Forum
Haiii!
No, ja... odločila sem se, da me malo bolj spoznate :***

Sem Ula, obožujem mačke, pse in konje, med divjimi so pa tudi zajci, kobilice ♡. Lovam jih. Moja starša sta ločena, kar je v tem času normalno ane!? In, ja ni mi bed. Živim pri mami, imam sestro fotra pa itak boli kurac za naju (vsaj tko zgleda).
In še neki o men na igrah...
NE BRIŠEM SE!
VSE JE ZAJEBU Mack muri (en ogabn človk)...
Če te zanima piši na zs! Večini odgovorim (;
Vse to so rešle moje in edine
BatMan***,
Kat.Somerhalder,
Aмαzıиg. †,
keep calm girl,
.ShawnCamila. ,
✪✪αℓℓ ѕтαя2✪✪,
вιgтιмєяυѕнғαп❣ ,
.StupidDinosaur,
⋆Ƭєαяѕ⋆,
Titanic Tara <3,
Pαƨƨшσяɔ.*
Pa še kakšna se najde. Hvala vam punce, res sem vam hvaležna, da ste odgnale moj žalostni "oblaček". Ne se mi brisat..., ker ste res... najboljše. Ne mi zamerit, ker je ta pa ta 1,2,3... Bodite vesele, da sem vas napisala cx.
BatMan***
Bilo mi je čudno, ker sem šla na ta fejk profil pa pol na tvojega in se mi je čudno zdelo, da... si tako hitro menjaš profil. Hvala, da mi nisi zamerila, in, da si moja prijateljica.
NAJBOLJŠE STE IN EDNO BOSTE V MOJEM SRCU! NE BRIŠEM SE IN NIKOLI SE NE BOM... ZARADI TEBE!!!
》❤ U FOREVER AND EVER《
In, če imate kakšne probleme, ter če mi zaupate... vam bom z največjim veseljem pomagala. Rda vas imam... in zame niste navadne punce ampak ste TI.

23. avgust 2016
Ni za kaj, z veseljem pomagam. Next
23. avgust 2016
Hvala še enkrat ♡
23. avgust 2016
Np zdaj pa grem da se mi ne zapali večerja
23. avgust 2016
Awwww kok si to lepo napisalaaa♡♡♡♡♡ tut me mamo tebe rade do vesolja pa nazaj in verjem da si js nikol nebi enga profila nardila pa bi te pol žalila al kaj je un delu... no ja sej je useen važno da smo rešil ta problem☆☆
Pa neeexttt<3333
23. avgust 2016
Haha Kat. Dober tek
Hvala, pomente mi use na teh igrah... ups. Na tem svetu ♡.
23. avgust 2016
Dodajam tudi
Nαιl.Polιѕнeѕ.*
23. avgust 2016
Hvala bila je odlična večerja
23. avgust 2016
Hehe lepo... sej ce znas popolno pisat... tvoje kuhe nam omenjala *0* heh
23. avgust 2016
Mož se mi je odkar sva poročena zredil za deset kil. Moram popravljat taščine napake, saj je živel le od sirena burek, kruha, dzema in juh iz vrečk
23. avgust 2016
Hehe :")
24. avgust 2016
Ma kje so danes vsi? Jaz objavila ponoči Next pri doppelganger, le nekaj se jih je javili
24. avgust 2016
Upam, da te ne moti, ker oglasujem tvojo zgodbico... ceprav mam sam 1 bralko pa se ona bere to haha cx.
Doppelgänger: naiiii ♡♡♡♡♡
http://www.igre123.com/forum/tema/doppelganger/187703/
Shake (šejk cx)
Lolla
Christina (po grimmie ♡]
... sam ne mi Ruby, ker ima tako ime ze moja mucica♡
Če bo samček:
Jack
Ian
Lon
Sam leo ne!
~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>

~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>~>
》Wa I just LOVE bunnie《
^..*
-----

Ja, gor nista Ruby in Leo... ¤♡¤
Sta pa zelo podobna. Zajcke takoj slikam, ko dobim ♡♡♡♡.
》Ruby《
Tečka mačja hehe, skoz slili ven in pol pride čez balkon gor in noter in źe spet ven.
》Leo《
Ko mu zapaše nagaja, grize po nogah (malo), in skače po mizi... in pol more ven. Sam meni tega ne dela ker se me boji Cx.
2.Moje vse živali
3.Leta 2013, 2014, 2015, 2016...c"x
24. avgust 2016
Nimam proti
Next
24. avgust 2016
Več o tebi ;3 neeeeext
24. avgust 2016
Next !
Pišem zgodbo http://www.igre123.com/forum/tema/peti-element/187722/ sori k oglašujem
24. avgust 2016
u193768
u193768
Neext
14. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg