Forum
u137205
u137205
z мojo вғғ ѕvα нodιle po нodɴιĸυ ιɴ ĸαr ɴαeɴĸrαт "вυм"! zαleтιм ѕe v ɴoro ѕrčĸαɴeɢα тιpα z rjαvιмι očмι!
jαz(v мιѕlιн): "oмɢ oмɢ oмɢ ĸdo pα je тo? ĸαĸšeɴ ɴovιɴec? ĸαĸo je lep!!"
тιp: " oн,žαl мι je! α je vѕe oĸ? reѕ мι je žαl,ɴιѕeм ɢledαl oproѕтι!" *poвere мoje ĸɴjιɢe*
jαz: *zαrdιм v ғαce* " ɴe ѕαj je cool,тυdι jαz ѕeм ĸrιvα... мoɢlα вι pαzιт... očιтɴo ѕeм ɴerodɴα!"
тιp: "ɴo poтeм pα je cool. мιмoɢrede мoje ιмe je jυѕтιɴ."
jαz: " žιvjo jυѕтιɴ. мoje ιмe je нαɴɴαн. мe veѕelι,dα ѕvα ѕe ѕpozɴαlα."
*jυѕтιɴ("тιp") ɢre*
......................................................

ɴαdαljυjeм?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2013
u137205
u137205
.
11. maj 2013
NEXT
11. maj 2013
u137205
u137205
a lahko oglasujš+full hvala,kr si prebrala
11. maj 2013
next
next
next
11. maj 2013
u129738
u129738
NEXT
11. maj 2013
u119427
u119427
neexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
11. maj 2013
u137205
u137205
od zαčeтĸα
......................................
нey! мoje ιмe je нαɴɴαн,ѕтαrα ѕeм 18 ιɴ žιvιм v cαlιғorɴιι ѕĸυpαj z мαмo ιɴ ѕeѕтro(ѕтαršι ѕo ločeɴι).

me

moja bff Anne(1

Justin(19)

1 DEL(nadaljevanje od prej)
ĸo ѕeм prιšlα ιz šole doмov,ѕeм zαvrтelα αɴɴe-ιɴo šтevιlĸo ιɴ ѕe zαčelα poɢovαrjαт o jυѕтιɴυ...
н-jαz
α-αɴɴe
н: oмαjɢαd! ĸoĸ je oɴ lep,ғαĸ jαz ѕeм ѕĸor crĸɴlα!
α: veм jα,ĸαr cυтe тιp je jα!(:
н: αмpαĸ jѕ ѕм тĸo ɢrdα... мιѕlιš,dα мαм šαɴѕ prι ɴjeм??
α: αн ɴe prιвιjαj ɴo! тι ѕι lepα ιɴ мoɢoče vαмα вo υѕpelα zvezα!(:
н: α reѕ мιѕlιš? ɴeveм ɴo,že dolɢo čαѕα ɴιѕeм ɴιĸoɢαr zαreѕ ljυвιlα,мαyвe je oɴ тιѕтι prαvι
α: jα мoɢoče pα reѕ..
н: ɴo αjde,ɢreм jѕт zdej,ĸr ѕe мorм še υčιт ɴočм pαdт ɴα ιzpιтυ!:/ čαυ ĸιѕѕeѕ:*
α: υғ jα,jѕ вι ѕe мoɢlα тυт υčιт нαнα! ĸιѕѕeѕ вαcĸ:*
ɴeɴαdoмα ѕeм doвιlα ɴeprιčαĸovαɴ ĸlιc...

nextam??
11. maj 2013
u137205
u137205
drugič bom dalši del napisala,ampak zdej nemorem:/
anne je 18 stara
11. maj 2013
Next nujnoo!!!!!
11. maj 2013
next next next takoj zdaj
12. maj 2013
u129738
u129738
NEXT, nujno!
12. maj 2013
next + prošnja .. lahko normalno pišeš ker te črke malo težje preberem ker so takšne !!!
drugače pa je fajna zgodba
12. maj 2013
u137205
u137205
hvala vam za vse nexte! Nika Skušek: ok

2.DEL
.......................
Ta nepričakovan klic me je zelo presenetil! Oglasila sem se in slišala znan glas. OMG! Bil je Justin!!!
j-Justin
h-jaz

j: Živjo Hannah,kajne?
h: Živjo!!
j: Am a te motim?
h: Ne sploh nee!!.. počakaj! kako si pa dobil mojo številko?
j: Vprašal sem sošolce,pa so mi jo dali
h: aha!
j: ja... kličem te zato,da bi te povabil v novo restavracijo,ki jo je pred kratkim odprl moj oče...
h: ........ (v mislih: O moj bog! tisti cute tip me je povabil..na...na ZMENEK!! seveda,da bom sprejela povabilo!!)
j: uhm... Hannah? si še tle?
h: ja,ja! z veseljem grem(:
j: no super,jutri ob 17.oo te poberem. a je ok?
h: ja,kul je! komi čakam!!
j: no super,se vidmo jutri v šoli! Čau
h: ja...čau(:
---------------
OMOJBOG! Skoraj bi me kap!! Jutri grem na zmenek... še noben fant me ni povabil v restavracijo.... hmm...mogoče sem mu všeč...upam!
*vse sem povedala Anne po telefonu*

NASLEDNJI DAN:

Zjutraj sem bila še več kot srečna. Mami nisem še nič povedala in mislim,da ji tudi ne bom. Zajtrkovala sem in si pripravila torbo. Danes bom iz šole prišla ekstra prej,da se pripravim za nocojšnji zmenek(:

Ko sem prišla v šolo,me je Anne veselo čakala in skupaj sva se odpravile do učilnice. Pred vrati me je ustavil Justin: O poglej! V istem razredu sva(:
jaz: o..pa ress *zardim*(:
Justin se je usedel za mano,meni pa je srce noro razbijalo... Nisem vedela,ali me gleda ali ne. Sploh nisem vedla kaj naj naredim. Enkrat sem zanalaš vrgla kuli na tla,da ga je Justin pobral. Ko sva si izmenjala pogled sem bila v nebesih. Mislim,da je bil to on. To je bil fant,ki sem ga resnično ljubila. Ja! Po dolgem času sem spet zaljubljena. Moj bivši fant je bil navaden kreten. Pustil me je takoj po 2 mesecih. Ampak mislim,da je Justin zelo dobra oseba in prijazen fant.

Po končanem pouku sem odhitela domov in hitro začela brskati po omari za najboljšo kombinacijo oblačil.
Bila sem čisto iz sebe,saj vedno kompliciram,ko pride do "rihtanja".
Po dolgem iskanju sem se odločila,da oblečem to:

Kmalu za tem me je prišel z motorjem iskat Justin

nextam??
12. maj 2013
next
12. maj 2013
u129738
u129738
NEXT!!! the best
12. maj 2013
u64926
u64926
next
12. maj 2013
next
12. maj 2013
next
12. maj 2013
u137205
u137205
3 DEL
.............................................................
Moram priznat,da je Justin tako hot na motorju!!! Težko se je bilo zlagati mami,da greva z Anne v "trgovino". Anne sem naročila,da moji mami pove,da sva res v trgovini,če bo kaj hotela vedeti. Ampak mami mi zaupa,zato je use ok..
Anyways odpravila sem se k njemu in se usedla na motor. Dal mi je čelado in odpeljala sva se v restavracijo. Največji užitek je bil peljanje na motorju. Držala sem se ga močno in ob tem uživala. Ko sva prišla do restavracije sem ostala brez besed. Restavracija je bila ogromna in razkošna.

*usedla sva se*
pogovor:
j: Hannah,danes sem te sem pripeljal zato,ker mi je oče naročil,da nekoga povabim na odprtje restavracije.
h: Hvala,ker si me povabil...kako to,da si izbral mene?? saj se poznava šele 2 dni..?
j: nevem... zdela si se mi posebna in prijazna.. zdi se mi,da si drugačna od ostalih punc.
h: upam,da je to kompliment?(:
j: hah,seveda... že v otroštvu smo se z družino vedno preseljevali.. vsako leto sem menjal šole..):
h: kako pa to?): žal mi je...
j: zaradi mojega očeta,saj ima tako službo. vedno potuje po svetu. Drugače imam 2 brata,ki sta starejša od mene in sta to že preživela.
h: ): jaz pa imam sestro.
j: moji starši so ločeni,zdaj živim samo z očetom.
h: a res?? jaz pa s svojo mami.
j: no,pol pa imava nekaj skupnega(:
h: hh,ja...
*uživala sem v njegovem prelepem pogledu. ahh,to je bil on! on je bil moj sanjski fant*
j: mm,hannah?
h: ja,oprosti *zardim*.. malo sem se zagledala
j: a bova naročila?
h: jap,lahko(:

potem sva naročila glavno jed,spila pa sva sok(nevem,zakaj nisva alkohola,ampak Justin ne pije preveč,kar mi je všeč)

j: ja,super! dežuje/:
h: sej je uredu(:
*ogrnil me je z njegovo jakno*

ko me je pripeljal domov,sva se poslovila(ni blo nič objema ali pa kissa..)

Hitro sem stekla v hišo in naravnost v mojo sobo. To noč si bom za vedno zapomnila. Bila je najpopolnejša noč v mojem življenju. Ahh,kaj bi dala,da bi šla še enkrat na kakšen zmenek. Samo upam,da sem mu všeč,ker do njega čutim nekaj več. Mogoče je malo čudno,ker ga poznam šele 2 dni... ampak bila sem noro zaljubljena!!
.........................................................................
naslednji dan v šoli:
Anne:Yess! Danes je že petek! kmalu bo vikend,komi čakam.....
Jaz: ja,js tut(zasanjano)
Anne: nekdo se je zaljubil!!
Jaz: nehi no!(: če je pa tak cukr! Zdele mamo zgodovino... V ISTI UČILNICI SMO!!(:
Anne: aww,dej no vidva ful skupi pašeta!
Jaz: a ress?
Anne: jaa!!
Jaz: komi čakam,da naredi prvi korak al pa kej....(:

*v učilnici zgodovine*

usedla sem se in čakala,da si Justin izbere mesto,kjer bo sedel. Spet se je usedel za mano!!
15 minut v tem razredu je bilo dolgočasnih,dokler nisem začutila rahel dotik na mojih ramenih.... bil je Justin. Predal mi je majhno pisemce v katerem je pisalo:
..............................................................................
TA TA TA DAAA! Zberte 5 nextou in nadaljujem!!(:
12. maj 2013
u129738
u129738
NEXT pa glej, da ga boš hitro napisala, ker me zanima kaj je pisalo na listku!
12. maj 2013
u137205
u137205
nextala bom,ko bodo 4-je nexti(:
Pa PROSM,če lahko oglašujete? hvala
12. maj 2013
neexttt!
12. maj 2013
next
12. maj 2013
nexttttt
12. maj 2013
neexttttt hitrr
13. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka*
13. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/secrets/54903/3
berite prosim! vračam!
13. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+++nova bralka
13. maj 2013
u137205
u137205
O hvala vm za nexte!!:*

4.DEL
........................................................................................
predal mi je pismo.....
da si najlepša punca na svetu... vem,da se poznava šele par dni,ampak... nevem enostavno ne zdržim več! preveč čustev me je preplavilo): TI si tista ob kateri se želim zbudit zjutraj,TI si tista,ob kateri se počutim najlepše,TI si tista EDINA oseba v mojem življenju...
hh,sploh nevem zakaj ti pišem tole med zgodovino,ampak hotel sem ti povedat čim prej... ljubim te! upam,da to ne bo pokvarilo najinega prijateljskega razmerja!

moja reakcija(v glavi)
O MOJ..BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOG!!!!!!!!!!
waa,kako lepo je napisal! lahko bi se zjokala,ker je napisal tako lepo in ganljivo ampak hey,v učilnici zgodovine smo... ampak...ampak.... a js to sanjam al kaaj? oh on je tako lep,tako ljubeč! moram mu povedat,da do njega čutim isto.....
---- GOSPODIČNA!!!!---to je bil g.Finkel(učitelj zgodovine): khm,kaj se pa greš? da takole sanjaš med POUKOMM!!?? kaj pa imaš to v roki?? *o nee,vzel mi bo pismo* daj sem,pokaži!
jaz: Ne,gospod...prosim ne vzemite mi tega!! obljubim,da bom od zdaj naprej bolj spremljala!!
g.F: hmm...po pouku ostaneš v tule! delala boš naloge.
jaz: ): uredu...*žalostn face*
14. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg