Forum
Čawčy!
Pisala bom neresnično zgodbo o dvema Best Frendicama.eni je ime ella drugi pa špela.sta najbolj popularni na šoli in šolarji ju obužujejo.obe sta stari 16 let in skupaj obiskujeta 2 letnik gimnazije.ella ima mamo in očeta ter dva starejša brata,špela pa ima samo mamo očeta pa ne pozna.skupaj delita skrivnosti in se imata radi kot sestri.vendar ima špela in njena mama imata veliko skrivnost katere ni nobena od njiju zaupala še nikomur niti elli...
naj vas ne moti da se bom vživela v ellino vlogo, ki bo pripovedovala o svoji bff špeli in o njunem živlenju...........................
zeii pa fotke :
Jss :

Moja mam in oče :

Moja brata :
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcToKiASIUoziUdpGEZYuC-EKt2upPc24BalL-04R7L1HWMUrxKLU3Jj3LIM_w[/img]

Špela :

Njena mama :

Next*?

Zanimivo in boš Bral/a ?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2012
u70159
u70159
next
24. junij 2012
u73295
u73295
next
24. junij 2012
Next :
вιℓα נє ѕσвσтα.σв Э zנυтяαנ ѕєм ѕℓιšαℓα яσρσт кσт ∂α вι ηαѕ к∂σ яσραℓ.šℓα ѕєм ρσgℓє∂αт.σмgƒ!ηєєєєєєєєєєє!!!!!!!!!!!!!ηα ѕяє∂ιηι ∂ηєνηє ѕσвє נє ℓєžαℓα мσנα мαмα!!!!вιℓα נє ѕкσяα ν мℓαкι кяνι!ѕтєкℓα ѕєм ρσ мσвι ιη ρσ вяαтα тєя ρσ σčєтα.ρσкℓιcαℓι ѕмσ яєšιℓcα.ρяιšєℓ נє ν Ι мιηυткι.мαмσ ѕσ σ∂ρєℓנαℓι.נσкαℓα ѕєм.мιнα мє נє ѕтιѕηιℓ ν σвנєм тєя мι šєρєтαℓ : νѕє вσ νяє∂υ.мιнα ιη мιтנα ѕтα мσנα ѕтαяєנšα вяαтα ιη נυ ιмαм ηєιzмєяησ яα∂α čєρяαν ѕє ηαנяαנє ρяєριяαмσ.мιнα мє נє σвנєтσ ιη ρяєנσкαησ ρσѕρяємιℓ ν мσנσ ѕσвσ тєя σѕтαℓ z мαησ (ѕє∂єℓ נє ηα ѕтσℓυ zяανєη мσנє ρσѕтєℓנє).ηιѕєм мσgℓα zαѕραтι.ρяємιšℓנєναℓα ѕєм ηα мαмσ.вє∂єℓα ѕєм ∂σ ף υяє zנυтяαנ.ρσтєм ѕєм нιтяσ νѕтαℓα ρσzαנтякσναℓα ѕє υмιℓα ρσčєѕαℓα σвℓєкℓα ιη σвυℓα νzєℓα тσявιcσ.ρяιšℓι ѕσ мσנα вяαтα тєя σčє ιη ѕкυραנ ѕмσ ѕє σ∂ρєℓנαℓι ν вσℓηιšηιcσ.αנα ρα мσנα вяαтα ѕтα σвα ѕтαяα Ιל ℓєт.ρяιšℓι ѕмσ ιη тαм ѕмσ νρяαšαℓι кנє ℓєžι мιяιαм gσмєѕ (мσנα мαмα).ρяιšℓι ѕмσ ν тιѕтσ ѕσвσ кנєя נє ℓєžαℓα мσנα мαмα.σנσנ!ιzgℓє∂αℓα נє σвυρησ.ρяιšєℓ נє z∂яανηιк ιη νρяαšαℓ : gσѕρσ∂ α ѕтє νι ηנєη ѕσяσ∂ηιк ؟ σčє ρα נє σ∂gσνσяιℓ : ∂α.тσ נє мσנα žєηα ιη тσ ѕσ ηαנιηι σтяσcι.∂σктσя נє σ∂gσνσяιℓ : ηנєησ ѕтαηנє נє ѕтαвιℓησ.σ∂∂αнηιℓι ѕмσ ѕι.σčє ѕє נє zαнναℓנєναℓ мι ρα ѕмσ σ∂šℓι к мαмιηι ρσѕтєℓנι........
Moja obleka :

moji čevlji :

Nexty ?
24. junij 2012
next
24. junij 2012
u70159
u70159
next
24. junij 2012
мαмι נє υѕє σкєι ؟נє вιℓσ мσנє ρяνσ νρяαšαηנє.נα ℓנυвιcα.נє вιℓ ρσтєм šє мαмιη σ∂gσνσя.мαмα кαנ ѕє נє zgσ∂ιℓσ ؟נє νρяαšαℓ мιтנα.σčє נє ρяιšєℓ ιη яєкєℓ: ηє gηנανιтє мαмє ηαנ ρσčινα.ρяαν ρяαν ѕє נє σgℓαѕιℓ šє мιнα.вιℓα ѕм ν ѕσℓzηιн σčєн.яєкℓα ѕєм : σρяσѕтιтє тαкσנ ρяι∂єм.ѕтєкℓα ѕєм ηα ωc.ρσкℓιcαℓα ѕєм šρєℓσ.ηαנιη ρσgσνσя נє ѕℓє∂ιℓ тαкσℓє : є-єℓℓα š-šρєℓα.
є---»нєєу
š---»нєєι
є---»šρєℓα σρяσѕт ∂α тє мσтм
š---»єн ѕєιι мє ηє !
є---»υн нωαℓα.
š---»кαιι נє ηαяσвє ؟
є---мσנα мαмα נє ν вσℓηιšηιcι !
š---»ρяσѕм ؟
є---»נα тαкσ נє (zαčєℓα ѕм נσкαт) !
š---»тαкσנ ρяι∂м čαкιι мє !
є---»ρяσυυ
š---»кנє ρα ѕι υ кєяι вσℓηιšηcι ؟
є---» (ρσνє∂αℓα ѕм נι ηαѕℓσν вσℓηιšηcє)
š---»αнα σкєι čαкנ мє ρяє∂ νнσ∂σм.
є---»σкєנ.ѕє νι∂να ιη ѕℓιšνα
š---»∂ισσσσσσ ;●
šρєℓα נє ρяιšℓα ѕ ѕνσנιм мσтσяנєм ρяє∂ вσℓηιšηιcσ,gα ѕραякιяαℓα тєя ρяιšℓα ηα ∂σgσνσяנєησ мєѕтσ ιη тαм ѕνα ѕє σвנєℓι.яєкℓα мι נє : υѕє вσ ν яє∂υ z тνσנσ мαмσ.ν ∂σвяιн яσкαн נє.υραм ∂ανяєѕ ѕєм נι νяηιℓα σ∂gσνσя.σ∂šℓι ѕνα ν ηα∂ѕтяσρנє кנєя נє мσנα ∂яυžιηα............
ηєχтαм ؟
26. junij 2012
u70159
u70159
ja zdej takoj.!
26. junij 2012
ja next
26. junij 2012
u70159
u70159
i love in&out veš,da je onamoja sestra.???
26. junij 2012
vou vidve pa hitr bereta !
jutr al pa kasneje k me mau glava boli pa še ideje nimam ;*** slcki za obe (dobita na profil)
26. junij 2012
Melcy Cool: vem ja je povedala
26. junij 2012
u65101
u65101
ej ful dobra zgodba pa tud pisava
26. junij 2012
tenx *
26. junij 2012
u65101
u65101
26. junij 2012
u65101
u65101
26. junij 2012
u65101
u65101
pa čimprej dubi idejo, a ne
26. junij 2012
okei *
26. junij 2012
dobila sm idejo !
26. junij 2012
Nextam
26. junij 2012
ѕ šρєℓσ ѕνα ρσтєм ѕтєкℓι ν мαмιησ ѕσвσ.мαмα נє ℓєžαℓα вяαтα ιη σčєтα ρα ηι вιℓσ! zαčєℓα ѕм ѕρяαšєναт мαмσ : мαмα кנє ѕσ σčє ιη вяαтα ؟мαмα ρα נє σ∂gσνσяιℓα ∂σвєя ∂αη šρєℓα ѕє∂ι.σčє ιη вяαтα ѕσ šℓι ∂σмσν.ρяι∂єנσ ηαzαנ ѕαмσ ρσ σвℓєкє ѕσ мι šℓι.ησ נα !тσяєנ кσ ѕνα мι∂νє ѕ šρєℓσ ρєšαčℓι ν Ч ηα∂ѕтяσρנє вσℓηιšηιcє ѕσ ѕє вяαтα ιη σčє ℓєρσ ρєℓנαℓι z ∂νιgαℓσм !кяαѕησ !šρєℓα נє тαкяαт ѕєѕ∂ℓα.кєя ρα נє мσנα мαм ιzgυвιℓα νєℓιкσ кяνι נι נє zgσяαנ νιѕєℓα νяєčкα ѕ кяνנσ.šρєℓα נσ נє νєѕ čαѕ gℓє∂αℓα.σ мσנ вσg !ηנєηα кσžα נє ρσѕтαℓα вєℓα !мιѕℓιℓα ѕм ∂α вσ ηαρα∂ℓα кяι кσт тσ ∂єℓαנσ ναмριяנι !σкєι ѕαנ ρα šρєℓα נα ηι ναмριякα !ρσкℓιcαℓα ѕм נσ : šρєℓα ؟ηι ѕє σ∂zναℓα zιנαℓα נє ν кяι.σ мσנ вσg čє נσ вσ ѕριℓα вσм тαм ηα кяαυ ∂σgσ∂נкα вяυнαℓα !šє єηкяαт ѕєм נσ ρσкℓιcαℓα α ѕє ѕρєт ηι σ∂zναℓα.ρα šє єηкяαт ρα šє єηкяαт ιη ρσкℓιcαℓα ѕєм נσ νѕαנ šє Э кяαт.ρσтєм ρα мι נє ρяєкιρєℓσ.ѕтσριℓα ѕєм ∂σ ηנє.нαℓℓσ !zємℓנα кℓιčє šρєℓσ ! šρєℓαc!ѕтяєѕℓα ѕє נє ιη σ∂gσνσяιℓα :кαנ ѕє נє zgσ∂ιℓσ ؟ηα šιяσкσ ѕєм נσ ρσgℓє∂αℓα.zαѕтямєℓα ѕє נє ναмє.нαℓℓσ ! zємℓנα кℓιčє єℓℓσ ! єℓℓα !נѕ ѕм ρяιѕσтηα ! čαкαנ мαℓσ šρєℓα ! zαкαנ ѕι ρσѕтαℓα вєℓα ιη zαčєℓα ѕтямєт ν кяι ؟zαѕтямєℓα ѕє נє ναмє кσт ∂α вι ρα∂ℓα z мαяѕα !šρєℓα !נα тυкαנ ѕм ιη ρяιѕσтηα.ρσтєм ѕσ ρяιšℓι σčє ιη вяαтα z кσνčкσм ν яσкι.σčє נє яєкєℓ : ∂яαgα тσ נє zαтє.σηα ρα נє σ∂gσνσяιℓα кαя ν σмαяσ ρσℓσžι.σčє נє υвσgαℓ.ρσтєм ρα נє яєкєℓ : єℓℓα мι gяємσ ∂σмσν gяєš z ηαмι αℓι ρα šє мαℓσ σѕтαηєš ιη ѕє ρяιρєℓנєš ѕ šρєℓσ ؟ σčє мαℓσ вσм σѕтαℓα ιη ρσтєм ρяι∂єм ѕ šρєℓσ.υяє∂υ ℓנυвιcα α∂ιנσ.σ∂šℓι ѕσ.ѕ šρєℓσ ѕєм ρšє мαℓσ σѕтαℓα ρσтєм ρα ѕνα šє мι∂νє σ∂šℓє...
ηєχтαм ؟
26. junij 2012
u65101
u65101
carsko... itak da neksti
28. junij 2012
u97765
u97765
heii js sm Đenii;*** oprostite da sm si tk nenadno izbrisala profil :/.s tega profila bom zeii nextala
29. junij 2012
u97765
u97765
nextam in to z navadnimi črkami
29. junij 2012
u97765
u97765
peljale sva se na motorju.špela je lok srečna da že ma motor !js sm sedela zadii itaq.blo je super.v laseh sva melii vetr.končno sva prispeli k nam domov.rekla sm ''špela prid notr''.špela pa je odgovoril ''ah raje ne''.potem sem jo nekaj časa prepričevala in je potem le privolila.šli sva v našo kuhinjo.pripravila sm limonado.zunaj je blo vroče in zato sva pili hladilo.ojoj ! špela je spet pobelela.gledala je naravnost v moje žile.če me bo napadla !bala sem se da me bo napadla.uh oče mi je rešil življenje.rekel je ''o živjo špela ! vidim da te je hčerka povabila na limonado ''špela se je spet stresla in vprašala mojega očeta ''ooo!oprostite g.Granger , kaj ste rekli ?oče me je čudno pogledfal potem pa ponovil vprašanje.špela je odgovorila : ''oh da g.Granger vaša hčerka oz.moja Bff je najboljša punca na svetu !.špela je hitro skozi slamico spila in odhitela ne da bi ji jaz sploh rekla čakaj !odšla sem v svojo sobo, pred tem pa sem pospravila kozarca.vzela sm mobi.nekdo me je poklical.bila je neznana številka.nekaj sekund sem se obirala naposled pa sm le dvignila slušalko.pogovor med mano in neznancem/neznanko : j-js n-neznanec/neznanka :
j-prosim ?
n-hhhhhhhhhhhhh (samo srhljivo dihanje je bilo slišati)
j-haloooooooooooooooooooooo ?
n-(spet je bilo srhljivo dihanje)
j-zei pa dost kdo je ?
n-hehehe......me...ne...poznaš ?...(bil je srhljiv govor)
j-a se lahko vsaj predstavite ?
odložil/a je !hitro moram poklicat špelo.natipkala sm številko (031...).špela se ni oglasila.hei čaki mau !to ji ni podobno !k njej bom šla..............
Next ?
29. junij 2012
u70159
u70159
tij si tan.???
30. junij 2012
u97765
u97765
jaaaaaaaaaaaaa
01. julij 2012
u65101
u65101