Forum
u146808
u146808
Heyy! Torej ja jst sm se odločila da naredim svoj blog. Torej lahko mi daste tud kako idejo o čem naj napišem :* Za začetek bom napisala neki o sebi. In ja upam da boste brali čeprou ni messletrsou -.-''.
_________________________________________________________________________________________

Okej...sm Hana. Priimka ne povem...mogoče ga kdo ve x'd mogoče. Torej stara sem 12 let in rojstni dan mam Februarja 19. Mam blond lasje velikrat se sprašujem če se napiše blonD al blonĐ whatever...in so neka mešanica valovitih alneki...torej ja ko se zjutraj počesem včasih dobim kombinacijo ravnih&valovitih&skodrani GRR-.- mam plave oči. Sem bolj suhe postave...čeprou rada jem ampak to ne vejo usi...:$ Hodim v osnovko in sicer 7.b hoho. Torej ja velik jih prau da se nej mau zredim...am ja mogoče mau prou ampak ne bom se! jst je zadosti in se ne bom spremenila. trols. Torej nemara šole...ubistvo jo maram...ampak samo druženja s prjatli in zfrkancija.Ne maram se učit...Sploh pa matematiko ker jo SOVRAŽMMMMMMMM! Ok. Rada mam predmete kot etiko,športno,likovno hmm...pomoje je to use...Drgač pa mi gre angleščina. Torej v šoli mam par frendic k se dobr razumemo...a pol so pa po drugi strani učas mau smotane. S sošolci se učas kj pogovarjamo drgač so pa usi dokaj mutantsko prizadeti x'd Torej rada jem..solato,testenine,sadje,jogurte *w* (obsedena sem z njimi)nuttelo..pa predvsem sladkarije kar sicer ni dobro za moje zdravje ampak očitno tega ne bom dojela. Nemaram neki juhic k majo neke zelenjavne koščke notri. Torej obožujem sleepoverje...ker se mamo tok fajn...*.* rada tud snemam videe z mojim glupim telefonm k ma kamero na nuli in upam da dobim novgaaa -.-' drgač itak preveč visim na netu alpa na phonu ampak kaj čem če pa je tko zanimivo :3 tud rada uzun kj počnem drgač mam pa rada dež alpa slabo vreme ker sem lahko doma hihi...kadar je sonc grem ponavad ven. Tkoda rada kolesarm..čeprou mi mušice letijo v oči. Rolanja raj ne porbvam ker poletim v pru grm takoj. Rada pa smučam,sankam,drsam mejbi in tako. Rada se kopam v bazenu,jezru,morju. Rada mam poletje in pomlad in zimo...uboga jesen x'dd <3 Torej ja sm čudna..učasih tud ne. S prjatlco se velikrat smejeva k dva prfukena človeka z marsa, mamo nore fore,učasih kr neki govorim (učasih sama s sabo) še en znak čudaštva??? Učasih sm pa spet čist normalna..mam različne faze al kako ;3
Torej ja rada tud preživljam čas s sestrično ker je zlo kul :3 Rada tud plešem in poslušam muzko usak dan. Ušeč mi je različna muzka od Mettala do popa do r'n'b in tako dalje. V vzor mi je Bella Thorne. Velilk je prtrpela v lajfu in mava tud podbne lastosti in se mi zdi res ful carica :3 Zto sem obsedena z delanje stvari od nje in leplenje slik *w* dons ma life chat omggg. Torej mam mačko...debelo ^^ hihi..ampak je najbolj luškana..ime ji je Happy ampak ma še pouno drughih vzdevkou...nočte vedet hehe. Am ja znam bit izredno sramežljiva ampak znam pa bit tud zlo glasna. Rada se igram z mojo mačko predvsem snemam interjvjuje z njo...ojoj i am so weird :$ tkoda pomoje sm ji dosadna hehe. Rada mam živali,čaj,in rada gledam grozljivke ampak ne sama hehe. Moj strah so bogomolke...in ja ni smešen ker mislm da mam fobijo...pač to je fuul velik strah in ful ni fajn če se kdo norčuje. 1x na taboru smo mel v jedilni bogomolko in nism hotla tm jest dokler se nisma s sošolko zamenale. Tkoda ja...am rada gledam showe na diseny chanelu zadnje čase pa velikrat program E! (: Tkoda ja to je zaenkrat use o men :* hope u like it.

______________________________________________________________________________________

Neext?

Prosim lahko napišete o čem nej pišm naslednič ;*
15. september 2013
neeeeeeeeeeeeexxtt!
16. september 2013
u146808
u146808
hitro beređ x'd ahaha <3 hwala:*
16. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. september 2013
u146808
u146808
tenkju <3<3 mogoče kšno idejo kj nj naslednč pišm x'd
16. september 2013
u145948
u145948
wop wop neext
16. september 2013
emm... lahk napišeš kej o kaki slavni osebi
16. september 2013
u146808
u146808
FAMOUSE STAR-Bella Thorne
__________________________________________________________________________________

Torej hvala usem za nexte x'd čeprou jih ni velika ampak jbg. Torej pač sm na željo uporabnice 'bella_thorne' pisala o svojem idolu. <3
Bella Thorne My Idol.

Annabella Avery Thorne bolj znana kot Bella Thorne je moj največji idol. Preden je Bella postala moj idol sem mela usak teden novga enkrat je bla 'Selena Gomez potem Vanessa Hudgen nato Demi Lovato' dokler nisem vidla Belle na Shake It Up. In vedla sem da je neki posebnega. Njen karakter k je zmari nasmejana,odprta,prjazna do svojih fanov,najlepša na celem svetu *______*,talentirana tkoda use plus. Nikol ne govori čenč o drugih in tko. Nardila bi res use da bi jo spoznala. Tud na twitterju sm ji 1oox pisala. In ja..gledala sem njen life chat in odgovorila je na moje uprašanje jooj..omg <3 <3 upam da ji bom lahko na njen fan mail naslov pisala. Tko obsedena sem delat in zbirat njene stvari mam tko že res took slik pa posterjeu od nje po sobi, mam 2 XXL pa mam 1 verižico,eno majco,eno VIP kartico x'd,revijo,eno knjigo zanjo,poseben fascikel z njenimi manjšimi slikcami,pa pol en intervju,pa mam tud eno sliko k sm sama narisla haha...pa še več stvari bom dobila (bom pisala o tem.) Je res najboljša oseba...in ja nevem kaj bi blo če ne bi obstajala. Ko gledam njene slike sem 'fak punca kok si lahk tok popuna' *w*pa stara je šele 15. (8.oktobra bo 16) pa je tok odprta,kuminikativna res <3 Dubla je tud nagrado za 'role model of the year' i am so proud. Tkoda če neveste koga bi bi feni ...bote od Belle. Punce kliče 'Bellarinas' fante pa 'Bellarinos' (:

________________________________________________________________________________
Sorry ker ni glih dougo :/ ampak upam da vam je ušeč<33 pa tud kšne ideje lahko date kod vedno <33
17. september 2013
neext
17. september 2013
u133159
u133159
woow kok sexyyy hahaha :'D umiram <3 neext
17. september 2013
u145948
u145948
a nisi tud od selene gomez neki ful fenicaa? ;O*** <3 pa neeext no...<3

jao sara x'dd
20. september 2013