Forum
Živjo punce in fantje. To temo sem ustvarila, ker sem se odločila, da bi rada napisala svojo zgodbo. Zdaj pa kar k bistvu.

PRAVILA:
-ne oglašuj
- ne fejkaj
- zabavaj se

1.DEL

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bilo je lepo jesensko jutro ko mi je pozvonila budilka za sedmo uro. Hitro sem se oblekla, umila ter pojedla zajtrk.

Ker je bil prvi šolski dan v prvem letniku, sem morala napraviti tudi torbo. Nato sem se s svojim novim avtomobilom odpeljala v šolo:

avto:

jaz - lina:

šola:

Ko sem prispela me je že čakala moja najboljša prijateljica Lara.

Takoj sva se objeli in odhiteli k pouku. Tam so naju že pričakale zlobne Ana, Lucija in Taja. Prav nič naju niso bile vesele. Če bi bilo po njihovo, bi naju zaprle v kleto, ter naju vrgle v morje, k morskimi psomi. Lucija se je takoj ko naju je zagledala zlobno posmehljala in dejala:" Glej, glej kdo je tukaj. 2 piflarki, ki mislita da sta pametni in lepi, a v resnici sta grdi in glupi". Lucija je kmalu morala nehati s svojim zlobnim govorom saj je v razred prišla naša učiteljica Milena.Bila je zelo prijazna, a je od nas zahtevala kar veliko. Po končanem pouku sem odhitela domov in naredila domačo nalogo. Nato sem poklicala Laro, če bi se družili:

cin, cin, cin,....je zazvonil njen telefon

L...Lara J...Jaz

J: Ojla
L: Oj
J: Kako si?
L: Ne prav dobro
J: Zakaj?
L: Zbolela sem, zato se danes žal ne bova mogli družiti. Prosim pa te če mi boš ostale dno vi ko me nebo.
J: Seveda ti bom. Čaw, pa hitro ozdravi.
L: Čaw

Po pogovoru sem odšla v trgovino, da bi kupila kopalke, saj sem dobila željo po kopanju. Kupila sem si dvoje:

1.

2.

Po nakupovanju sem odšla na plažo. Bil je že večer, zato sem si rekla da se danes nebom kopala. Sprehajala sem se po mivki, nakar kar naenkrat zaslišim strele.Zbala sem se zato sem se skirla za ogromno, debelo drevo.

Bilo me je strah kot še nikoli. Ozrla sem se in videla.....

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ojej lina je zaslišala strele, kaj se bo zgodilo?
kaj je videla?
nadaljujem?
25. avgust 2014
u173993
u173993
next
25. avgust 2014
u173993
u173993
ja nadaljuj
kok nextov rabiš
25. avgust 2014
odgovorte prosim na uprašanja drgac pa hvala za tvoj next

še vsaj 4 nexti
25. avgust 2014
next
25. avgust 2014
še vsaj 3je nexti in prosim odgovarjajte na uprašanja ki vam jih zastavim
25. avgust 2014
Neeext
Nwm mogoče bo nevihta
Nevem
Jaaaaaa
25. avgust 2014
mogoče je kdo koga usterlu
25. avgust 2014
u173993
u173993
nwm
truplo duha
ja
25. avgust 2014
"nevihta"
25. avgust 2014
še vsaj 2 nexta
25. avgust 2014
u177677
u177677
next
ful dobr
25. avgust 2014
u178115
u178115
next plis!
25. avgust 2014
ok dam zej next
25. avgust 2014
u177677
u177677
ja
25. avgust 2014
2.DEL
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2.DEL
...............................................................................................................
Ozrla sem se in na tleh videla Laro vso prekrito s krvjo. Od nje je bežal moški, visoke postave. Njegovega obraza žal nisem uspela videti. Hitro sem vsa objokana stekla k Lari. "Lara, kaj se ti je pa zgodilo?" "Napadel me je..." je težko odgovorila. "Kdo, zakaj?" jo prestrašena vprašam. A ne uspe mi odgovoriti. Vsa prestrašena kričim "Na pomoč, na pomoč, prosim naj mi kdo pomaga." Nato pa mimo priteče krasen fant, z imenom Liam.

Naenkrat sem mi zazdi da sem v pravljici in da je pome prišel princ na belem konju, a se kmalu zbudim iz sanj.Povedala sem mu kaj se je zgodilo, on pa je poklical reševalce. Ko so Laro odpeljali, sem jaz še vedno jokala. Liam me je skušal potolažiti, kar mi jo pokazalo, da je dober fant. Nato pa sem se kar naenkrat spomnila: " Kaj je z menoj? Moja prijateljica je v bolnici na smrtni postelji, jaz pa stojim tukaj ter razmišljam o fantih:" Liam, prosim a me odpelješ v bolnico, če ti to ne bo delalo težav?" ga v joku vprašam. On pa :" Glej ne skrbi, z Laro bo vse vredu, če pa me že prosiš seveda da te peljem." jaz:"Greva." Tako me je Liam hitro odpeljal s svojim avtom v bolnico. Tam sva čakala in čakala, nato pa mu rečem:" Liam, hvala da si me pripeljal, a če nočeš lahko greš, ker bo to lahko trajalo ure in ure." on pa:" Lina, nebom odšel. S teboj bom tukaj počakal na novice o Lari, da ne boš osamljena. Sploh, pa si mi že od začetka, ko sem te videl bila všeč." jaz:" Hvala in tudi ti si meni že od začetka bil všeč. Veš zelo si lep in prijazen."

Med najinim pogovorom pa naju zmoti zdravnik in reče:"Lara je..............

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ojej laro so ustrelili, ali bo preživela?
kaj se plete med lino in liamom je mogoče ljubezen?
nadaljujem?
25. avgust 2014
vsaj 6 nextov
25. avgust 2014
u177677
u177677
next
25. avgust 2014
še vsaj 5 nextov pa odgovorte na spodnja uprašanja
25. avgust 2014
Neext
25. avgust 2014
še vsaj štiri nexti hvala ker berete in oglašujte prosim
25. avgust 2014
u128688
u128688
nextttttttttttttt
25. avgust 2014
še vsaj tri nexte
25. avgust 2014
Next
25. avgust 2014
še vsaj dva nexta
25. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeext
25. avgust 2014
še vsaj en next
25. avgust 2014
next ful dobra zgodba
ojej laro so ustrelili, ali bo preživela? ja nevem pomojem bo pač ker sta bff js upam da bo
kaj se plete med lino in liamom je mogoče ljubezen? ja men se zdi dan se res neka ljubezen med njima plete
nadaljujem? ja ittttaakkkkkk še uprašaš
25. avgust 2014
neeeeext
25. avgust 2014
ok dam zej pa odgovorte naslednjič tko kot je cool girl
25. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg