Forum
u199826
u199826
Hej hej! Končno sem spet dobila navdih za pisanje bloga. Sicer bi se morala posvetiti seminarske iz zgodovine, toda to lahko počaka nekaj minut

Torej, v tem delu bloga se bom posvetila trem stvarem, ki bodo s popolnoma različnih področij. Povedala vam bom za nenavadne občutke, ki jih doživljam, za knjigo katera me je spravila v jok in vam pokazala nekaj svojih pesmi, ki niso najboljše, toda vseeno izražajo moja čustva.

1.Najprej se lotimo knjige. Nosi naslov (v slovenščini) Vsaj en popoln dan. Prepričana sem, da jo je vsaj eden izmed vas prebral. Nekega dne, ko sva šla s fantom v knjižnico sem jo zagledala na eni izmed polic. Spomnila sem se, da naj bi bila v javnosti zelo pohvaljena, zato sem jo vzela. Kdo ve, morda pa je dobra. Prebrala sem nekaj poglavij le-te. Ni me privlačila. Zdela se mi je le najstniška pripoved, ki nima globjega smisla in pomena. Pomenila mi je le že eno pocukrano ljubezensko zgodbo več. Odložila sem jo in začela brati drugo knjigo, tokrat serijo knjig The Mortal Intrumenst.
Ko sem jo prebrala pa sem s kotičkom očesa še enkrat ošinila knjigo Vsaj en dan. Prevzel me je čuden občutek, kot da jo moram prebrati, da ji moram dati priložnost. To sem storila.
Kaj se je zgodilo? Ila mi je všeč in to preveč. Bila je tako žalostna, a popolna obenem. V sebi je imela tisto bistvo, ki je očem skrito. Po branju so mi solze in oči lile uro, uro in pol. Na srce vam polagam, preberite jo. Iz nje sem pobrala tudi eno izmed povedi (citiram): »Besede ostanejo.«
To poved s svinčnikom zapišem v vsako popolno knjigo, ki jo preberem. Tako da, če kdaj v roko dobite knjigo s temi besedami načečkanimi na enega izmed listov veste, da sem bila jaz tam

2. Druga točka se nanaša na osebo, ki sem jo spoznala na tem portalu. Z njo se pogovarjam, ko je le mogoče. Pogovori so vedno sproščeni in globoki. Do osebe čutim čudna občutja. Slednja je tako skrivnostna, zdi se tako neresnična kot bi prišla iz pravljice. Ne znam opisati občutkov po pogovorih. To tako čudni, da so že kar smešni. Kot bi res obstajal nekdo s katerim se čutiš povezanega, toda hkrati se zdi tako neresničen in svoboden kot zrak, ki ga ne moreš ujeti. Samo izpuhti drugam in že ga ni več. Vidim jo kot osebo, ki spada v svet demonov in angelov, ki ima strašno domišljijo in visoko inteligenco. (in ne, Crazy Artist) ne govorim v tebi čeprav se zdi opis grozno podoben )

3. Kot sem obljubila, nekaj pesmi.
Na lice naslanja ji ustnice sladke, postanejo vsake sekunde prekratke, iz prsi izvije se nežen izdih, ko solzo potoče ostane svet tih. Le jutranja zarja pomane si oči, vidi lepoto tam, kjer je ni. Vidi daleč stran, tja za goro, kjer še vedno naslanja usta na njo.

-----------------------------------------

Krokar se vzdigne v črno nebo, v temi izgine, nazaj ga ne bo. A sreča v brezmejna v njem še žive, v temi svetloba še vedno bleste.

(Nedokončana)
Tako, pa sem končala z današnjim blogom. Se opravičujem, ker so deli verzov razmetani, a se ni dalo drugače.
07. april 2016
Next
07. april 2016
u210340
u210340
♡ obožujem tvoj blog ♡
tvoje pesmi so res odlične ♡♡
Next
07. april 2016
u192373
u192373
Next
07. april 2016
Next!!!!
07. april 2016
Next
07. april 2016
omg!! kak sm happy, ko vem, da si prebral the mortal intruments!! kakor koli, popolen Next, tak kot vedno in tvoje pesmi so mi všeč. neeeeeeeeeeeext!!
10. april 2016
u211706
u211706
Neext
Naj najprej povem da je blog odličen.
Podobne sva si, če lahko to rečem.
Tudi sama nimam prijateljev oz. jih imam
le na spletu in tudi v drugih stvari
sva si podobne, ampak to ni moj blog
NEEXT
14. maj 2016
u193768
u193768
Neeext + nova bralka
09. junij 2016
u199826
u199826
Sporocam vam da se brisem iz iger 123. Hvala vam za vsa mnenja, kritike, vzpodbude. Ogromno sem se naucila in v pusanju postala se boljsa.
Se enkrat hvala za vse
17. junij 2016
neeeeeeeeeeeee dont leave
17. junij 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Nazaj sem bloga verjetno ne bom nadaljevala,zato pa sem zacela pisati novo zgodbo in upam, da se jo bo kdo potrudil prebrati

Tu je link
https://www.igre123.com/forum/tema/trindwallski-gozd/187291/
19. julij 2016
omg, ne morem verjet, da sem zdaj komi opazla ta blog?? kako je to mogoče? ne morem ti opisati z besedami, kako si me prevzela, zares nisem morala nehati z branjem. Zares si zelo zrela za svoja leta in marsikdo bi si moral tebe jemati za vzgled. In moram ti povedati, da sma si v veliko stvareh zelo poobne, a hkrati tudi zelo različni. Upam, da se boš vseeno odločila za nadaljevanje tega bloga, saj mi daje energijo se veselim nadaljevanja, če bo.
20. julij 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Jaz sem se odločila, da bom tako zgodbo Tema kot ta blog nadaljevala v povsem frišni temi objavila bom vse poste za nazaj in nove, da se stvar ne izgubi :3 upam, da bom vseeno ohranila nekaj starih bralcev, ki bi me še radi spremljali
07. januar 2017
Maš zlo dober slog pisanja in zlo zanimiv način razmišljanja.
15. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg