisnla ker sm mela fejk frende nevem kaj ti je fora. Next no sry za bedn koment ^^ <3
29. september 2013
u108028
u108028
Ja sej pol pa zanemariš prave prjatle in maš rajš une k ti spamajo (: <3
29. september 2013
u141148
u141148
Men je blo bedn. Mislm pa kaj ti je fora ce si popularen. Sami fejk frendi kok si lepa pa misljo sami pr seb da si svina (primer haha xđ)
29. september 2013
next*-* fak kok realno si to vse napisala*o*<3
29. september 2013
u108028
u108028
Sej ja Urška pol pa ti pravijo da si popolna al ubistvu pa se jim gravžaš :'s
29. september 2013
u150895
u150895
next *o*
29. september 2013
u152214
u152214
next*-*
29. september 2013
u89857
u89857
Neeext
jas mam tui vlko ''frendic'' tu na igrah :/
29. september 2013
u108028
u108028
Sej Ana js jih mam 1000 al kuk pa jih je od teh sam ene 10 pravih :'D
29. september 2013
u152214
u152214
masa plis nextaj kr je ful dobrooo.
29. september 2013
next.. ful realn napisan
29. september 2013
u150895
u150895
ej fak kok realno si napisala + se čist s3njam *.*
29. september 2013
u108028
u108028
Hvalaa (:
29. september 2013
u152214
u152214
kdaj bo neext? xĐ
29. september 2013
strinjam se čist; sploh to k si napisala, kak te že desetletnce nadirajo tlele.. mislim resno, otroci nimajo pou tok pojma o lajfu-.- to mi gre še najbul na žiuce no.. (; boš pisala use o sebi al tut kakšna izmišljena poglauja?:*
29. september 2013
u108028
u108028
♡2nd part - BEING DIFFERENT♡

Že od nekdaj sm bla drugačna od mojih sošolcev in sošolk. In na mojo nesrečo sem prišla v razred, kjer ne sprejemajo drugačnosti. Prva stvar je moje prehranjevanje (ja ful čudno se sliši). Že od rojstva sem vegetarijanka, verjetno bom bla, ko bom starejša veganka. Večina ljudi si o nas misli, da smo vzvišeni, se delamo pametne in da smo to samo zaradi imidža. In da ne vemo kaj zamujamo. Da je meso takooo dobro. V mojem razredu tega seveda ne sprejemajo. Zato me pač zajebavajo. Najbrž sem na naši šoli skoraj edina, ki je je mesa. Ampak tudi če vam povem kaj si mislim o mesu, se ne boste strinjali ne? Pa vseen. Človek je že u prazgodovini iskal hrano in seveda prišel do mesa. Ok, tisto še razumem, ko še ni bilo vse hrane, ki jo imamo danes. Ljudje, rastline in živali (in gljive in bakterije ja) smo živa bitja. Če nekdo ubije človeka, je to zločin. Gre v zapor. Verjetno za vedno. Kaj pa živali? Na dan umre na milijone živali, samo za človekove potrebe. Živali so živa bitja. Ljudje smo, ko smo se skozi zgodovino razvijali, predvzeli mesto nad živalmi. Imamo se za nekaj več, toda resnica je da so živali popolnoma enako pomembne kot mi. Dobro, ne znajo govoriti našega jezika. Imajo pač svojega. Ampak v čem se tako slabše od nas? In potem ljudje vidijo recimo posnetek, kako človek ubije psa in so zgroženi in jokajo in ko žival umre v filmu se zjokajo. A koline majo pa lahko?? Men gre tko na živce ko pol delajo veselico iz kolin. A je res tko zabavno gledat ko žival ubiješ? Ne vem, če je kdo gledal Kmetijo, ki je bla pred par leti. Sej js je nisem sam sem slišala za tist dogodek. Pač mel so koline. In tista Vesna je bla ful proti. In tut tko recimo v šoli so vsi sovražl Vesno zarad tistega. To je znak, da ne sprejemajo vegetarijanstva.
In če kdo pravi, da če ne ješ mesa, ni zdravo.. To pa sploh ni res. Velik nadomestkov je za meso in dokazano je, da so vegetarijanci bolj zdravi kot mesojedci.
Pol pa še to ko men v šoli sošolke rečejo: "Ti pa ješ rastline, to so živa bitja." WTF? Okej no sej na nek način je mal logike v tem, ampak.. Živali in ljudje mamo živčni sistem, torej mamo možgane. In ko se ti udariš te zaboli. Za to je kriv živčni sistem. Ko rastlino utrgaš, je ne boli. Rastline ne čutijo. A si predstavljate, kako bi bilo če bi vas ubili? wiiiiiiii
Uglavnem, to je moja teorija. Ubistvu je za vse to moj ati povedu, on je vegan.
Pač, če še tok govoriš, s sam govorjenjem ne morš spreobrnit človeka.
Vem da se noben ne bo strinju z mano ampak tle povem svoje mnenje (: Vesela bom tut vaših mnenj.
IN NIKOGAR NE POSKUŠAM SPREOBRNIT.
Če vam je meso dobro, prav. Nisem jezna alneki.
Kako je pa vaše mnenje o testiranju kozmetike na živalih?
29. september 2013
u108028
u108028
Just.Me*_* - kak to mislis izmisljena poglavja? :'D
29. september 2013
u152214
u152214
neeeeeext
29. september 2013
next! ja pač jem meso samo se strinjam s tabo totalno.
testiranje kozmetike na živelih? odločno proti!
29. september 2013
neeeext
29. september 2013
u141148
u141148
Pred 3 leti sm se sama odlocila da bom vegeterjanka. :"D - proud vegeterian:*
Glede testiranja: HATE THIS SHIT.
29. september 2013
u89857
u89857
Neeeeext
mene nemore noben spreobrnit meso je zakon (moje mnenje)
29. september 2013
u112551
u112551
ja pač jem meso sam se strinjam s tabo gleedee kolin. -.-
amm testiranje? o.o'' BUDALE K NIMAJO SRCA NO.
29. september 2013
glede izmišljenih poglavij - nevermind haha:'3
nimam kej jebat ga; meso obožujm. je pa fora da tut levi, kiti, tigri..tut črvi k umremo () marsikdo lohk poje nas haha in ubistvu se samo s tem tolažim, češ da ta krog - js pojem njih in oni mene - še vedno poteka a ne;P če veš kai mislim.. so pa usa ta testiranja na živalih totalen kriminal če mene uprašaš. to je čist bolano. neext
29. september 2013
u108028
u108028
Just.me*_* - ja to je res hahah ampak kolkrat pa levi, kiti in tigri dejansko pojejo ljudi? :'D
29. september 2013
nexttttt ful dobr *_*
29. september 2013
joj maša tok najbolši blog že un prvi del je tok realno napisan da bolš nebi mogu bit! drgač pa js tut ne jem preveč mesa oz. se zdej odvajam kr ga nikol nism marala ampak sm si rekla da dokler bom rastla ga bom jedla pač da bom čim večja alneki.ampak zdej se mi je ful zagravžal in js sam da pomislm da jem nedolžno žival nemorm vrjet in isto tut mejkapa ne nosm skor nikol kr vem kaj nardijo da ga izdelajo. pa ne skrbet zarad sošolce k ne sprejemajo vegeterjancov se bodo že navadl kr mamo tut mi dva v razredu k sta na nevemkaj alergična in zmer dobita čist posebi malco pa kosilo sam k smo bli mlajši nam je blo smešn zdej smo se pa navadl tkoda se ne sekirat zarad tega <3
29. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg