Forum
u95807
u95807
hi.
moje ime je Jade Hawely.Stara sem 15 let.Mislim da se ostale najstnice veliko pritožujejo o svojih življenjih ampak meni je moje najboljše in za nič na svetu ga nebi zamenjala!
Imam tudi sestro Janet.14.Ime je dobila delno po mojemu.Se zelo dobro razumeva.In na koncu pa še mlajši bratec Matt.7 let.In sestrica Patty.5 let.In najmlajša sestrica ki je komaj pokukala na svet je Jessie.8mesecev. In nazadnje še Lisa ki je pa 3leta.
prvi je Matt,Patty,Jessie,Lisa(vrstni red)

jaz:

Janet:

Kot vsaka punca ma bff.Jaz imam namreč dve.Mojo sestro in Abby.Smo trio adijo kot pravijo.(:
Seveda počnemo vse skupaj in še ni bil trenutek,dan ko smo se skregale.nikoli se še nismo.in hočem da tako tudi ostane.!
1.del

Jade,Jade....Vstani je hihitajoče rekla Patty.In kot seveda je ona vedno moja budilka ker me vedno ob istem času pride zbudit.! (:
Vstala sem se in se šla umit v svojo kopalnico pri tem pa je prišla Lisa in prinesla zobo ščetko in kot vsak dan ji pucam zobke ker je sama zelo površna.tako sva si skupaj zobe umivali in se zrihtale.

šla sem se preoblečt v

in odšla dol otrokom naresti zajtrk,ker namreč oče in mama zgodaj vstajata in odideta v službo.
Ko so pojedli smo se porihtali in odpeljala sem jih v šolo-vrtec.
Next??;**
25. junij 2012
Neext.!
25. junij 2012
u93744
u93744
Nexty.! :3
25. junij 2012
Next. Jaće pišeš:*
25. junij 2012
next
25. junij 2012
u89006
u89006
next!
25. junij 2012
next
25. junij 2012
u95807
u95807
hvalaa wam ;*
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Odšla sem še do mame v službo da pustim tam Jessie.Mama dela v vrtcu in hkrati tudi pazi na dojenčke.Čudna služba.
Ko sem pustila Jessie pri mami se še sama odšla v šolo.Hodim na Webster high school.Ja tam je ameriški nogomet zelo priljubljen in tudi moj sošolec je kapetan.Ni tako bister je pa luškan. Ime mu je Jake.Med sabo se zelo razumeva in sva skoraj najbolša prijatelja.Ne čudi me zakaj nebi bila bff z fantom.saj to ni nič takega kajne?
Odšla sem v razred in se objela z Abby.

Vsedla sem se za mizo in "poslušala" učiteljevo nakladanje.Ura je hitro minila in 2. še bolj.Ko je končno zvonilo za konec sem odšla do jedilnice in vzela zajest.Z Abby sva se usedle za okroglo mizo ki je bila prazna.Pridružla se nama je še Janet.Pogovarjale smo se ko pa zagledam Mary okoli Jake-a.Bila sem jezna a nisem hotela da Jake to vidi.Bolj sem bila žalostna kot pa jezna.Mary je moja sovražnica.Nikoli se nisve marale.in mislim da se tudi nikoli nebove!Bila je najbolj priljubljena punca na šoli.In na žalost je še zmeraj.Opazila me je.Prikorakala je do mene v velikih petkah.Medtem ko je hodila do mene se ji je zgodila velika nesreča.(:
na tleh je bilo namreč polito od soka.Ona tega ni opazila in stopila je v lužo in padla na hrbet.Tako je zakričala,a noben se ni brigal ko pa le njeni prijateljici Ulah in Klare.Komaj sta prišle do nje ko ju je pa že nadrla.Sovražila sem ko je Mary koga nadrla.
next?? ;*
25. junij 2012
nextajjj < 33333333
25. junij 2012
u89006
u89006
ηεxтy ^^
25. junij 2012
u50602
u50602
nExT
25. junij 2012
ηεxт
25. junij 2012
u95807
u95807
hvalaa za nexte ;**
še dva nexta od različnih oseb! ;**
< 33 mal oglašujteee < 33333
25. junij 2012
u95807
u95807
am...misnla sm moiio zgodbo da pošlete komu alpakej.
sej ti si izjema pikuš moj ;** < 333
25. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg