Forum
Živjo sem katja in imam 16 let.Imam brata roka ki ima 17 let.Skupaj preživiva veliko časa saj hodiva na isto šolo.Mami mi je že pred leti umrla zato za naju skrbi oči,ki pa je zasvojen z drogo a vseeno naju ima rad.

js:

rok:

________________________________________________________________________________________
Budilka me zbudi že ob 6 zjutraj.Grem v kopalnico se umijem, naličim,počešem...pridem v dnevno sobo...
O=OČI J=JS
J: Kaj a dons ne greš u službo ker si še u pižami?
O: Ne veš dons mamo prost dan...
J: Prost dan kwa????
O: Ja veš ljubica SELIMO SE!!!!!!!
J: Kaj ne ne nočm it nooo!!!!!!!!!
O: Ja pa boš mogla hočš da ti pokažm hišo???
Še predn rečm ne mi že pokaže...
Hiša:

Mislm da mi je zaostal dih.

J: a pa maš dovolj denarja za tole??
O: seveda srček poleg tega pa rok za to hišo sploh še neve!
J: potem pa naj bo to presenečenje deli se kot da je to normaln dan ok?
O: ok.
Potem pride rok.Vsi pojemo potem pa oči reče : Danes vaju bom js pelu u šolo.Potem se vsi skupaj usedemo v avto.Oči reče da bo moral iti še na bancinsko črpalko.Skozi okno sm gledala kako prihajajo mimo avta eni luštni tipčki.Ko so prišli mimo avta sm se js delala da poslušam musko ampak en izmed fantov me je pogledal in jas njega.V obraz sem postala čisto rdeča ampak je že oče prišel in peljali smo se dalje.Med potjo mi je po telefonu rok poslal sms pisalo je:
NOVA LJUBEZEN?????
In vedela sm da je od roka nič mu nisem odgovorila ampak sem kar zaspala...
21. marec 2012
next
21. marec 2012
next
22. marec 2012
next
23. marec 2012
Ko sm se zbudila sm videla da smo v novi hiši.Oči je že itak Roku puvedu da ne greva v šolo ampak v novo hišo.Spraševala sm se zakaj so stvari ki jih sploh še nismo spakirali že kar tukaj.A čez nekaj časa sm ugotovila ,ko smo šli na bancinsko črpalko nas je tisti kombi prehitel ki je vozil naše stvari.Ko sm prišla v svojo sobo sm se takoj vrgla na posteljo,bila je tako mehka potem pa sm dojela to je vodna postelja!!! Moja soba je bila tako čudovta in še svojo kopalnico imam!!Šla sm v dnevno sobo in zagledala kužka.Biu je tako cute!!! zravn njega pa še bobni.Nevem zakaj bobni a na njih je bilo sporočilo:

Upam da so vama darila ušeč!

In kdo drug kot oči sm si mislila on nama je kupil kužka in bobne!Potem sem šla pregledat še celo hišo.Bila je čudovita a kmalu je bil že večer.Oblekla sm se v pižamo in šla spat.Nasledni dan je bil ogled nove šole.Bila je čisto drugačna od prejšne.Imela je dvigala, bazene, bar...Ko smo prišli domov sm šla na fb.Od prejšnih sošolk se sploh še poslovila nism zato sm se odločila da jim bom to sporočila sedaj.
j= jst s= sara (bff) e= eva (frendica)
j= živjo
s= živjo zakaj te ni blo u šoli??!!
e= oi
j= JA A VM UČITLCA ŠE NI POVEDALA?
e= povedala kaj?
j= vesta nevem kako naj vama to povem ampak preselili smo se!!
s= kwa a zdej te nebom nikol več vidla al kaj!!!
j= sj drgač tega js učeri tut nism vedla ampak to je blo očijevo presenečenje
e= si že šla na ogled šole
j= ja ravn pred 1 uro pa dejta to še ustalim povedat
s= ok ok sam škoda no k te nebom več vidla
j= sj me še boš ne skrb
e= a pa si že vidla nove sušolce? kkšnga cute fanta???
j= ne nismo se še vidl ampak jih bom vrjetn jutr spoznala no zdej pa adijo morm it če bo kej novga vama sporočim zdej pa adijo
e= čao
s= adijo mwa

moja soba:

kuža (ime zara):

eva:

sara:

23. marec 2012
next
23. marec 2012
next
23. marec 2012
Tja kamor smo se preselili je bilo veliko samskih žensk in tut tiste k varajo.In ker se jim je najin oči zdeu zlo hot so prišle do naše hiše.Ene so zravn prnesle še poite piškotke in še zlo velik peciva.Najprej je prišla neka nataša.

nataša:

IMELA JE TAKO OBLEKO!:

o= oči n= nataša j=jst
Nataša pozvoni js ji odprem:
DING DONG
n= dober dan js sm vaša nova soseda maš očija doma
j= živjo ja je duma
POKLIČM OČIJA IN ON PRIDE
o= ooo dober dan
n= živjo vaša nova soseda sm prinesla sm vam nekaj za posladkat
o= moje ime je aleš
n= js sm nataša
o= no vstopite
n= uauuu imate pa kar lepo stanovanje
o= jha no
KO STA SE OČI IN NATAŠA POGOVARJALA JE NATAŠA PRI TEM DELALA SEXY GIBE
OČI PA JO JE PROU OPAZVOU
Potem so prišle še druge na obisk use so usvajale očija!!!Js sm se rajš skrila v sobo ker nism tega hotla gledat.Malo sm se ukvarjala z zaro potem pa zaspala.
25. marec 2012
NEXTTTTTT !!!!!!!!!!!!!!!!!
25. marec 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. marec 2012
NEXTTT
06. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg