Forum
No pač jst bom začela pisat blog

No moje ime je Ema.Stara sem 13 let. pisala bom o svojem življenju,ljubezni lahko dajete tud predloge o čem nej pišem sprejemam vse predloge
21. september 2014
kAatera je tvoja naj žival kje bi rada živela
03. oktober 2014
no ok bom dala prvi next + upam da se še kšn bralec najde

No ja jst mam mačka Ime mu je Gerry in je tok luštnn. Star je pou lta and i love him to the moon and back <33
Full bi mi blo hudo žvet ob morju da bi se sprehajala po plaži pa pol na plaži maš kšne zabave pa punavad so ob morju hude bajtee.Pa nevem plaže se mi zdijo romantične pa skos plavaš ( kdr je lep ureme ) pa s prjatli visiš na plaži,se družš, plavaš,....
Sorry kratek in bedn next,.. se bom naslednič bol potrudla
04. oktober 2014
next
želje:
-šola
-kakšen stil imaš, kaj rada nosiš
-opis družine, tebe
-interesi
-glasba
:
:
04. oktober 2014
next
04. oktober 2014
next
04. oktober 2014
Next
05. oktober 2014
Oh ja glasbaa <33 obsedena sm z muskoo!! jst musko poslušam skos pondnev,ponoč,zvečer... muska je del mojga lajfaa. trenutno sem obsdena z musko all about that bass - meghan trainor ( al kk se že napiše ) pa shake it off - taylor swift

https://youtu.be/AtE-LlJGPyU

Hodm tud u glasbeno šolo.Igram kitaro.In tam prežvim zlo velik cajta ker igram tud v orkestru drgač na telefonu mam eno 500 muskk. Uglaunem : MUSIC IS MY LIFE <3

No drgač mam pa tud zdej yt channel in se tud s tem velik ukvarjam. to mi j najbol pa e osrečuje pa tud obožujem gledat yt videe. to je druga stvar ki jo obožujem.jst skos gledam videe na youtubu ker so took dobri ( ok ne si sam večina )
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No ja to je to za dons.Djte še predloge
05. oktober 2014
next ...
05. oktober 2014
Next
05. oktober 2014
Lahko bi pa res opisala svojo družino vsakiga posebej pa še sebe
05. oktober 2014
next
12. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike