Forum
Dring,dring me je zbudila budilka najraje bi jo vrgla skozi okno in spala naprej.Ampak danes je bil poseben dan bil je moj rojstni dan.Skocila sem iz postelje se lepo oblekla,namazala,uredila frizura in si umila zobe.Stekla sem dol po stopnicah in zagledala dober zajtrk in veliko...
Aja pozabila sem se predstaviti.Sem Katty in sem edinka zato me zeloo razvajajo.Imam najbolso mamico lyo in oceta Daniela.Mami je je model,oce je pa lastnik trgovine Muller.Tako,da smo kar bogati.No kot usaka punca imam tudi jaz najbolso prijateljico Leo.Fanta zal nimam ceprav usi norijo za mano.Ampak ni se prisel princ na belem konju.Za razliko od Lee,ki ima ze tri leti resno zvezo z Tilenom.Aja sma najstnice ki sma koncale 2. letnik.Danes sem stara 16 let.
No to je za zacetek use,ce hocete vedeti nadeljevanje nekxite;*
Rada vas mam
Jaz:

Mami:

Ati:

Lea in Tilen:

Kjutaka moja sta;*
lov ju
nexite:*
10. avgust 2012
u34085
u34085
next
10. avgust 2012
u103180
u103180
next
10. avgust 2012
u101848
u101848
next
10. avgust 2012
Hvala za nexte;*
Stekla sem dol po stopnicah in zagledala dober zajtrk in veliko daril.Potem sta iz dnevne stopila mama in oce in mi zapela use najbolse.Stekla sem jima v objem in jima dala poljubcek.Pojedla sem odlicen zajtrk in mamici in ocetu rekla,da bom darila odprla po pouko.Ampak mami je rekla:Ampak ljubica mislim,da bi darilo od babice morala odpreti zi kar zdajle.Rekla sem ji uredu in se ji nasmehnila.Odprla sem darilo in iii:* v njem je bila majhna ljubka mucika.Bila sem zelo vesela in mamici rekla,da bom po kosilo stekla k njej in se ji zahvalila.Se enkrat sem ju objela in odsla.Pred vratim me je zi cakala moja bff me objela in mi cestitala za rojsti dan.Rekla mi je da darilo dabim na moji zabavi v petek.Danes smo 11.julija se 2.dneva in zabava.V soli so mi usi cestitali za rojstni dan in use sem povabila po pouko na pico in na kokakolo.
Zajtrk:

Mucika:

Jaz in moja bff:

Po pouko:

Njam
2 nexta;*
10. avgust 2012
u34085
u34085
neeeeeeeeeext..ogledaj si še mojo zgodbico http://www.igre123.com/forum/tema/moving-ft-1d/39671/
10. avgust 2012
u103180
u103180
next
10. avgust 2012
u101848
u101848
nekt! < 3
10. avgust 2012
Hvala za nexte;*
Prispela sem domov in sla odpirat darila,Dobla sem res zelo lepa darilaa.Sla sem se malo igrati z mojo mucico in potem sem se spolnila,da moram iti babici in se je zahvaliti za darilo.Babica ni bila dalec od nasega doma zato sem sla kar s kolesom in oblekla sem oblekico in torbico,ki sem jo dobla od moje najlepse in najbolse sestricne,ki je doma v londonu.
To sem oblekla:

Prispela sem do babice pozvonila odprla je vrata in jaz sem ji skocla v objem.
Malo sma poklepetale in spekla mi je mojo najljubso torto in zraven caj.Mmmm sem si na koncu obliznala prste in ji stekla v objem.Pozvonilo je in babi mi je narocila naj grem odpret.Pred vartim je stal super luskan fant mislim,da je bil to princ na belem konju...
On:

4 nexte;*
lov ja;*
10. avgust 2012
u103180
u103180
next
10. avgust 2012
Pozdravila sem ga in on me je odzdravil.Rekel je,da je prisel mojo babico povabiti na kosilo, ker sta z njegovo babico dobri prijateljici.Rekla sem,da ji bom povedala in mu rekla adijo ter zaprla vrata.Stekla sem,do babice in ji use povedala na koncu pa babi rece:A ti je usec?...Jaz sem zaardela,do usec na sreco je zazvonil babicin telefon.Bila je babica od tizga fanta.Babi mi je povedla,da mu je ime Timy ampak,da ga klicejo kar Tim.Ko je babica odlozla telefon mi je povedala,da sma jutri obe povabljeni na kosilo.Babico sem objela in ji pritisnila poljubcek na usta nato pa odsla.Bila sem res zeloo vesela.S kolesom sem hitro odsla do moje Lee in ji use povedala.Potem pa mi rece:Katty noseca sem.Takrat mi je za minuto ustalo srce.Povej mi use sem ji rekla.Povedala mi je,da se je zgodilo na taboru pred 2.mesecim s Tilenom.Bila sem vesela za njo saj si je zi dolgo zelela otroka.V kulkem mesecu si sem jo oprsala in rekla je,da je u tretjem.Tilenu sem povedala in bil je zelo vesel,da bo postal ocka se je nasmehnila in me objela.Mamice in atje Lea ni imela saj sta ji umrla v prometni nesreci in sama je zivela v res ljubki hiski.Lea sem ji rekla kaj ce bi skupaj ziveli?
Ta ideja je bila super.Lea je bila zelo vesela te zamisli,seveda sem morala odpovedati zabavo saj ne sme piti alkohola.Namesto tega smo sli se isti dan na piknik.Jaz,Tilen in Lea.Kako sta bila ljubka skupaj.Seveda jaz zelim postati fotografinja.Fotografiranje je moja strast.Zato sem ju slikala z mojim fotoaparatom.Tako lepa slika je nastala:

Imela je zi zelo velik trebuskec in tako ljubko je izgledalo.Bila je ze noc in odsli smo domov.Jaz in Lea sma takoj zaspali Tilen je pa nekaj brsko po internetu.Zjutraj sem se zbudila ob 13.00 in spolnila sem se,da imamo on 13.30 kosilo!
Hitro sem se oblekla,umila zobe,make up in uredila frizuro ter s kolesom odsla do moje babice.

Takole sem se oblekla.Ko sem prispela do babice sma skupaj odsle do njih.Tim je odprl vrata in ko sem ga zagledala sem nekaj zacutila u srcu to je bila ljubezen.Bila sem zaljebljena res zaljubljena.Pozdravila sem ga in on me je objel!
Ohh kako je bil najlepsi obcutek ko me je objel.

Ampak prisla je neka punca odrinila me je ter ga poljubila.Ta punca z imenom Kiara:

Pritekla mi je solza.Stekla sem stran kar tekla sem ceprav nisem vedela kam tecem.Zagledala sem naso hisko,odklenila vrata videla Leo kako je jo prijela za roko ter je odpeljala ven.Zazvonil mi je telefon bila je babica.No usaj mislila sem tako.Oglasila sem se ampak na drugi strani je bil Tim.Uprasal me je zakaj sem zbezala? Rekla sem mu oprasi svojo punco ter prekinila.Lei sem povedala celo zgodbo in na koncu sem jo z sovznimi ucmi objela...

:**
11. avgust 2012
u103180
u103180
next
11. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg