Forum
нєℓℓσ!
ιη ѕρєт єηα zɢσ∂вιcα σ ι∂.ѕєנ νєм,∂α נє σ тєм žє тσк νєℓιк zɢσ∂вιc,ѕαм čє ѕσ ρα тαкσ ●___● тσ נє мσנα ρяνα zɢσ∂вιcα zαтσ נσ мσяєš вяαт

**************************Nicole*************************************
Tako ne gre več naprej, so bile moje misli. Bila sem obupana. Pravkar me je pustil fant zaradi neke kurbe Ashley. Po licu mi je spolzela solza in hotela sem steči čim dlje od njega,nje, čim dlje od celaega sveta. Takrat sem zagledala žaromete in na tla sem se zgrudila nezavestna.
Next??
02. junij 2013
neeeeext
02. junij 2013
hvala ♥
02. junij 2013
***************************Alex************************************
»Kaj!!! Mojo sestro je podrl avto!!??« malo je manjkalo, da se nisem zgrudila po tleh.
»Žal mi je gospodična Alex, vendar se morate takoj zglasiti v bolnišnici«
Nisem več poslušala glasa v telefonu, morala sem čim prej priti k Nicole. Tako me je skrbelo. Ko sem z avtom dirkala po cesti sem skoraj zbila nekega kolesarja, but nobody cares. Končno sem zagledala bolnico, ko pa sem vstopila v sobo moje sestre me je skoraj kap. Komaj sem jo prepoznala. Bila je tako bleda v obraz kot da bi videla Blody Mary. Bila je čisto brez življenja. Bila je povezana na en kup infuzij in glavo je imela čisto povito v ovoje. Šla sem do nje in jo objela, takrat je v sobo prišel zdravink in začel nakladat: »Zelo mi je žal gospodična Alex vendar vaša sestra je v komi in ima malo možnosti, da preživi.
*****************************Nicole**********************************
Videla sem temen tunel, ki me je vlekel vase, na koncu je bila svetla luč. Začela sem hoditi proti njej in v glavi so se začeli odvijati vsi najpomembnejši trenutki mojega življenja: ko mi sem prvič rekla mama, ko mi je padu prvi zobek...na koncu pa sm vidla svojega biušega fanta kako uživa z Ashley. Zgrabila me je panika, nisem več hotela gledat tega, hočem stran, hočem stran!!!
******************************Alex**********************************
»Nicole, prosim zbudi se, prosim« bila sem obupana. Ko pa sem zaslišala dolg pisk naprave za merjenje utripa me je zagrabila panika. Takrat je v sobo prišel zdravnik in medicinska sestra, ter jo začela oživljat. Kazalo je že, da smo jo izgubili, vendar je kar naenkrat planila po konci in začela kričati »Hočem stran, hočem stran!« »Nicole umiri se, vse je vredu«
Ko sem pred sabo zagledala obraz moje sestre sem se hitro umirila. Bile so le sanje,le sanje sem si prigovarjala ampak vedela sem, da lažem sama sebi.
*After 2 hours*
Torej, jaz sem Nicole stara sem 16 let in imam prečudovito, najbolj prijazno sestro kar jih lahko imaš. Ime ji je Alex in je 1 leto mlajša od mene. Skupaj živiva v Washingtonu. Starša sta mi umrla ko sem bila stara 9 let, umrla sta zaradi požara. Ja zgorela sta v neki bedni trgovini samo zaradi tega, ker sem jaz tečnarla za barbiko. Zaradi tega mi bo celo življenje žal vendar življenje teče naprej in noben ga nemore zavrteti nazaj in popravit svoje napake.
To sem jaz:

To je Alex:

klikni
Next??
02. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. junij 2013
nekštttttttt
02. junij 2013
u139173
u139173
neeext<3
02. junij 2013
neeekššt beeest
03. junij 2013
тα ηєχт נє zα νѕє ησνє вяαℓcє:
☦ ıđıøтeя ☦
ɴιαll™
♥♥♥clawdeen
ιη zα ✌cяαzч ρσтαтσε✌ oвoževαlĸo ѕмoĸιjev

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*After 9 days*
Medicinska sestra vstopi v sobo in mi na naočno omarico položi rove. V njih vidim listek, ko pa ga preberem me spreleti srh. To je pisalo na listku:

Nicole če neboš takoj izginila iz te države se ti
Bo pripetilo hujše kot se ti je danes.
Ne boš pristala samo v bolnici napol mrtva.
Ampak bo tvoja sestra trpela
Strašne muke.
Ne poskušaj povedat policiji.
Tvoj morilec xXx
Morala sem takoj zapustit državo,ker imam preveč rada mojo sestro in nočem,da se ji kaj zgodi. Vzela sem telefon ter sestri napisala SMS: pripravi kovčke, čim hitreje-selimo se v London. Nič ne sprašuj!
Kaj se je zgodilo? Zakaj se moramo takoj preseliti v London? Nekaj je narobe. Mpak zdaj nimam časa za to, takoj morm spakirat kovčke.
*On airport*
»Kaj za vraga se dogaja Niki? (tako sem klicala Nicole)«
»Nesmem ti povedat sorry«
Že sem hotela ugovarjat, takrat pa sem zaslišala glas iz radia: »Vse potnike naprošamo, da počasi odideste v letalo« Let je bil naporen, leteli smo 10 ur. Želela sem zatisnit oči, vendar si nisem upala. Bala sem se, zakaj sma tako hitro morali odpotovati? Tako sem nekaj časa mislila nato pa sem se pogreznila v spanec. Sanjala sem nekega lepega fanta z kodrastimi lasmi. Juuj kako je lepii *_*. Na sredi mojih čudovitih sanj pa je zbudila moja sestra, ki se je drla: »Glej Alex tam je London, omg nikoli si nism mislila, da je to tako veliko in lepo mesto!« »Niki, sovražim teee!!! Vedno me zbudiš, ko imam najlepše sanje na svetu!« jo naderem. Nicol nardi žalostno faco in se dela, da me več ne mara. Saj jo bo že minilo.

Pomoje je Alex že spet sanjala o tistem svojem fantu. Zaradi njega me vedno nadere in pravi: »Vedno me zbudiš sredi najlepših sanj na svetu!« ali pa: »Sovražim te!!! Ti si moja nočna mora!« al pa kaj podobnega. Kako lep je razgled na London! Od zmeraj je bila moja želja it na počitnice v London. Zdaj ko pa se selimo sem sploh nemorem vrjet. Komaj čakam, da vidim hišo. Ko sem jo gledala na internetu je zgledala tako:

.
.
.
Next? Kakšen dolg komentar? Kaj naj popravim?
03. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext nujno hvala za tisto s smokiji
tvoja prva zgodbica je in je odlična! res enkratno pišeš in ti kr nadaljuj s tem!
03. junij 2013
Ma hvala Hahaha tisto s smokiji sm mogla dat
03. junij 2013
Neeeeeeext
Dobr pa preber next od moje <3 fuul všeč zgodba res wolim
03. junij 2013
ja tkoj ga grem brat in hvala ♥
03. junij 2013
<3 <3 mwa haha
03. junij 2013
hahaha <3 <3 <3
03. junij 2013
nekštiii
03. junij 2013
03. junij 2013
Bom al danes al jutri ki mam ful za se učit <3
03. junij 2013
nekštttttt
03. junij 2013
Končno sma v Londonu-na trdi tleh. Tukaj na letališču je veliko gužve. Ko si malo ogledujem ljudi okoli sebe, zagledam gručo vreščečih punc. Le kaj se tam dogaja? Je tam kakšna znana osebnost ali kaj? Hitro sem stekla in potegnial Niki za sabo. Prerinila sem se čez gručo punc in takrat sem zagledala.....N-J-E-G-A. Bil je fant iz mojih sanj. Nisem mogla vrjet svojim očem. Bil je še lepši kot v sanjah.

Že sem hotela it do njega ravno takrat pa je mimo šel taxi in moje sanjskega fanta ni bilo nikjer več. Postala sem panična. Moram izvedeti kako mu je ime in to takoj!
»Hej ti! Veš kdo te ta fant?« sem uprašala neko punco.
»Kako, da tega neveš. On je Harry Styles pevec v skupini 1D«
»Wooow«
»Ja.. Veliko oboževal imajo. Pozna jih skoraj cel svet.«

Nisem mogla več poslušat kako se Alex in neka punca pogovarjajo o 1D. Zdaj nismo imele časa, morale smo se čim prej namestit v našo novo hišo.Zato sem prekinila njihov pogovor:
»No, zdaj dovolj o 1D. Bi nam lahko raje povedala kje je ta hiša.« pokazala sem ji naslov naše nove hiše.
»Ok. Lahko vas peljem do tam« mi je odgovorila obsedenka z 1D.
Med vožnjo smo poslušale pesmi od 1D. Priznati moram, da sploh ne pojejo tako slabo kot sem si mislila.
Ta mi je bila najbolj všeč:
04. junij 2013
Next? Kaj naj popravim?
04. junij 2013
nekštttttttttt
04. junij 2013
neeeeeeeeeext
04. junij 2013
Nič nimaš za popravljat, sam nexti, nexti in...nexti!!!
04. junij 2013
next
04. junij 2013
Ko sem zagledala našo hišo sem lahko rekla samo »Wooooooooooow« *______________* Bila je ogromna. Hitro sem stekla v notranjost, bilo je kot da bi živela v gradu. Moja soba je bila taka:

Skozi okno sem lahko videla skoraj ves London. Moja sestra, ki obožuje vodo je imela tako sobo:

*Next day*
»Alex ustani zaspanka« me je zbudil sestrin glas.
»Kaj hočeš?« rečem še pol v komi.
»Alex ura je že 11. Ne moreš cel dan spati«
»Ne da se mi«
»Dej no. Boma šli malo v shopping«
»Too, shopping!«
Vstanem, tečem v kuhinjo, si namažem nutello na kruh, uzamem malo mleka, se oblečem :

Moja sestra pa je bila tako oblečena:

Že eno uro hodimo po tej ogromni trgovini. Ravnokar se delam, da si ogledujem neko izložbo, v sebi pa razmišljam kako se nama je življenje spremenilo odkar sma zapustili Washington. Tam imam bivšega fanta, ki mi je včasih pomenil vse. Sploh nevem kako sem lahko hodla z njim. Ko tako razmišljam se nek fant zaleti vame ter me polije z vrelo kavo.
»Hej idjot pazi malo, glej kaj si mi naredil« se razjezim.
»Ojoj si dobro? Si se opekla?«
»Ne nisem dobro, mojo novo obleko si mi zapackal s kavo!«
»Oprosti, nisem hotel.«
Že mu hočem nekaj zabrusit, takrat pa ga pogledam v obraz in ostanem brez besed. Bil je tako popolen.
.
.
.
.
ϟKoga mislite da je videla Niki? (namigi: nekdo iz 1D)
ϟ Hočeste, da dajem več slik ali manj?
ϟKomentarji?
ϟNext?
04. junij 2013
aaaaaammm niall-a nea vem hahahaha
ćist okey je
najjaća zgodbica forever and ever
jitk nekšttttttttttttttttttttttttttttt
04. junij 2013
1. Po moje je videla Harry.
2. Ravno dovolj slik je.
3. Še daljši next!!!
4. Next? Sam da premislim...emmm... Itak punca!
04. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
05. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!
05. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg