jutri ker nimam časa!!
27. februar 2013
Zjutraj so se zbudili zelo izmučeni saj so zvečer gledali televizor in imeli party. Z Nikom sta se odločila, da bosta šla v zabaviščni park:

.
Dopoldne sva šla in tam srečala tudi mojo sovražnico. Gledali sva se zelo grdo in zvečer ko, sva bila v slaščičarni smo tudi govorili z njo. Ko sva se pogovarjali se izvedela, da govori samo Nikom MOJIM FANTOM. Ivedela sem tudi, da se je preselila v našo mesto in bila čist "zatreskana" v Nika. Povedala sem ji in odzvala se je grdo. Šli smo domov in moja sovražnica Melisa:

in njen fant Jan sta se peljala z nama saj je njima nekdo ukradel avto. Peljali smo se z limuzino. Zjutraj, ko smo vstali sva se z Meliso MALO spoprijateljili. Ceel čas je bila z Nikom in ga pregovarjala naj ne hodi z mano ampak z njo. To sem ji zelo zamerila. Šla sem vstran od nje in Nika vprašala ali bi šla kam v toplice. Nik je privolil ampak ni vedel zakaj hoče Anastazija iti tja. Njeni in njegovi starši sta privolili. Tja sta se peljala z limuzino in ko sta prispela sta spakirala v sobe in odšls po mestu. Srehajala sta se po mestu in po nakupovalnem centru. Zjutraj se Anastazija zbudi v Nikovem objemi katerega je zelo vesela. Šla sta na zajtrk in bilo je zelo romantično. Bila sta zelooo srečen in vesel par. Po zajtrku sta odšla na bazen. Ker bosta tam 1 mesec ju mora tudi nekdo obiskati. Hodila sta ob bazenu in obiskala ju je...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za nadaljavo potrebujem nekaj nextov. In koga mislite kdo jiva je obiskal??
01. marec 2013
Oprostite za kratek next ampak drugega se nisem spomnila...
01. marec 2013
NNNEEEXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTT
02. marec 2013
Neeeeeeeext
02. marec 2013
nexttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. marec 2013
Rabim še vsaj nekaj nextov
08. marec 2013
u110606
u110606
next