Forum
Hellow

Kot vam že naslov pove bom pisala zgodbo od moje BFF. Dala mi je dovoljenje zato.Pisala bom o njenem lajfu, ki je zlo zanimivo. OK upam da vam bo ušeč pravila pa itak že poznate, tko da s tem nebom zgublala cajta. Zgodba bo resnična, ime od bff bo pravo in moje tudi od drugih pa ne. Slike bodo iz google.

p.s.: oprostite za slovnične napake.....in vrjetno bodo na koncu nexta kaka uprašanja in prosim vas da na njih tudi odgovarjate.BAYYY
UVOD
*****************************************************************************************************************************
Sem Tamara. Imam 15 let in sem edinka. Moja mama ima fanta, ki pa ni moj biološki oče, a vseeno ga imam zelo rada. Prihajam iz Srbije. Živim v majhni hiški na robu vasice. Čeprav je majhna, sem nanjo zelo navezana...
jaz:

moja mama in njen fant:

naša hiška:

****************************************************************************************************************************

nadaljujem?
vam je všeč?
next?
30. oktober 2014
u125836
u125836
zelo mi je všeč
in zelo lep uvod
zato 10000000 neeext
30. oktober 2014
u181825
u181825
neext
30. oktober 2014
next!!!!!!!!!!!!!!!!!! + tnx k si me tko lpo opisala
30. oktober 2014
hvala za nexte....ja sm te dobro ane
30. oktober 2014
ja full
30. oktober 2014
lahko nadaljuješ?
30. oktober 2014
Še usaj 2 nexta....oglasujte
30. oktober 2014
next
next
next...
30. oktober 2014
Mhm.....brez oglaševanja sej veš kka so pravila
30. oktober 2014
ok
30. oktober 2014
u125836
u125836
komi čakam next
30. oktober 2014
bom kar dala 1.next ma pol pa če nebo več bralcev nebom nadaljevala
30. oktober 2014
1.NEXT
******************************************************************************************************
"DRIIIIIN, DRIIIIIN,!!!!" mi je zjutraj, kot vsako šolsko jutro ponovno zazvonila budilka. A nato sem pomislila, ter uvidela, da je danes sobota. Vsobo sem poklicala mojo mamo Ano ter jo z zanimanjem vprašala:

M- mama J-jaz

J- mama, zakaj mi zvoni budilka, saj je soboda. Ne spomnim se da bi jo vklopila.
M: Ja, no saj je nisi. Jaz sem jo.
J- zakaj?
M- ja no, veš to je bila težka odločitev.........mi se selimo
J- kaaajjjjj?!! zakaj mi nisi prej povedala?!?
M- ja oprosti....dobili smo službo in to v Sloveniji.....pa mislila sem da nama boš nasprotovala.......
Mama je nato odhitela iz sobe. Bila sem vsa zgrožena. Nisem morala biti mirna ob misli da bom zamenjala šolo in izgubila prijatelje. Mama mi je naročila naj se hitro oblečem saj odrinemo ob 12h. Umila sem se, oblekla, ter se naličila.

jaz:

Nato sem odhitela na zajtrk....."No vsaj nekaj dobrega", sem mislila naglas, saj so bile palačinke:

Ko sem pojedla sem si napravila kovček. Nato smo z našim avtom odšli......Pot je bila dolg....med njo sem razmišljala o novi šoli....prijateljih...

*********************************************************************************************************
vam je všeč?
kaj mislite, bo tamari nova šola všeč?
bo mogoče dobila kakšno simpatijo?
30. oktober 2014
ja
js vem
30. oktober 2014
ja da nebi izdala
30. oktober 2014
nbom+ hwalla za lep opis
30. oktober 2014
30. oktober 2014
u125836
u125836
zelo mi je všeč
na začetko ji nebo všeč pol pa ja
ja dobila bo simpatijo
30. oktober 2014
Next najpri ji pomoje nebo pol pa ful..ja bo
30. oktober 2014
Tnx za nexte se vsaj 2
30. oktober 2014
jaaaaaaaaaa
ja ko se bo navadila
mislim da ja
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt
30. oktober 2014
tnx še usaj 1
30. oktober 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. oktober 2014
n
ee
xxx
tttt
!!!!!
31. oktober 2014
ok bom dala
31. oktober 2014
kul
31. oktober 2014
u181825