Forum
25. junij 2014
Hay

Ime:Kristina
priimekavčič

25. junij 2014
To zgoraj sem jas
25. junij 2014
Šola se je končala in bile so počitnice za 2 meseca končno smo se vsi odahnali juuuuhuu smo se vsi drli učiteljica je rekla da se končno ne bo jezila na njih pa čeprav so bili pametni srednje šolci moja bff Katarina in jaz odšli domov .Bili sva veseli ker so se začele počitnice saj bova med njimi preživeli veliko časa skupaj.
25. junij 2014
Učilnica:

25. junij 2014
moja hiša:

25. junij 2014
Katarinina hiša:

25. junij 2014
moja soba:

25. junij 2014
Imam zelo veliko hišo saj vsi govorijo da izgleda kot vila in da je čudovita.Soba je prav tako zelo velika je črno-bele barve z zeleno sliko in palmico njen izgled je čudovit.vsi mi zavidajo zaradi tako lepe hiše ter velike sobe hhahahahaha...
25. junij 2014
Katarinina soba:

25. junij 2014
Ima prav tako veliko hišo ampak majnšo sobo je pa kljub temu čudovita je živo rdeče barve s češnjevim lesom in okrasnimi rožami ki so rdeče in bele barve.preproga na tleh je bela ...
25. junij 2014
ZA ZAČETEK RABIM 1 NEXT
25. junij 2014
next
25. junij 2014
hvala nadaljujem
25. junij 2014
Bile so zelo dolge počitnice zato sva odšli v disko in v nakupovalno središče kupili sva si oblačila,ličila,torbice,obeske za ključe,ovitke za telefon zvečir sva se doma kopale saj sva imele pred hišo bezen imele sva vsaka svoj bazen Katarina se je kopala pri sebi doma jaz pa pri sebi doma imele sma velika bazena .Ko je bilo temno in sva se kljub temu morale stuširati ko sva se stuširale sva šle na računalnik se prijavile na fb in preko pogovarjale do polniči skos in skos sem se premetavala enkrat sem bila obrjena dol drugič gor noge na steni na nočni omarici in tak naprej šla sem v kuhinjo si skuhala čaj in odšla v sobo vem da je bilo pozno ampak kaj morem tako je bilo po tem me je poklicala učiteljica začudila sem se kako je dobila mojo telefonsko številko nekaj mi je nakladala potem pa sem poklicala Katarino

jaz-j Katarina-k

j-oj
k-hay
j-kakko si?
k-vredu pa ti?
j-tudi vredu mislim slabo
k- zakaj
j- kakko je učiteljica dobila mojo tel.številko
k-jaz sem ji dala ker me je poklicala da rabi tvojo telefonsko in sem ji jo dala zakaj ?
j-ker mi je neki po telefonu nakladala
k- ups oprosti mi oprostiš?
j-ja je že vredu
k-uf fajn
j-saj mi je samo rekla in vprašala kako se imam
k-in kaj si ji rekla
j-da vredi super kak bi se pa mela
k-ok čaww
j-čaw lahko noč
k-lahko noč
25. junij 2014
DISKO:

25. junij 2014
obleke ličila ...

25. junij 2014
obleka:

25. junij 2014
se opravičujem
obleka:

25. junij 2014
4 nexte za nadeljevanje
25. junij 2014
u169854
u169854
next
25. junij 2014
hvala še 3nexte
25. junij 2014
nexxxxxxxxxxxxt
25. junij 2014
še 2 hitro
25. junij 2014
nnext
25. junij 2014
še 1 next
25. junij 2014
Next
25. junij 2014
HVALA
NADALJUJEM.
Naslednje jutro sem se zgodaj zbudila odšla v kopalnico se preoblekla umila lase in zobe saj sem imela danes zjutraj zobozdravnika strah me je bilo ker sem mislila da boli vsi so mi govorili da to nič ne boli šla sem poklicala taxi in odpeljal me je do zobozdravstvene ambulante ko sem prišla notri sem slišala jokanje mislila sem da mu-ji lamajo roko nogo bilo kaj tako me je bilo strah saj sem bila navrsti jaz kaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je nemogoče nemorem biti navrsti jas zaklicali so KRISTINA AVČIČ neeeeeeeeee jaja pridi kar ulezi se na stol.
POGOVOR jaz-j zobozdravnica-z
z-kako si spala kaj danes??
j-slabo
z-zakaj?
j-ker bo ziher bolelo pipanje zobov ali kaj takega
z-nič ne bo bolelo ker ti jih bom samo pregledala če pa bo kaj narobe z njimi pa ti bom napisala datom in uro in boš prišla ok?
j-juhu ja seveda kar preglejte mi zobe(upam da nebom rabila pridit naslednjik)
z-nič ni narobe z tvojimi zobki
j-hvala bogu.
peljala sem se v nakupovalno stedišče ko pa sem tam videla Katarino vprašala sem jo kaj počne tam odgovorila mi je da je prišla nakupovat za na morje da se ji moram pridružiti her ima tudi za mene karto res za mene imaš karto ooooo tega ne bom nikoli pozabila ooo hvala danes že odpotujema kaj danes!!!!!??????? hvaala res hvala ni kaj te pa grema brž nakupovat saj je še malo časa ob kolkih je ura ob 10ih zvečir ure so minevale in minevale ko pa je napočil trenutek ko sva morale oditi peljemo se in peljem veš kam gremo tvoje sanje se bodo uresničile kje to na ha..va...ji..hh na havaje gremo na havaje ??????''
ja na havaje gremo gasss.
25. junij 2014
rabim nexte
25. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg