Forum
Ta zgodba govori o 21 letni punci Sabrini, ki je imela noro otroštvo. To pa ne pomeni, da je hodial po kubih, se zabavala norela in se domov vračala pijana. Ne.! To pomeni, da so jo pri 4 letih zapustili starši. Do 13 leta je sama skrbela zase, potem pa si poiskala pomoč.
To zgodbico pa bom pisala z EмαTнєMσηѕтєя^^.!

In rabive 2 nexta.!
24. marec 2012
u84473
u84473
Boo kšn next??
24. marec 2012
u50066
u50066
next...sporoči k nextaš... ))
24. marec 2012
nextt !!
24. marec 2012
next!!
24. marec 2012
NexT.!
24. marec 2012
next ..
24. marec 2012
Ta next je za marjetkico:

Sem Sabrina in sem stara 21 let. Moje otroštvo nikakor ni bilo posejano z rožicami. Bila sem stara 4 leta. Bila sem premajhna, da bi razumela kakšne težave imata oči in mami. Ves čas sta se le kregala in nihče se ni zmenil zame. Dobila sem le hrano in nič jih ni zanimalo kdaj sem zaspala, zakaj jokam itd...In za povrhu sem bila edinka. Ja rekla sem vam že, da sem bila takrat premajhna, da bi vse to razumela, ampak vsak otrok potrebuje starše in vsak otrok si želi, da sta starša srečna. No gremo nazaj na glavno temo.

Jaz:

Bil je ponedeljkov večer. Kot vsak dan sta se mama in oče prepirala. nisem jih slišala, ker sem bila v sobi. Kar naenkrat zaslišim, da gre nekdo proti moji sobi. Vrata so se odprla in notri je vstopila moja mama. Stisnila mi je poljubček na lice in odšla. Tokrat sem se malo začela zavedat. Mama je bila objokana in začela sem jokat tudi jaz. Dvignila sem se in se splazila po stopnicah. Ampak prepozno. Mama je za seboj zaprla vhodna vrata in ostala sem sama. Na sredini stopnic sem kričala: Mamaaa.!! In jokala. Splazila sem se do okna in gledala kako se je z avtom odpeljala. Pri oknu sem zaspala in ko sem se naslednje jutro zbudila sem tako kot ponavadi stekla v kuhinjo, da bi pozdravila mamo. Ampak tam je ni bilo. Odšla sem pogleda v dnevno sobo in še po vseh ostalih prostorih a je ni bilo nikjer. Nisem vedela kdo mi bo sedaj kuhal zajtrk, kosilo in večerjo. In niti kdo mi bo pral oblačila. Ampak bila sem sama v tej hiši. Kam pa je šel oče nisem vedela.

Zdei bo nextala EмαTнєMσηѕтєя^^..in rabive 3 nexte.!!
24. marec 2012
u84691
u84691
next
24. marec 2012
neext.
24. marec 2012
u84473
u84473
Okeii samo še 1 next!!!
24. marec 2012
neext.!
25. marec 2012
u84473
u84473
Nextam!!
_________________________________________________________________________________
Kam pa je oče šel pa nisem vedela.Vsa ta leta sem bila sama v tej hiši,dokler ni pozvonil telefon v kuhinji.Splazila sem se do tja in se oglasila.Klicala je teta in prišla je pome.Zadnjič sem videla to hišo in spustila par solzic.Teta me je razvajala,dokler nisem dobila že 18 let.Bila sem že velika in v šoli mi je šlo dobro.Šla sem delati izpit za avto in na koncu sem ga opravila.Teta je še zmeraj zame skrbela kot za punčko.Ker pa me je zanimalo kašno ubistvu je bilo moje otroštvo sem vprašala teto.Rekla mi je da sem še premajhna za te reči in da mi bo kasneje razložila..:
-Ampk mami(posvojila me je) povej mi 18 let sem stara prosim?
-Okei.Ampk priznaj da tega nikomur povedala.Tvoja mami in ati sta se kot mlada zeloo dobro razumela in se imela rada.Ko si ti na svet prišla je mama večinoma časa preživela s tabo.Oče je veliko delal in imel je šefa ki je bil zelo tečen in strog.Ker pa je bil tvoj oče zaradi njega živčen se je doma kregal,se kregal nad tvojo mami in jo velikokrat tudi klofnil.Prišlo je do tega da se je ubistvu mami cele dneve kregala z njim,oče je izgubil službo..Potem je pa mama imela dosti tega in odšla nekam daleč stran..
-In kam je odšla?
-Nevem to pa samo tvoj oče ve!
-In kje je on?
-On je v nekem mestu ni daleč ampk on bi te lahko vsaj prišel pogledat.
-(Začnem jokati kot še nikoli..)Ampk mami al je moja prava mami še živa?
-Nevem..
Stečem v sobo in se zjokam.Pogledam na uro.Učiti se moram..Čas je že..
Zdej bo pa TaniaTheBooh :3.. in rabiva 4 nexte!!!!
25. marec 2012
u81951
u81951
next
25. marec 2012
neeext.!!!
25. marec 2012
u84473
u84473
Rabiva še 2 nexta!!!
26. marec 2012
šee dvaa..in ja ker se je EмαTнєMσηѕтєя^^ zbrisala naj mi na zs napiše ena ko bi rada pisala zgodbico z mano..
23. april 2012
Neext
04. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. december 2012
okej. se zmeri se isce ena k bi pisala zgodbico z mano. pocakam do 8ih zvecer, ce se nobena ne javi bom sama pisala.
19. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg