Forum
нєι!тυкαנ вσм ριѕαƖα σ ѕνσנєм Ɩαנfυ ιη ρяσѕм вєятє кєя вσ zαηιмιν ρα zgσɗвα є яєѕηιčηα!!ǀ нσρє υ Ɩιкє ιт!!
тσƖє ѕм נz:

ιη тσƖє נє fαηт кι мι נє νšєč:

мσנє ιмє נє кƖαяα кƖιčєנσ мє Ɩαяα ιη тємυ fαηтυ נє мє Ɩαηנє ιмє נє кƖαяα кƖιčєנσ мє Ɩαяα ιη тємυ fαηтυ נє ιмє Ɩαη!!
zɗαנ ρα мσям ιтι к ρяνι υяι вуу!!
26. april 2014
neeext
06. maj 2014
ok še 2
06. maj 2014
ok tuki je next pa plis oglašuj!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
odšla sem na prvo uro zrsven mene je sedel lan in me gledal rekel mi je živjo in jaz njemu nazaj vprašal je kateera je prva ura rekla sem mu da matematikain prijazno se je zahvalil nato se je obrnil proti svojemu bff in mi kazal hrbet cele 4 ure!potem pa se je obrnil k meni in vprašal za uro kemije če imam brisalec grdo sem ga pogledala in mu ga dala spet se je zahvalil.

nato pa se je njegov bff zaletel vame ime mu je bilo timon in me pogledal opravičil se je in rekel da me ni videl nato pa mi je lan vrnil brisalec in se spet obrnil k tionu jaz pa sem se dolgočasila!razmišljala sem o svoji bff ki zdaj to bere in ko je bila šesta ura smo bili na športni igrala smo med dvema ognjema in z lanom sva bila v isti skupini čudovito!...
aja pa to je timon

in tko me je med športno timon povabil na ples ker smo mogli plesati ples naj bi bil popoldne privolila sem in odšla domov ples bo čez 3 ure sem si mislila in takšno obleko sem mela ker bomo potem imeli še predstavo in jaz sem metulj:

pa še čevlji:

pa ogrlica:

in pa maska:

pa še frizura:

in tako sem se mu zdela čudovita in sva plesala...
prosm oglašuj drga ne bo nexta!
07. maj 2014
lepaaa si bla na plesu <3 haha
next next next next
a poveš naprejj !!!
08. maj 2014
priše je lan in vprašal če bi zaplesala z njim privolila sm do timona pa je prišla največja važička na šoli n ga objela bila je oblečena tako:

čevlji:

in ogrlica:

tako pa je izgledala:

če ne boste oglaševali ne bo nexta!
08. maj 2014
aja še frizura:

08. maj 2014
važička ena pa next next
08. maj 2014
u145901
u145901
ti si mela 100xlepš obleko ku pa una važička
aja pa nexttttttttt
08. maj 2014
next next next next next next next next
08. maj 2014
ooo tnx ampak to niso ble prave
08. maj 2014
potem sem zajokala kr mi je bil timon bolj všeč kot lan šla sem na wc in tam sem pošlušala mojo najlubšo pesem let it go če kdo ne pozna je tuki:

in po predstavi sm šla na wc se preobleč hotela sem biti lepša od tiste važičke po imenu naja in sm se oblekla tako:

pa še makeup:

in šminka:

vame se je zaljubilo 6 fantov in spraševali so me a bi bila moja punca...in noben od teh ni bil imon dokler...
08. maj 2014
dokler...???
naxt pa dobr si se uredila (;
pa poznam to pesm in rianko sm že gledala
08. maj 2014
aha ok pa če nebo 6 nextov ne nadaljujem!
08. maj 2014
okej pa dost napišš
08. maj 2014
ja še 5 nextov
08. maj 2014
next
next
next
09. maj 2014
u145901
u145901
next next next next next
prosim ne mi zamert sm navadno al pa j ponsko je men 100x bolš
DRGAČ PA VSAK IMA SVOJ OKUS ZA MUSKO
09. maj 2014
še 4 nexte
09. maj 2014
next
10. maj 2014
še 3
11. maj 2014
.............................................
dokler ni prišel timn do mene in rekel pa zakaj se važiš in poskušaš osenčiti emo(tako je bilo ime važički)
čudno sem ga pogedala vzela mikrofon in pred vsemi razredi povedala:
vse punce poslušajte tale fant timon ni vreden nobene od vas tudi če je še tako lep je po srcu nesramen!in nobena naj nebo nikoli s takim fantom!
zato ga ignorirajte in nobena punca se ni več zmenia za timon ker je bil tako ne popularen!
lan me je objel in plesala sva rekel je da imam prav timon pa je prišel in rekel da mu je žal in če sem lahko njegova punca rekla sem NE!
in potem je šel stran mii2 z lanom pa sva plesala in se zabavala vso noč naslednji dan pa ...
nehala bom pisat če ne bo še 6 nextov do ponedeljka napiište nekomu link in je če hočte nadaljevANJE kaj je tok težkega pr tem in zgodba je resnična!
20. maj 2014
oprostite ne ema naja!
20. maj 2014
next
21. maj 2014
neext
21. maj 2014
u145901
u145901
nextttttt
21. maj 2014
še 3