Forum
u25089
u25089
Torej v tej zgodbici se gre o deklici Maji,ki živi v res veliki družini,saj ima kar 10 bratov in sester.Mama in oče pa sta redko kdaj doma zato vzgojo prevzemajo starejši otroci in med njimi je tudi Maja.Otroci niso srečni in so osamljeni,prava drama pa se začne,ko Maja vidi očeta z drugo......
GLAVNE OSEBE:
MAJA-16 let
NANA(mama)- 40 let
BOJAN(oče)- 41 let
DOLORES(majina naj. prijateljica)- 16 let
ostale osebe(tudi vse brate in sestre) boste spoznali skozi zgodbo!

NADALJUJEM????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. januar 2011
u25089
u25089
pač sam slike še dam:

MAJA

NANA(mama)

BOJAN(oče)

DOLORES
05. januar 2011
u25089
u25089
JST BOM KR ZAČELA DA SI BOSTE ZNALI PREDSTAVLJAT:
Živjo sm Maja in moja zgodba se začne na deževno jutro.Že ko sem vstala sem se počutila grozno saj sem vedela da sta oba starša na službenem potovanju in bom spet jaz lahko pazila na moje brate in sestre, ki pa jih ni malo.Stara sm 16 let in želim samo uživati v mladosti a žal to ni mogoče.Moja mama je prvega otroka dobila pri 20 letih(moj brat ŽAK),nato sem sledila jaz štiri leta kasneje.Tretji otrok je prijokal na svet le leto kasneje(moja sestra JANJA).Nato pa je bil spet mir a le za tri leta ko je mama rodila dvojčka(moja brata NIK IN PATRIK), takoj eno leto za njima pa še enega otroka(moja sestra LILI).Dve leti kasneje pa še en otrok(moja sestra NIKA) in spet kar eno leto kasneje še eden(moj brat LUKA).Nismo še konec naslednja dva otroka sta bila spet dvojčka in sta prijokala na svet pet let kasneje(moj brat MIHA in sestra MARIJA).Zadnji v vrsti pa je moj najmlajši brat dve leti za dvojčki je prišel in ime mu je ALJAŽ.No pa smo končno pri koncu,če niste mogli šteti zraven vam jaz povem da nas je vseh skupaj kar 11.Priložila vam bom tudi slike.No to je bil tisti del ko ste nekaj izvedeli o meni in o začetku mojega norega dne spet se vam javim ko previjem mojega malega bratca čawč.
NEXT???
05. januar 2011
u25089
u25089
SLIKE:
1.

ŽAK
2.mojo sliko tko mate že na začetku
3.

JANJA
4.

PATRIK IN NIK