Forum
concerttickets.
concerttickets.

Hi. Odločila sem se, da bom ponovno začela pisati blog, ker mi je pisanje všeč in bi rada moja mnenja delila z drugimi. Nisem mislila objaviti, ampak ker pač to hoče Ana, ji naj bo c; Pisala bom v pravilni slovenščini, da bodo vsi razumeli kaj pišem. Upam, da se komu ne bo zdelo čudno, ker kar naenkrat s to pravilno slovenščino, ampak mi je tako bolj všeč. Prvo sem mislila, da bi pisala po alinejah, ampak bom verjetno izpadla bedna, zato bom pisala kar v povedih. No, moje ime je Neža. Večina me kliče N, Ni ali Neži. Ana mi je dala tudi vzdevek 'Nežica' in da je ful cute, ampak sem ji rekla, da jo bom dala na ogenj torej je nehala x'd Špela me kliče Nežo -.-. Zakaj mi je ime Neža? Tega pravzaprav ne vem. Tako je bilo pač všeč mojim staršem. Naj bi bila tudi Klara ali Zara. Zara mi je bolj všeč. Novembra bom stara 13. Moja naj barva je črna in ljubim pingvine. Moji hobiji in obsesije? Imam normalno življenje, kot najstnica. Obožujem skupino 1D in 5sos. Fav iz 1D mi je Harry in iz 5sos Luke. Sem največji Larry in Muke shipper.

Drugače pa shippam tudi Hessa(Harry in Tesa iz afterja). Všeč mi je, če se s katerim pogovarjam in reče, da mu 1D niso všeč in da jih pač ne posluša. Sovražim pa, ko nekdo začne da so geji( no, ubistvu so, glede na to da shippamo directionerji: larry, zouis, lirry, Ziam,… )in da ne znajo pet. Mislim, zadrži svoje fucking mnenje za tebe joj -.- . Bila sem tudi na njihovem koncertu na dunaju c; Zadnje čase poslušam tudi Bring me The horizan in pa Arctic monkeys. Obsedena sem s Nashom Grierjem. He's babe <3 Obožujem tudi branje knjig in branje na wattpadu. Na igrah berem bolj redko in mi more bit ff všeč. V kratkem sem do konca prebrala after in si želim tud knjigo, ampak raje ne, ker je veliko *khm* vsebine in nočem, da mama vidi kaj jaz berem haha . Drugače pa rada spim, jem in delam normalne človeške stvari. No, ko' fangirlam' ne zgledam ravno človek, ampak okej x'd rada bi omenila osebe, ki sem jih spoznala na igrah in so mi dobesedno spremenile življenje. To so Ana, Špela, Maja 1, Maja 2, Sara, Jona, Nastja, Aleks, Patricija, Ksenija, Ksenja, Nuša, Barbara, Selma, Ema in Nika <3 Če sem katero pozabila naj spodaj napiše c;
No, to je vse, upam da ni prekratko.

Mnenja?
28. julij 2015
concerttickets.
concerttickets.
Damn druga slika bi mogla bit larry, ampak okej c;
28. julij 2015
next
28. julij 2015
concerttickets.
concerttickets.
haha spela je danes tko besedna
28. julij 2015
well hello there c;
im kinda surprised that u have no idea who i am ;3
torej usec mi je da prises v pravilni slovenscini saj ima vsak drugacna narecja in bi lahko prislo do nesporazumov tako pa bo razumljivo vse.
ker je sele zacetek kaj prevec ne morem napisati, lahko pa povem da mi je vsec (:
torej neeeeeext xx
28. julij 2015
u169476
u169476
Clapam na puno hahahaha oja obssesed hahahah kera maja sm js hahaha hahahahah k fangirlam nism.normalna ahahah omg so true for me cx luke pa asha bi mogla shippat pfffd
Next
28. julij 2015
Next x'd
28. julij 2015
u174662
u174662
Neeeeeext omojbog *0*<3
29. julij 2015
next c:
29. julij 2015
mene pa kr ni notr hah, eh sej ne jooj ne gre mi vkup da poslušaš 1d pa 5 sos in hkrati arctic monkeyse pa bring me the horizon :// to 2.upam, da boš na tem ostala.!! 1d pa 5 sos, upam da zasovražš hah
+ next! ;*
29. julij 2015
concerttickets.
concerttickets.
HELLA GIRLS <3 um…hvala vsem za nexte in mnenja, ker mi veliko pomeni.

sad teens.†- seveda vem kdo si c; maja 2 <3 no, hvala za mnenje c;

ℱαвυʟσυƨ †- Maja 3 x'd ne saj ne, Maja 1 si x'd lej, shippam muke, ker pač x'd <3

ℛσcκ. Um, ne poznam te ravno dobro xđ klikni kaj c; nikoli ne bom zasovražila 5sos in 1D tako da -.- xđ

Chapter 2: OUR CRAZY DAMN LIFE :3 (BOOKS AND NATURE)

Ko si najstnik, si nekako ne moreš izbirat drugačnosti. Odrasli oz. starši pričakujejo, da smo vsi enaki. Vsi najstniki smo opredeljeni kot taki, da spimo dolgo, preživimo ure v sobi na računalniku, telefonu, da občasno preklinjamo, se obnašamo čudno(enkrat smo veseli in kar naenkrat žalostni), smo obsedeni s skupinam oz. pevci, ytbom in si želimo nova oblačila 18-krat na mesec.

Mislim, da to ni prav. Kaj pa tisti najstniki, ki sploh nimajo telefona, ker si ga ne morejo privoščit(ali pa ga tudi imajo) in preživijo dneve za knjigami in v naravi? Temu bi se lahko reklo najstniški rasizem. Mislim, saj je večina stvari, ki sem jih napisala za nekatere posameznike res, ampak to še ne pomeni, da smo VSI taki. Tudi jaz sem pred kratkim začela bolj zahajati v naravo in med knjige. Knjižnico obiskujem vsaj enkrat na dva tedna in knjižničarka me čudno gleda, ker si vedno sposodim knjige na odelku, ki je namenjen gimnaziji oz. srednji šoli. Je s tem kaj narobe? Rada berem in razumem stvari, ki jih sploh ne bi smela vedeti. Zakaj si potem ne bi smela izposoditi takšnih knjig? Harryja Potterja sem prebrala v tretjem razredu. Ne da se baham ali kaj, a bila sem veliko bolj brihtna kot moji sošolci. Mogoče je bilo to tudi zato, ker sem tekoče brala že v prvem razredu in ker me doma niso obravnavali kot 'dojenčka'. Veliko mojih sošolcev je dobilo v tretjem razredu za rojstni dan igračo ali barbiko. Jaz sem si vedno želela samo knjige. Kako sem sploh vzljubila knjige? Moja pokojna prababica mi je vedno brala pravljice in pripovedovala bajke. V svojem 'stanovanju' je imela veliko omaro, polno vseh razno raznih knjig. Velikokrat nisem hotela iti v vrtec in sem raje cel dan preživela pri njej doma, samo da bi mi brala in pripovedovala. Bila sem v drugem razredu, ko mi je umrla. Žalovala sem na tak način, da sem cele popoldneve preživela v njeni majhni 'knjižnici' in brala vedno bolj dolge in težavne knjige. Nekje v petem razredu, se je vse spremenilo. Dobila sem svoj prvi telefon na touch in namesto da bi brala sem preživela popoldneve na telefonu in igrala pouja ter talking toma. Vedno več sladkarij sem pojedla in kar na enkrat sem se zelo zredila. Ko sem se začela zavedati, kakšna sem in da mi to povzroči vedno več tehnologije, se je igračkanje na telefonu nehalo. Med predlanskimi počitnicami sem vedno bolj zahajala v naravo na sprehod ali na tek. Spet sem začela brati. Zdaj imam razporejen čas. Toliko na računalniku, toliko v knjigah in toliko v naravi. Sprehode si popestrim s prijateljico, ker mi je tako pač bolj všeč in kadar sem napeta in bi rada nekoga dobesedno ubila, grem raje v gozd in me takoj pomiri. Vsem tistim, ki ste 'nonstop' na računalniku in v zaprtem prostoru, bi priporočila, da preberete kakšno zanimivo knjigo in da bolj obiskujete gozd in preživite čas v naravi, dokler jo še imamo, ker upam, da se vsi zavedate, da bodo nekoč porušili vsa drevesa in naredili velike nakupovalne centre. Sprašujem se, od kje in kako bomo dobivali kisik. Če vsi razumete potek fotosinteze veste, da je nujno potrebna za življenje in da rabimo drevesa, ki nam bodo predelala kisik.

Upam, da ni bil del preveč boring c;

Še enkrat hvala, ker berete c:

Želje?Next?
29. julij 2015
u174662
u174662
Neeext <33
Ista kot js <333
Knjige me umirijo <3
Najboljse <3
29. julij 2015
Next c:
Super pišeš*.*
29. julij 2015
u24273
u24273
neeeeeext + preberem kasneje c:
29. julij 2015
oh lejo pol bi lahko pa kliknala gdaj deklina c;
torej, i didnt fucking know that u r obsessed w books what ._.
morem priznat da sem jaz cisto enaka c; sicer sem sele to leto dobila Iphona ampak sem se enostavno iddajina od knjig in ostalih ljudi. Vcasih sem npr. pri kosilu kovorila sto na uro, zdaj ne recem niti besedice. Racuni so vedno vecji, morem pa priznati da je moja anglescina z vsakim dnevom bolsa. Ne da se hvalim ampak v celem razredu smo samo 3, ki znamo anglescino ze za srednje sole ali vsaj deveti razred. kako se je moja anglescina tako izbolsala? babe beri angleske knjige. Branje kot samo ti bo izbolsalo slovnico za 50%.
drugace pa usec mi je nacin pisanja inpa tema ;3
so nadaljuj cim prej (:
next xx
29. julij 2015
všeč mi je js tut rada berem in pišem, čeprav se mi zdi da noben noče prebrat nexta ampak ok -.-
Kaj pa js v prvem nextu? pff x'D Nina btw :'D
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. julij 2015
Js se s tem nextom cist strinjam x'd pa neext (:
29. julij 2015
u24273
u24273
prebrala sem vse c: in to jeeee awesomeeee :3 omg kak ti dobro razmišlaaš in moram ti povedati da se popolnoma strinjam s tabo in nikakor ni dolgočasno, pravzaprav je kot neka zgodba in je zelo napeto in komaj čakam da bo neext c'':

neeeeeeeeeexttt!! <3
29. julij 2015
Se strinjam Nežo(:
next
29. julij 2015
u169476
u169476
ℛσcκ. #NoHate kr se umesavam sam zaka bi zasovrazla 1d p 5sos?pac nwm pa se itak 5Sos je rock skupina 1d so pa pop rock...pac res nea stekam zqkq bi jih mogla zasovrazt well no hate...

Js nism neki velik u naravi pac zvecer grem sam na sprehod pa kbjige hmm berm jih sam zlo mal raj film gledam....aja pa sozalje...

Next
30. julij 2015
next-nova bralka
30. julij 2015
concerttickets.
concerttickets.
hvala vsem c; next pride čez 20 min, da ga dokončam in objavim c;
30. julij 2015
u197027
u197027
Ljubim branje *-*
Jaz pa imam problem, da se ne morem iz hiše spravit c':
Next
30. julij 2015
concerttickets.
concerttickets.
Hi c:

sad teens.† me veseli, da vedno tako lepo pokomentiraš c; i love books more than food haha ;* saj berem angleške knjige. Berem na wattpadu haha c: no hvala <3

wounded.† ups? ;D saj sem rekla, da bom nekoga pozabila c;

Scarecrow. Hvala lepa, trenutno zelo zardevam c;

ℱαвυʟσυƨ † haha ;D ne sekiraj se, to je samo njeno mnenje c: več brat več x'd just saying c;

TISTIM, KI NISEM ODGOVORILA- Res hvala za nexte in prijaznost c;

Chapter 3: CONFIDENCE

Danes bom pisala o samozavesti, ker se povsod srečujemo z njo in se mi zdi zelo dobra tema. Torej samozavest. Kaj je sploh to?
Samozavest je naravno stanje spontanosti in zavedanja, ki se lahko prilagaja situacijam okoli sebe in v tem ohranja lastno individualnost in enkratnost. Ničesar ne moremo spremeniti na bolje, dokler zaradi slabe volje, neprijetnih izkušenj ali neuspeha krivimo druge ljudi ali okoliščine, ki se ne skladajo z našimi pričakovanji. Večino našega časa je naša pozornost usmerjena navzven, k nekomu ali nečemu, kar nam po našem mnenju ovira, oziroma onemogoča napredek. Nekateri od nas se lahko za trenutek ustavijo, se vidijo takšne kot v resnici so in se začnejo razumevati in spoznavati. Takrat imamo možnost, da se sprejmemo v vsej svoji enkratni podobi in prične se resnično in popolno spreminjanje, po katerem tako hrepenimo.
Poznam veliko ljudi, ki niso zadovoljni s svojo samopodobo. Mislijo, da so grdi, debeli in da ni nič na njih lepega. Zakaj? Mogoče imajo res probleme s samopodobo, ali pa samo hočejo odgovor 'Kaj blebetaš, saj si lepa' . Ni mi všeč, kako ne znajo sprejeti lepega komentarja in mi odgovorijo s 'eh, ni'. Velikokrat se pojavi tudi situacija, kjer reče oseba, da je zadovoljna s svojim videzom in s svojo postavo in jo drugi začnejo napadati, kako je samovšečna. To ni samovšečnost. Se ta oseba ne bi smela počutiti samozavestno? Se bi mogla zgražati nad sabo in se ne imeti rada takšna kot je? Včasih nekateri pač ne privoščijo drugim sreče. Potem se pa zgražajo nad tem, koliko se jih po svetu reže in koliko samomorov je, ker se človek ne počuti dobro v svoji koži in bi se najraje ubil. Samovšečnost in samozavest sta protipomenke in imata drug drugi čisto drugačen pomen.
Tudi jaz sem se spopadala s samozavestjo. Včasih sem imela občutek, da sem grda in da me nihče ne mara. Zakaj sem se tako počutila? Vsa dekleta v mojem razredu so imela suhe koščene postave in lepe dolge lase. Jaz sem imela normalno postavo, ampak sem se zaradi teh deklet počutila debelo. V 4. razredu sem si postrigla lase skoraj na fantka in v šestem sem jih imela dolge le do ramen. Sošolke pa so jih imela vsaj do konca polovice prsi. V resnici sem jim zelo zavidala. Nekega dne sem se postavila pred ogledalo. Naštela sem vse, kar imam rada na sebi. Ko sem končala sem sklenila, da imam nekaj napak in nekaj dobrih strani in da se moram imeti rada takšna kot sem. Ko smo se na rojstnem dnevu dobre prijateljice igrali 'flašo resnice' me je prijateljica vprašala, kaj imam rada na sebi. Povedala sem, da imam rada vse. Vsi so me začeli napadati, da sem res samovšečna. Sem rekla kaj takega? Ne. Po nesramnem napadu sem povedala, da imam nekaj napak in nekaj dobrih strani, ampak da se imam rada v celoti TAKŠNA KOT SEM.
Torej, če boste naleteli na nekoga, ki vas bo imel za samovšečno, mu lepo povejte, da se imate rade/i takšni kot ste.

KAKO IZBOLJŠATI SAMOZAVEST - 4 KORAKI DO VEČJE SAMOZAVESTI

Samozavestne osebe vedo, kdo so in kaj hočejo, imajo močno zaupanje vase in se ne počutijo ogrožene ob najmanjši malenkosti. Samozavestne osebe lahko prepoznamo že na prvi pogled in nič ni lepšega kot to, da postanemo tudi sami samozavestni. Če vam manjka samozavesti, preberite spodnje 4 korake, ki govorijo o tem, kako izboljšati samozavest.

1. Zavedajte se svojih prednosti

Samozavestni ljudje vedo, kdo so. Poznajo sami sebe in vedo, kje so njihove prednosti. Ne poskušajo biti najboljši v vsem, ampak le na tistem področju, ki jih veseli. Prvi korak do večje samozavesti je ta, da se zavedate svojih prednosti, da poznate področja, v katerih ste res dobri in da postanete ponosni na vse svoje prednosti.

2. Napišite si seznam vseh majhnih in velikih uspehov, ki ste jih v življenju dosegli

Posvetite se sami sebi in napišite si seznam vseh majhnih in velikih uspehov, ki ste jih kadarkoli dosegli. Čestitajte si za vse dosežke in si oprostite vse napake, ki ste jih naredili na svoji poti.

3. Napišite si seznam vseh bolečih dogodkov

Napišite si seznam vseh bolečih dogodkov iz svojega življenja. Vsakič, ko vas je nekdo prizadel, ko vas je nekdo kritiziral, vsakič, ko ste doživeli neuspeh.... vsak tak trenutek vam je ukradel del vaše samozavesti. Čeprav je minilo od tega nekaj dni ali nekaj let, vseeno ima še vedno vpliv na vas... Nekje v vaši podzavesti je vse to zapisano in vedno, ko boste hoteli poseči po več - po več ljubezni, po več uspeha, po več priznanja... vedno se bo oglasil tihi glas iz vaše notranjosti in vam rekel: "Saj veš, da dobre stvari niso zate, saj veš, da ti ne bo uspelo..."

4. Kako izboljšati samozavest z EFT ?

Sistematično uporabite EFT in odstranite iz svoje podzavesti vse te boleče občutke. Spominov ne boste mogli izbrisati, lahko pa odlično izbrišete čustveno bolečino, ki spremlja boleče spomine. In z vsakim na tak način "predelanim" dogodkom boste po poti do odgovora na vprašanje kako izboljšati samozavest, naredili en nov majhen korak. Še več - kadar boste to naredili sistematično za najtežje boleče spomine, se bo vaša samozavest že v nekaj tednih močno povečala. In ljudje okoli vas bodo opazili, da ste postali drugačni, bolj zadovoljni, bolj mirni, bolj sijoči... in vi se boste počutili mnogo bolje.

Upam, da ni bil boring del. Napišite, če hočete bolj zanimive dele c;

Mnenja?
30. julij 2015
u174662
u174662
Next <3+bom pol prebrala do konca <3+naslednjic pisi kako najlazje shujsat
30. julij 2015
next c:
Se čist strinjam s tabo
Ful dobro pišeš,go girl*.*<3
30. julij 2015
*-* waw
neeeeeeeeeeeeext
sej je oki nezonja
30. julij 2015
Uau, res nisem vedela, da moja Nežo tako globoko razmišlja. Tudi jaz menim, da imata samovšečnost in samozavest čisto drugačen pomen. c; next
30. julij 2015
next
30. julij 2015
u174662
u174662
Sem prebrala prav mas moja sosolka misli da ki je samovsecna zato sammozavestna <3 next
30. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg