Forum
Zdravo moje ime je Nina in stara sem 15 let živim v Mariboru in imam enega brata z imenom Nik.
naj se opišem imam rjave oči in dolge rjave lase,velika sem približno 160 cm,rada igram nogomet in družim se več z fanti ko z puncami učasih znajo biti tudi boljša družba haha .Rada poslušam Juatina Bieberja in 5 Seconds Of Summer.Moje življenje ni ravno lahko zato sem se odločla pisat v njem in vam deliti mojo zgodbo upam da vam bo ušeč .
04. julij 2014
lepo
04. julij 2014
Ja uglavnem....Moj ata mi je prisego da me nebo nikoli udaro dokler ni prišo dan da se ga je napiu.hotla sem met računalnik in kuj naenkrat je potegno pas iz hlač in me z pasom pretepo.Celi hrbet sem mela krvavi.Šla sem v kopalnico si napolnila bano uzela britvico in si porezala cele roke. drugi dan pa se mi je ata opravičevau pa sem mu rekla opravičim ti pozabla pa neom nikoli.

tak nekako pa je zgledalo (
04. julij 2014
Vsi so me imeli za pozitivnega človeka.Biu je začetek šolskega leta in spoznala sem enega fanta ki mi je biu zelo všeč ime mu je bilo Florian tudi jas sem mu bla všeč ampak je imel punco...Vseeno jo je pusto in začel zmano na novo (čeprav mi ni bilo všeč da jo je pusto)
ful sma se mela rada res ga je skrbelo za mene ko je videu da se režem. Potem pa en dan po športni ko smo imeli malico pogleda sošolka moje roke in se zadere čez celo jedilnico kaj ti se režeš in vsi so vedeli . Potem so mi začeli ubi se krava debela nisi vredna za ta svet.bilo mi je full hudo in mislila sem se res pobit zato sem začela po bedrih se rezat.na koncu me je florian pustil in je blo še hujše ker glih takrat bi mogo stat ob moji strani .

04. julij 2014
Next ... baby you okay?
Full zalostno mi je brat ... ceprav poznam zgodbo <3333
04. julij 2014
mene kr zvija od teh slik
04. julij 2014
Vredu sem sej js tui jokam ko pisem zaj prije novi del kmalu
04. julij 2014
kaki novi del?
04. julij 2014
Ko sem zvedla zakai me je pustu sem dobila se vecje veselje do rezanja...pustu pa me je zaradi najboljse kolegice ceprau ga ona ni hotla met. Ko pa sem ga uprasala kaj mu je usec na njej pa je reko njena rit.mene je v srcu stisnilo zato sm se zacela dret nad njega.tisti dan sem celo noc jokala zjutraj sem mela ucke zatecene kot da bi me nekdo pretepo.potem ko sem ga pa pozabila pa se je fotr spet napiu in me zacel zalit kaka kurba sem pa da ko bom vlka se bom kurbarila in imela z vsakim drugim oteoka...uglavnem spet je prisla ziletka v roke. Drugi dan sem mogla najblijzjim kolegom pa kolegicami obljubit da neom vec tega pocela. Nato sem zacela kadit mama me je navadla tud nad tem nisem bila navdusena ampak vsaj rezala se nisem vec.nato sem spoznala fanta in imela sem ga full rada potem ko je zvedeu da sem se rezala pa da kadim me je tud on pustu zato sem spet nardila napako in uzela zeletko v roke...
04. julij 2014
Novi del pisanja ker pisem po delckih
04. julij 2014
Next :'(
04. julij 2014
Ustavila sem se in si po drugi odrezani crti rekla ne. Pou leta sole je ze minilo in spoznala sem roka zau mi je da sem ga spoznala in ta delcek vam nebom zaupala ker mi je prevec hudo ....takrat je prisel spet tisti cas ko sem se zacela rezat nato sem dobila na asku tolko hejta da nisem nic objavla kot naprimer...ubi se prasica,nisi vredna da zivis,poglej se kak si debela...
04. julij 2014
Slike bom objavla ko pridem domou
04. julij 2014
Potem sem se pocutla tak kot da sem sama za vse dokler se nisem zblizalanz eno prijatelico najo in sli smo v mesto. Ble smo 3 punce in 4 fantje haha potem je enega osvojila se malo pa imata 2 meseca hehe...full ji zaupam in mislim da je ona oseba ki res ve cisto vse in ki ima nekatere probleme podobne ko jas in res mrtva bi ze bla brez nje prisezem <333
04. julij 2014
Takrat sem že srala z enim fantom .Začela se je bližat valeta in vse je blo tak nervozno haha.Na valeto je moj ata šou pjan in to mi ni blo najbolj kull to mu še zaj nisem oprostila.Ful me je blo strah tistega plesa z starši ker nisem vedla kaj bo ata uštimal nakoncu sma bla v središču pozornosti edino to je blo fajn haha .Potem smo šli na afterja tam sem se sprostila in pozabla na vse slabe misli.Mislim da smo tam nekje bli do dveh zjutraj.Po tem sem bila en teden doma v tem času pa so se preselile moja sošolka in moja najboljša kolegica v isti blok ko jas.1 dan je sama prespala kolegica v stanovanju zato sem jas tui z njo nato sma poklicale frenda in prinesel je 2 flaši vina in eno plastenko kokakole.Prej nisme z kolegico nič jedle zato smo se hitro napile....

04. julij 2014
zaj med dolgimi počitnicami pa hodim skoro vsak drugi dan ven in spoznala sem nekoga in mi je zelo žal da sem ga tak like 2 dni je srau zmano ko newem kaj pol je začeu govorit frendom da mu ni več...najboljšemu kolegu je reko lahko jo maš jas jo nerabim in za hrbtom je meu punco ki mu je rekla da se me naj začne odmikat pol mi je prekipelo in kolega ga je poklicau kje je mi je dau idejo naj ga focnem in šli smo do euro parka v bigbanga mu rekla pridi malo sem me je hotel poljubiti in sem ga focnila mi je reko hvala pa sem šla stran nakoncu mi je zahrbtom reko jes odjebala me je in se delau kot da je hepi po celem asku.zato se jas tui nisem več skrbela in uživala v tem kar imam če zaj kdo reče o njem kaj rečem ma boli me k*** za njega ker me je ubistvu tok prizadeu da sploh nemorem nič čutit do njega haha .Nato sem začela še bolj pogosto kadit aj jebi ga

04. julij 2014
Včeraj na lentu smo jas,naja,njen fant,kolega,fant z katerim sem nazadnje srala,kolegice.
Vse je blo kul dokler ni prišo ovi z katerim sem srala sploh se nisma mogla pogledat ne nič.Potem smo se šli sprehajat po lentu,šli smo na avtobobilčke haha...začelo je deževati zato smo šli pod tržnico.Od Naje fant je poklical kolega da nam prinese pjačo nekaj časa smo čakali pol sem se ga pa jas tolko napila da nisem mogla skoro hodit haha.Čeprav mi je nerodno smo se meli fajn potem smo šli do avtobusne postaje do busa sem se že skoraj streznila ko sem bla pa doma pa sem bla že trezna.Naja me je poklicala preden sem prišla domou in govorila celo pot z mano da se je prepričala da sem varno prišla.Takoj ko sem prišla domov sem šla spat.

06. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg