Forum
Hojla!To je moja prva zgodbica pa upam d vam bo ušeč...

Govori pa o petnajstletni Kaji iz Slovenije. Njena starša sta ločena zato zdaj živi pri njenem očetu. Ima sestro Anjo in eno zelllooo dobro bff Lejo ter veliko drugih prijateljic. Na šoli ni tako popularna, čeprav ji je za važiče useno. ima dve sovražnici Sanjo in Izabelo, ki sta v istem razredu kot ona in njena bff. Vse ostalo pa izveste v nadaljevanju...

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. maj 2012
To so slikce:
jst(Kaja):

Leja:

Iza(izabela):

Sanja:

29. maj 2012
Tuki so še slikce:
Jst(Kaja):

Leja:

Sanja:

Iza:

29. maj 2012
Oprostite mi ampak ponesreč dala 2x k mi je neki zablokiral...
29. maj 2012
Bilo je še 24 dni do konca šole in z lejo sva se odpravljali domov.Še prej pa sva se ustavili v neki kavarni.Naročila sem si sok Leja pa kavo - zmeraj me draži saj ve da ne maram kave.
Naenkrat sva zaslišali zelo prijetno in veselo musko.Začeli sva plesati in se smejati.Na koncu sva sklepali da je nova saj je še nikoli prej nisva slišali.Ni se nama dalo domov zato sva še kar naprej sedeli tam in se pogovarjali.Leja me je vprašala:Kam bova šle po koncu šole?Odgovorila sem ji da ne vem.Začeli sva resno razmišljati.Nato pa kar naenkrat izdavim: u London!!!Leja me pogleda z ibuljenimi očmi in se mi zasmeji,jaz pa sem jo samo gledala.Rekla mi je:Res misliš da imava tako bogate starše da bi nama to omogočili!
Tudi jaz si že od nekdaj želim tja ampak pomisli,še polnoletni nisva!!Žalostno sem jo pogledala in ji odgovorila da ima prav.Zmenili sva se da bova o tem razmislili do nasljednič.
Pograbili sva torbi in odšli domov.Ko sva se ob križišču poti ustavili je to pomenilo da greva vsaka svojo pot do doma.Vedno se tam pogovarjavaše vsaj pol ure.Vendar danes ni bilo tako.Morali sva hitro domov uredit saj sva se potem odpravili v šoping!Saj veste ob koncu leta morš zgledat kull!
30. maj 2012
next
30. maj 2012
bom nextala jutr k dons res pol nism mogla več...
30. maj 2012
Prišla sem domov,šla pod tuš,se uredila...Imeli sva srečo da je pred nama prečudovit vikend.Naenkrat pa zaslišim zvonjenje mojega mobilnika.Stekla sem v sobo in pogledala kdo kliče.Bila je Leja: Hej stara, a si ready?Nasmehnila sem se in odgovorila z da.Pridem pote zdele a prou, mejhn bova z atijem pozna,je še dodala.Kot bi mignil sta bila pred našo hišo.Stekla sem po stopnicah in se poslovila od očija.Odprla sem vrata avta in najprej pozdravila Lejo nato pa še njenega atija.Njen ati je res faca,vsaj ko bi bil moj tak.
J(jest), L(Leja), A(Lejin ati) :
J: Ojla,kuko si?
L: Hej!
J: Živjo gospod Benedičič.
A: Živjo Kaja?Punci kdaj vaju pa pridm iskat?
L: Neveva še te pokličem ko bova konc.
J: Sej bova sporočile,oblubva.
A: ja,ja...
L: Kam greva najprej?
J: Sej bova vidle k bova ke pršle.
L: okej.
J: Ampak pol ublub da bova šle na sladoled.
L: Ja valda.U Ljubljani majo najbolšga.
A: Punci smo že prispeli,pa ne pozabta me poklicat.
J in L: Ne bova!

Takoj ko sva se poslovili sva že stekli v trgovino in si začeli kar se da hitro ogledovati obleke.Vedeli sva kaj je kateri všeč zato sva hitro nabrali velik kupček oblačil,ki sva jih potem vsaj eno uro sprobavale u garderobi.
31. maj 2012
next
31. maj 2012
next
31. maj 2012
neext
31. maj 2012
Bom nextala za manco, Tjašo99 in Anchiii hvala ker berete
sam mal počakte.
01. junij 2012
Imela sm next napisan pa mi je zbrisal
01. junij 2012
Izbrane obleke sva položile na blagajno,zraven pa sva dodali še nekaj zapestnic in verižic.Nato sva se z rokami polnimi vrečk odpravile na sladoled.Ko sem v Ljubljani zmeraj vzamem sladoled z okusom bele čokolade, saj je božanski.Plačali sva sladoled in se vsedli na klopco.Začele sva se pogovarjati in smejati.V Lejini družbi mi je zmeraj lepo saj me vedno nasmeji.Pravi da to ni res saj se smejim tudi če samo odpre usta.Zatopljeni sva bili v pogovor zato nisva opazili dveh deklet, ki sta počasi hodili proti nama.Šele ko sva iz znanih ust zaslišali opravljanje sva se obrnili.Bili sta Iza in Sanja.Ustavili sta se pred nama in naju še naprej opravljali.Najin smeh se je v trenutku spremenil v žalost.Dregnila sem Lejo in pokazala na uro.Nisva se več obremenjevali z Izo in Sanjo,temveč sva le pograbili vrečke in stekle pred trgovino,kjer naju je že čakal Lejin ati.Stopili sva v avto in pozdravile.Kmalu smo prispeli do moje hiše,in to je pomenilo da se moram posloviti.Pograbila sem vrečke,objela Lejo in ji pomahala v pozdrav.Stekla sem v hišo in v sobi začela pregledovati obleke.Še posebej mi je bila všeč obleka,ki sem jo kupila za zadnji dan šole.Z Lejo sva si izbrali podobni saj imava obe enak okus.
01. junij 2012
Moja oblekca za zadnji dan šole:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/environment/2011/A86_0011_188R_1.jpg]&set=key[rotate],value[3.15]&set=key[width],value[2782]&set=key[height],value[3253]&set=key[x],value[670]&set=key[y],value[1029]&call=url[file:/product/large][/img]
Lejina oblekca:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/environment/2011/A45_0038_162R_0.jpg]&set=key[rotate],value[0.85]&set=key[width],value[2645]&set=key[height],value[3092]&set=key[x],value[419]&set=key[y],value[118]&call=url[file:/product/large][/img]
01. junij 2012
Sorry ampak slikc ne najde bom najdla druge...
01. junij 2012
Moja:

Od Leje:

01. junij 2012
next
01. junij 2012
Leja me je poklicala in mi rekla če lahko pride kej k men.Seveda sem privolila.Pospravila sem sobo,se oblekla in počakala Lejo.Prišla je kot bi mignil,kar me je čudilo saj nikoli ni točna.Malo sva šle na fb da mi je Leja pokazala nekega fanta,ki ji je všeč.Nisem je poslušala saj sem bila zatopljena v Sanjin komentar nekega video posnetka.Pisalo je:Mah men te niso tok ušeč bol so One direction.Začudila sem se saj nisem vedela kdo so to.Zmotila me je Leja,ki je ugotovila da je ne poslušam.Zresnila sem se in pogledala fanta.Ime mu je bilo Žan in bil je iz našega razreda.Naveličale sva se sedeti pred računalnikom,zato sva se odpravile ven.Hodile sva do parka in se tam vsedle na klopco.Začeli sva temo o šoli.Leja me je vprašala koliko bom imela zaključene predmete.Zavila sem z očmi in ji odgovorila ,da vse pet razn fizka tri.Leja mi jezavidala saj je imela slabše ocene kot jaz.Vprašala sem jo po Žanu ona pa me je samo butnila in zardela.V šoli mu ni upala reči niti besedice, le gledala ga je.Vprašala me je če se odpraviva nazaj k meni domov saj se je že delala noč.Ko sva vstpili v mojo sobo sva na računalniku naštimale musko in se lotile čipsa ki sem ga malo prej naštimala v posodico.Pri meni je bila do desetih nato pa sem jo pospremila na pol poti domov.Na srečo je stanovala čisto blizu zato hoja ni bila problem.Nazaj grede domov sem vsa zatopljena razmišljala kako bi Lejo pripravila da bi govorila z Žanom.
01. junij 2012
neexty!
01. junij 2012
next
01. junij 2012
next za ginny666666 in Tjašo99
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zjutraj me je zbudilo sonce ki je pokukalo skozi okno moje sobe.Počasi sem zlezla iz postelje in se preoblekla.Leji sem poslala sms če ima kaj časa.Kmalu sem dobila odgovor,vendar ni mogla saj je morala narediti še nalogo.Prijela sem se za glavo in se spomnila da vse to čaka tudi mene.Naenkrat pa je v sobo vletela mama in mi rekla naj pobrišem prah v dnevni sobi in pospravim kuhinjo.Zavila sem z očmi in začela delati najprej nalogo.Ko sem jo naredila sem odšla v kuhinjo kjer sem zagledala goro posode ki je čakala name.Zavihala sem rokave in pričela z delom.Na koncu sem vse še posesala in pomila.Odšla sem v sobo kjer sem odprla mapo z mojimi skicami modnih oblačil.Ja ugotovili ste,to je moj hobi.Sicer kar dobro rišem,ne znam pa šivati.Zato se mislim poleti vpisati na tečaj kjer bi se naučila.Nekega dne pa mi je tudi mami obljubila da me bo naučila in to bo samo še en razlog več da bom malo večkrat šla k njej.Zazvonil mi je telefon.Bila je Leja.
J(jest), L(Leja) :
J: hejj!
L: ma kje si ti cel dan,a veš že kok cajta te kličm!?
J: sorry pospravlala sm..
L:ej jest mam zdej cajt,apridš do mene?
J: ja čez pol ure bom pr teb,aprou
L: ja se vidva pol
J: caw!

Hitro sem se oblekla in odhitela proti Lejini hiši.Sedela je ped hišo in me čakala.Njenih ni bilo doma zato sva imeli celo hišo samo zase.
01. junij 2012
next
01. junij 2012
nextam jutr zate manca k dons res ne morm
01. junij 2012
next
02. junij 2012
next!!
02. junij 2012
nextam
******************************************************************************************************
Stekle sva v Lejino sobo in naštimale musko.Sobo je mela pospravljeno u nulo.Odšle sva na fb,kjer mi je spet kazala slikce od žana.Spet sem zavila z očmi in jo vprašala zakaj ne govori z njemu?Rekla je da si ne upa.Spomnila sem se da sva si zelo podobni, saj sem tudi jaz zelo sramežljiva.Leja me je vprašala kako kaj jaz in ljubezen.Začudeno sem jo pogledala saj mi ni nobeden všeč toliko kot Leji Žan.Zasmejala se je in me dregnila,nato pa pričakovala odgovor.
J(jest), L(Leja) :
j: okej no...
L: poslušam...
J: res je en tak na šol...
L: ker?!kuko mu je ime !?iz kerga klasa je?!
J: umir se no,drgač ne povem
L: ja ja,sam povej
J: je najin sošolc pa ime mu je Luka.
L: o ne Kaja je pa zalublena!
J: sam tega ne nubenmu povedat aprou
L: prsežm
J: a res?
L: ja no,dej pejva gledat slikce ud nega
J: okej...
02. junij 2012
sori kratk next ampak morm it dol s kompa k ata praznuje brzdej...
02. junij 2012
next!!
02. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg