Forum
u140123
u140123
ola,
sem Maruša:* in bom pisala zgodbo o punci Belli, in o njenem življenju.za vsak njen dan bom napisala en del.prvi del pride zdaj vi pa tudi kdaj napišite kak next.fuuull je zaželjeno da izpolnite anketo

Bella:

boš srček in boš bral? :*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. junij 2013
u140123
u140123
To sem še pozabila.Živim v tej hiši:

Opis mene: Sem Bella, stara 23 let, delam v veliki gostilni v Londonu,živim že za sebe,nimam fanta ampak imam veliko "oboževalcev". To bi zaenkrat bilo vse

*1.DAN*
PIIIP! PIIIP! PIIIP! Je zjutraj ob 6.00. zazvonila ura.Udarila sem po njej tako, da je padla z omarice.Pogledala sem skozi okno.Bila je še ena,deževna sobota."Danes spet nebo sprehoda," sem si žalostno rekla.Vstala sem iz postelje, saj sem ob 7.30. že mogla biti v gostilni.Delam v gostilni Blue Moon:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnY3VD3gVKAzy7afBnV8TSxKHEPaswR6-ZwfAI0bAlaG1SMgjXkw[/img]
Tam smo 3 kelnarice.Jaz,Jennifer in Sarah.To sta onidve:

(Leva je Jennifer, desna pa Sarah.) Jennifer je stara 25, Sarah pa 24 let.Se še kar veliko družimo.NO, grem nazaj k zgodbi.Hitro sem pojedla eno jabolko in spila kozarček vode.Nato se naličila,umila zobe,počesala in se preoblekla v ta oblačila:

Pogledala sem se v ogledalo.Bila sem si všeč.Nato sem skočila v avto in se odpeljala:

Ko sem prispela v gostilno, je bila ura komaj 7.15. zato se mi še ni mudilo.Jakno in sončna očala sem dala v svojo omarico, nato pa šla pogledat katera je bila danes na vrsti da dela.Bila je še Sarah."Hejla," sem jo pozdravila.Pozdravila me je nazaj.Nato je še odhitela k gostom ki so prišli.Ura je bila 7.30. ko sma se poslovile in začela sem delati jaz.Ni bilo veliko gneče zato sem lahko si tudi kaj odpočila.Med tistim časom sem bila na internetu, na mojem telefonu:

Ura je bila ob 3.00 ko sem končno lahko odšla domov.Bila sem malo zaspana, ampak sem vseeno še skuhala kosilo, ga pojedla nato pa se zleknila na kavč in zaspala.Zbudila sem se zvečer ob 19.30. in šla sem še malo počistiti hišo.Ko je bilo vse čisto sem še nekaj pojedla nato pa umila posodo.Spet sem se vlegla na kavč in gledala televizijo.Zraven sem zaspala....

Nextam?
13. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg