Forum
u166139
u166139
Ok js sm Ana stara sm 15 skor uglaunem bom kr začela z zgodbo.... I hope you like it
---------------------------------------------------------------------------------
"Ana zbudi se!" je zakričala mama iz kuhinje. Prebudila sem se in si odejo povlekla čez glavo. V sobo je vstopil oče in rekel:"Ana hitro se obleci da ne zamudiš vlaka." Jaz mu zaspano odvrnem:"Ampak nočem k teti. Tam nebom imela družbe in tam sploh ni wifi-ja!" Oče me strogo pogleda in zapusti sobo. Ustanem iz postelje in se preoblečem. Nato grem v kopalnico in se stuširam ter si umijem zobe.

Ko pridem v kuhinjo me mama pričaka s palačinkami in reče:"Ana, saj greš le za en teden" Jaz se le namrdnem in uzamem palačinko. Nočem k teti a moram saj starša želita da grem k njej ki sem jo videla samo 3-krat.

V sobo stečem po prtljago in pobožam mojo psičko Ajo. Ko pridem do vhodnih vrat me objame mama in reče:" Lepo se imej ljubica čez en teden se vidimo" Nato me objame še očka in za njim še sestra.

Oče me odpelje na železniško postajo. Tam čakam skoraj sama ko do mene pristopi nek fant. Bil je zelo luškan. Nik-n jaz-j
N: hej kaj pa ti tukaj tako žalostna?
J: ah nič. Kaj pa ti počneš tukaj?
N: čakam na vlak za Avstrijo. Ti?
J: Tudi jaz grem v Avstrijo k teti
N: pridi vlak je že tu.
J: ok.
Na vlaku zasedem sedež pri oknu in pogledam skozi okno. Kar naenkrat zaslišim Nika:" Hej lahko prisedem?
Jaz: mhm
N: Zakaj si tako žalostna?
J: Moji starši želijo da obišsčem teto v Avstriji ki jo komaj poznam.
N: No ja saj ni tako grozno. Ko boš tam ti mogoče ne bo več tako grozno.
J: No ja mogoče imaš prav.
Iz torbice vzamem MP3 in ga vtaknem v ušesa. Čez nekaj časa vidim Nika ki spi in tudi jaz postanem malo zaspana. Pogledam skozi okno in gledam hitro premikajočo se okolico. Očitno me to uspava saj čež kakih 15 min. že spim.
Prebudi me Nik. To naredi na zelo boleč način saj me ščiplje v roko. Hitro se prebudim in sarkastično rečem:"Hej to boli! Nehaj!" Začne se režai kot kakšen otrok in med smehom reče" oprosti a mogel sem te zbuditi saj se bližamo postaji. In moram priznati da si malo smrčala" in spet se začne režati na vso moč. Jaz samo odkimam z glavo, se na rahlo zasmejim in svoje stvari pospravim v torbico.
Vlak se počasi ustavi in z Nikom izstopiva. Posloviva se in se objamema. Vsak gre v svojo smer.
S taksijem prispem k teti ki me pričaka s torto in me objame tako močno da komaj diham. Tudi jaz jo lepo pozdravim in se lotim razpakiranja prtljage. Ko jo razpakiram se še preoblečem in grem na teraso kjer je teta razrezala torto in pripravila limonado. Teta je rekla:" Ana izvoli, postrezi si." nasmehnem se ji in preden se ji lahko zahvalim že govori naprej:"Kasneje pridejo k nam sosedje samo da veš." jaz se ji spet nasmehne in ji odvrnem:" ali imajo sosedje kaj otrok?" Teta me pogleda in reče:" Ja imajo fanta ki je star toliko kot ti in punčko ki je stara mislim da 9 let." Nato teta odide v kuhinjo pomiti posodo, jaz pa se pogovarjam sama s sabo:" fanta moje starosti?? No ja morda je luškan."
Čez kakšno uro pridejo sosedje in jaz zagledam.....

Kaj misliš koga zagledam?

Ok vem da je kr neki sam res nism mela idej na koncu.
3 nexte plis

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2014
u165749
u165749
next
pa cool zgodba bom brala
ITAK-pa ni kr neki prov carska zgodba je
23. februar 2014
u166139
u166139
hvala se dva nexta... jutr al pa u torek dam next
23. februar 2014
next
23. februar 2014
u166139
u166139
Se edn next....
23. februar 2014
u165492
u165492
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxt)
23. februar 2014
u166139
u166139
Ok jutr bo next
23. februar 2014
u161524
u161524
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
24. februar 2014
u166139
u166139
Čez kakšno uro pridejo sosedje in jaz zagledam Nika ki se mi smeji in mi maha. Tudi jaz se nasmejim, stečem k njemu in ga objamem. Zraven njega je še njegova mlajša sestra Sara in njegova starša.
Ko se vsi spoznamo mi teta naroči naj gremo otroci v mojo sobo. Jaz veselo rečem:" Ok, gremo." Sara steče po stopnicah navzgor do moje sobe, jaz pa se nagajivo nasmehnem in rečem Niku:" Tekmujva do moje sobe!" Tudi Nik se zasmeji in reče:" Te bom že ujel!" To je rekel kljub temu da sem bila jaz v veliki prednosti. Seveda sem zmagala, kar sem tudi povedala na glas. Ustavim se na vrhu stopnic in čakam na Nika. Ko zadihan priteče do vrha se zareži in mi 'zagrozi' :" naslednjič te bom prehitel!" jaz pa mu odvrnem:" Mhm ti kar sanjaj." Spet oba planeva v smeh, nato pa zališiva Saro:" Kje sta vidva polža, že celo večnost vaju čakam!" Spet tekmujeva do moje sobe a tokrat je zmagal Nik. Sara je prišla na idejo da bi se igrali resnica ali izziv in oba sva se strinjala. Sara je zavrtela plastenko od kokakole ki je stala na pisalni mizi. Plastenka se je ustavila na Niku in Sara mu je dala tri izzive. Prvi izziv je bil naj si zbriše profil na fb-ju kar seveda ni hotel, drugi izziv je bil naj spije poln kozarec limoninega soka in kisa kar je tudi odklonil, tretji kzziv pa je bil naj me poljubi. In seveda je izbral tretji izziv. Sara je rekla da gre na WC in naj u miru opraviva izziv. Usedla sva se na posteljo in Nik je nagnil glavo k meni jaz pa sem strmela vanj in nisem vedela kaj narediti saj se še nikoli nisem poljublala s fantom. Nik je verjetno to opaazil saj je rekel naj se samo nagnem k njegovim ustnicam. In res sem naredila to. A najine ustnica se sploh niso dotaknile saj sva zaslišala tresk in nato Sarin jok. Odhitela sva ven iz moje sobe ter na koncu stopnic zagledala Saro. Iz glave ji je tekla kri. Nik je odhitel navzdol po stopnicah jaz pa takoj za njim. Rekla sem:" Grem po starše." Nik je samo prikimal in se sklonil k Sari ter ji nekaj govoril. Tudi starši so pritekli k Sari in teta je šla poklicati rešilca. Vsi so šli s Saro v bolnišnico nama z Nikom pa naročili naj počakava doma in Nik lahko prespi pri nas. Ko so odšli sva se usedla na sedežno in prižgala televizijo. Kar naenkrat pa se Nik premakne, se nasmeji in začne govorit:" Veš, še vedno nisem opravil izziva." Tudi jaz se začnem smejati, Nik pa se skloni k mojim ustnicam jaz pa se mu približam. To je bil moj prvi poljub.
Ko sva se poljublala kakšnih pet minut je zazvonil telefon in oba sva skočila pokonci. Tekla sem do hodnika kjer je bil telefon in se javila. Kar nekaj časa sem se pogovarjala in hodila gor in dol po hodniku, Nik pa mi je sledil kot mala račka mamici. Ko sem končala pogovor sem se zazrla v Nikove oči in mu s težavo povedala žalostno novico:" Nik, tvoja sestra..."

Kaj misliš da se je zgodilo z Nikovo sestro?

Pet nextov
24. februar 2014
u166139
u166139
Se opravičujem za slovnične napake haha
24. februar 2014
u164962
u164962
Neext,najdražja moja
24. februar 2014
next
24. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTT+ nova bralka ful dobr pišeš
24. februar 2014
u165749
u165749
next-dobra zgodba cool
24. februar 2014
u165492
u165492
neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxt))))))
25. februar 2014
u165492
u165492
ful dobra zgodbica
25. februar 2014
u165749
u165749
a boš nadaljevala
prosim k je coooooollllll
25. februar 2014
u166139
u166139
"Nik, tvoja sestra je mrtva" iz oči mi pritečejo solze, kasneje tudi Niku. Nik me objame in reče:" Zakaj se to dogaja ravno meni?" Ne odgovorim mu samo poljubim ga na lice. Ko se nekaj časa objemava rečem" Najbolje bo da se greva stuširat in spat." Nik prikima in si obriše solze. Po stopnicah greva čisto počasi do kopalnice in se stuširava(ne skupaj). Ves ta čas nisva spregovorila niti besede.
V moji sobi sva se ulegla na posteljo in se spet objela. Ugasnila sem luč in mu zaželela lahko noč. Ker nisem slišala nobenega odgovora sem se ulegla in gledala Nika ter si mislila:" Joj ubogi Nik." Kar naenkrat me je potegnil k sebi in me poljubil. Jaz sem mu z roko šla skozi lase in mu rekla:" Žal mi je." Spet so mu v oči stopile solze a mi je kljub temu odgovoril:" Saj nisi ti kriva." Spet me je poljubil. Jaz pa sem spet ponovila:" Lahko noč." in se obrnila na drugo stran. Nik je položil roko na moj bok in tako sva oba zaspala.

Drugo jutro sem se zbudila in očitno je Nik že bedel saj me je gledal. Jaz sem se mu nasmehnila on pa me je poljubil- spet. Jaz sem se izvlekla iz poljuba in rekla:" Hej, kaj je zdaj z nama? Prijatelji se ne poljubljajo vsako uro!" Zdaj se je tudi Nik nasmehnil (prvič od Sarine smrti) in mi odvrnil:" Ana a bi hodla z mano?" Spet sem se zarežala in rekla ja. In Nik me je spet poljubil ter takoj objavil na facebooku da ima punco .
Kasneje sva se preoblekla in si umila zobe ter se odpravila v kuhinjo na zajterk. Jaz sem jedla nutello na kruhu (ljubim čokolado haha) Nik pa je jedel čokoladne kosmiče. Oba sva pila čaj. Ko sem posodo pospravljala v pomivalni stroj se je počasi in potiho prikradel za mano in me ustrašil. Jaz pa sem ravno v rokah imela ponev in ga nagonsko užgala z njo po glavi (a ne preveč). Nik je zavpil:" Auč! A ti bi me rada fentala?" A očitno se je spomnil na Saro ter spet povesil glavo in me objel. Jaz sem iz rok izpustila ponev in ga objela nazaj ter mu rekla:" Vsem je hudo." Spet nisem dobila odgovora. Ko se je pomiril me je izpustil in vzel ponev in v njo nalil vodo ter z vodo polil mene. Jaz se zakričala in mu zabrusila:" Tole boš pa plačal! Aja in še to: po tleh boš ti brisal!!" Spet se je začel režat kot kakšen otrok ter zbežal na hodnik. Tudi jaz sem se začela režati in mu zavpila:" Kar beži ja!" Iz hodnika sem slišala samo smeh in tekla sem za njim, v rokah pa držala ledeno kocko. Počakal me je pri vhodnih vratih kjer sem ga objela in mu medtem dala ledeno kocko za vrat. Zdaj je zakričal on in jaz sem tekla ven iz hiše na vrt, Nik pa za mano. Ulovil me je pri viseči mreži in oba sva padla vanjo ter se režala kot še nikoli. Nik me je spet poljubil. Nekaj časa sva ležala na mreži in se pogovarjala, a potem sem se jaz dvignila in ga nagajivo pogledala ter rekla:" Kdor bo prvi v moji sobi lahko poje celo čokolado sam!" zarežala sem se in stekla proti hiši. Zaslišala sem Nikov smeh in nato se je zadrl:" To ni fer! Vedno imaš veliko prednost!" Spet se zarežim in odprem vhodna vrata. Ko vstopim zaslišim pok in nato nek glas starejšega moškega:" Tiho ti idiot ali bi rad da naju ujamejo?" prestrašeno pogledam Nika ki je ravno vstopil innfeče:" Pššt, slišiš?" Nik prikima in prime železno palico ki je stala ob vratih. Zašepetam mu:" Ne, Nik ne hodi gor! Lahko ti kaj naredita!" A me ni poslušal. Počasi in potiho je šel po stopnicah jaz pa za njim. Ko prideva na vrh stopnic najprej odpreva tetino sobo ker veva da je v njej denar. In res sva zagledala dva zamaskirana starejša moška. Eden je rekel:" Joj ti bebec sem ti rekel da nesmeš premakniti tiste rože!" Drugi pa stopi bilže naju in nesramno reče:" Glej no glej! Kaj pa imamo tukaj?" Nik zadrčno odvrne:" Kaj počneta tukaj?" Moški stopi do mene in mi reče:" Ti pa greš z mano. Prime me za roko in me odvleče do stolav tetini sobi. Jaz zakričim:" Niiik pomagaj!!!" nato reče drugi moški:" Ne bo pomagalo. Tudi on se ti bo pridružil na drugem stolu." Tudi Nika odvlečeta do stola in ga zvežwjo prav tako kot mene. Čez usta nama prilepita lepilni trak in se zlobno zarežita. Nato pobereta vse dragocene stvari in denar, ter gresta do vrat ko se pri vratih pojavi....

Kdo se pojavi?

Pet nextov
25. februar 2014
u165749
u165749
neeext cool
25. februar 2014
u166139
u166139
Se opravičujem kr ni nobenih slik sam jih nemorm dat gor kr mi računalnik fuuul šteka
25. februar 2014
u166139
u166139
Aja pa btw js sm 15 stara dans jeeeeej
25. februar 2014
u165749
u165749
25. februar 2014
next
25. februar 2014
u158004
u158004