Forum
u169364
u169364
Pač to je blog v njem bom objavlala resnične zgodbe, mnenja, fashion kombinacije.... pač kaj se mi zazdelo da bi lahko objavla :3
.
.

No prvo bom dala osebno mnenje!
NA KRATKO O NAKUPOVALNIH VOZIČKIH IN TRGOVINAH:

No jas se ful veselim ko grem v šoping pa ne nakupovat cot… v take trgovine ko majo vozičke noter. Tudi če grem sam po 2 stvari si vzamem voziček pa se furam z njem po trgovini. Sam naslonim se na ročaj pa poženem . Sovražim to da mama včasih vzame sam košaro kr je pol ful brezveze-dolgočasno.

No moja ljubezen do vozičkov se je začela že od otroštva. Vedno sem hotla it v oni avtek ko je na vozički – saj poznate ne ? in tam sem se vozla ful cajta. Če niso meli oniga avta me je pa mama mogla dat v oni sedež. In tak sem jas počasi rastla še v osnovni šoli me je mogla devat na sedež pa v avto sam začela sem se redit ne. In pol so se počasi moje noge zagozdle v luknje za noge pa me mama ni mogla ven dobit v onem avtu pa sem kolena mela že gor do volana :'D Nevem se kdo strinja da bi mogli vse to naredit v večji obliki res ni fer da se lahko sam otroci not furajo. Nočem vedno lezt v voziček in pol ni placa za stvari ko jih bomo kupli pa še vse zmučkam….

Torej izbrala sem najboljšo in najslabšo trgovino glede na to kake vozičke majo :
TOP TRGOVINA: BAUHAUS – res vse je super trgovina je ful vlka in majo res fuul vlke vozičke :'D najboljše je it med tednom tja kr ni tolko gužve da bi se v koga zaleteu med vožnjo. Res ful majo placa med policami tak da ni problema glede prostora. In še v voziček lahko spležem pa me sestra po trgovini vozi (normalna sem drugač) al pa vsaka na svojo stran stopi pa ena v eno stran poganja druga pa na drugo. Res vozički so ful stabilni in skor da ni možnosti da bi se prevrnil.
NAJSLABŠA TRGOVINA: SPAR Ne sa ne govorim glede stvari, ki so v njej sam zaka majo 3 vste košar ?? Pol moja mama skor vedno vzame ono ko jo morš z roko vlečt namesto vozička :c. Vozički so pa obični pa se mi zdi da se bom na rit prevrgla če se preveč naslonim. Pa še gužva je ponavadi med policami pa vsi te ful zijajo če stopiš na ono železo pa se voziš razn v kakem vlkem sparu ko je malo več placa-tam pa je plac je sam tja ne grem pogosto :'D

ŠE MALO O MENI GLEDE TRGOVIN NASPLOH:
- Jas recimo nemorem gledat da v trgovinah oblačila niso zložena pa da stvari niso lepo zložene na policah, če me nebi noben gledal bi šla vse zložit sam se zadržim sam ful težko.
- Sovražim to da neka punca pride gledat oblačila na istem stojalu… takoj se premaknem na nasledno kr mi gre na živce no tak čudno mi je :'D
- Če je v garderobi mala špranja skoz kero bi se slučajno lahko ka vidlo se nebom preoblekla počakala bom minutko da bo zgledlo kot da sem si obleko probala pol pa je rajši nebom kupla
- Sovražim garderobe v sport 200 al kje je že to ker tisto nič sploh ne zakrije !!! vrata so ko vhodna vrata na vrt :'D
- Nevem zaka mene (zgledam ko 12 letni otrok) vprašujejo če mam kartico recimo od mercatorja ??
- Nikoli se še nisem slikala v garderobi – to se mi zdi čudno no zaj sem se malo navadla ko sem vidla tolko slik na facebooku ;P
- Tečno mi je ko si morš denar pospravlat v denarnico oni za tabo pa je celi živčn kda bo prišo na vrsto :'D
- V dm-u mi gre na živce da me ena prodajalka skos gleda kot da ji bom ka vkradla pol si še laka ne morem zbrat kr dejansko meter bek stoji ahhahahha
- Obožujem fajne pesmi v trgovinah jas bi kr zaplesala :'D
- Garderobe so super zadeva po več urnem šopingu not se sam zapreš pa usedeš na oni stol ker jas nikoli ne zdržim ne
- Meni so res ful všeč tumblr slike v vozičkih :3

Drugač že mam nekaj idej za naslednji next sam mate kake želje ? :'D
+ vem da nea slovnično pišem in tui ne mislim sam povejte če ka nea zastopite sam pomojem bi mogli vse :'D
Eva

3 nexte
29. april 2014
u128221
u128221
next
29. april 2014
u169237
u169237
next
29. april 2014
u169821
u169821
next
29. april 2014
u169364
u169364
Em v prvem delu sem že neke omenla da bom delala fashion kombinacije pa nisn še nobene naredla sploh tak da bo tota prva

Majica-New yorker-23 evrov
Jopica-H&M-11 evrov
Hlače-Forever 21-33evrov
Očala-Westgate-newem,kr mi jih je ena posodila
Kodralnik- 19 evrov-newem kje se je kupil,hahaha
Čevlji-Yellow-32 evrov
Zapestnice-Forever 21- vse skupaj zapestnice-8 evrov

Ta punca je ena mojih najljubših,po njej se vedno ravnam-mislim to ,ki bo v videu

5 nextov
29. april 2014
next ful cool
29. april 2014
u168946
u168946
ej,full dobr blog maš,še posebej mi je všeč tista majica-črno bela! In video sm si pogledla pa sm se odločila da mi je najbolj všeč iz videa Petek in Sreda oufit! NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
29. april 2014
u169364
u169364
tnx,še dva nexta, pa eno željo rabim o čem bom zdaj pisala,kdorkoli jo lahko da...
29. april 2014
u168946
u168946
ok,bom js dala željo : dej seznam vprašanj ki jih noben ne vpraša! Vem bedno ,sam bo sigurno smešno za umret se strinjate?
29. april 2014
Jaz se strinjam
29. april 2014
u169631
u169631
next
29. april 2014
u170557
u170557
next
29. april 2014
u169364
u169364

No naredla sem seznam vprašanj ki jih noben ne vpraša,zaradi želje... sam nisem mela idej ka naj pišem ,tak da upam da vam bo všeč...

1: Do you sleep with your closet doors open or closed?

2: Do you take the shampoos and conditioner bottles from hotel?

3: Do you sleep with your sheets tucked in or out?

4: Have you ever stolen a street sign before?

5: Do you like to use post-it notes?

6: Do you cut out coupons but then never use them?

7: Would you rather be attacked by a big bear or a swarm of a bees?

8: Do you have freckles?

9 Do you ever count your steps when you walk?

10: What is your biggest pet peeve?

12: Have you ever peed in the woods?

13: What about pooped in the woods?

14: Do you ever dance even if theres no music playing?

15: Do you chew your pens and pencils?

16: How many people have you slept with this week?

17: What size is your bed?

18: What is your Song of the week?

19: Is it okay for guys to wear pink?

20: Do you still watch cartoons?

21: Whats your least favorite movie?

22: Where would you bury hidden treasure if you had some?

23: What do you drink with dinner?

Ok sem opazla zdaj komaj da je to ful bedno ahhahahha

No bom tudi neke zapela,kr vem da vas bo to v smeh spravilo.... :/ ok zaj sploh nevem zaka to sem lepim kr me je ful sram sam ja..... poslušajte predenj zbrišem dol - refren sem odrezala kr ni lepo prišo ,haha
https://soundcloud.com/user552306434/climb-cover
xoxo.

5 nextov!
29. april 2014
Neeeext
29. april 2014
neext <3
29. april 2014
u169364
u169364
tnx,še 3
29. april 2014
u168688
u168688
neext + nova:3
29. april 2014
u169364
u169364
tnx, še 2 ! oglašujte !!!!!!!!!!
29. april 2014
u168946
u168946
next!+nism nova,zato pa si ti najboljša z ttim blogom,
29. april 2014
1.Ko spim mam vrata mal odprta ker si sobo delim z mlajso sestro in nje je strah teme...
2.ne rajs svoje uporablam...
4.ne ker nimam posluha...
6.ja skoz
8.ne
9.ucasih...
11.poj si jo u glavi zapojem...
29. april 2014
u169364
u169364
Ej,kr si pa JUST SMILE tak zvesta bralka da še odgovarjaš na vpršanja,pa ne rabimo enega nexta,tako da bo že kr naprej! hvala!
29. april 2014
Hahahaha hvala komi cakam...<3333
29. april 2014
FUL DOBRO POJEŠ <3 RESNO *o*
29. april 2014
u169364
u169364
Čeprav je Božič že mimo bom pisala tudi o njem!
No,pisala bom o tem kako se najstnikom uničijo življenja za božič,kr niso dobili darila ,kakršnega so hoteli! hahaha

hahaha!

Neke objave sem še našla na netu,ko so jih napisali najstniki in nam želijo vesel božič in zraven zelo priklinjajo!phaha
-Well Christmas is over. Time to play where the fuck am I going to put all this stuff and what new clothes shall I wear
-Basically someone said they’d already got me quite a few presents, so I bought them like 10….yesterday morning I only had one fucking present, a nice present, but I literally cannot let go the fact that I had no more fucking presents on Christmas fucking day!!!!!!!! Ugh

No niso pa vsi taki…… Eni dobijo samo sladkarije in jim je že najboljši božič!
To sem našla na tumblr-ju ;3 :
-Officially the best Christmas ever! I got the greatest gift of all. For the first time since the divorce, my parents, my brother, and I all had dinner together without my parents screaming at each other and fighting over the smallest things. That’s all I could ever ask for.
-This morning i met this kid and he asks me… what did santa gave you?… avery beautiful ring i told him. (btw thanks Santa)… He opened his eyes and told me: Are you getting married to Santa?… NOO are you insane, i’m not…. He said: thank god, if you marry him he would give you all the presents and the rest of the world would get nothing…. And that’s how i saved the future Christmas!… you’re welcome.
-All I received this year was love from friends and family. That was exactly all I wanted.

Eni pa si že za božič naredijo novo letne zaoljube! npr.
-shujšaj
-prenehaj kaditi
in tak naprej ,eno je naredila moja frendica iz londona,prav za to priložnost mi jo je poslala...

3 nexte in še ena želja!
29. april 2014
u169364
u169364
tnx Aɔναптαɢε. !
29. april 2014
u168688
u168688
next
29. april 2014
u169364
u169364