Forum
Ta dan bom samo s prijateljicami.

O saj res jaz sem Emma stara sem 15 let in tudi moje prijateljico so toliko stare. Imam 4 najboljše prijateljice. To so: Charlie, Katy, Samantha in Lilly. Pa še to.... doma smo izredno bogati.
***************************************************************************************************************

Bilo je najlepše jutro. " Danes bom ves dan s prijateljicami!" sem vzkliknila. Pogledala sem na uro in se prestrašila: " OMG koliko je že ura!!!" Hitro sem odšla v našo omaro in neko obleko povlekla ven. Vzela sem torbo in odhitela v šolo.

prava polomija. "Končno zadnja ura- ŠPORTNA!" Dekleta so igrale odbojko Ta ura je zelo hitro minila zato sem se s prijateljicami odpravila domov. " Kaj bomo počele danes?" je vprašala Katy. " Nwm" sem ji odgovorila. Kmalu se pa oglasi Samantha: "Že vem!! Lahko bi.... bi... šle po nakupih!" Vse smo bile za. Oblekle smo se in se odpravile. Zelo dolgo smo nakupovale kakih 7h a se je splačalo.
Za zdaj je to vse saj da ste malo izvedeli
NEXT??
15. julij 2014
sam da boste vedli.... če bo slučajno hotu kdo next ga ne bo dobu 1 tedn k gremo jutr na morje
15. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg