Forum
Hey vem da je že ogromn zgodbic o 1D, ampak bom tudi jaz napisala eno. Pišem še 2 zgodbici in imam kar nekaj bralcev. Moji 2 zgodbici:
http://www.igre123.com/forum/tema/i-love-u-like-so-much-%28ft.-one-direction%29/43569/2
http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-story-%28agin%29/43092/
in pa top model če se bo gdo prjavu
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model/43715/

No zdaj pa prvi next

***********************Gabi**********************************

In zdaj spet vse od začetka. "William, ne da se mi. Res moram??" sem vprašala. "Ja, če hočemo posneti nov album pač moraš malo potrpeti!" je jezno rekel.
Naj se malo predstavil. Moje ime je Gabriella Montez, skrajšano Gabi. Živim v londonu. Stara sem 17. Ravno sem sredi snemanja za moj drugi album. No ne ravno snemanja, apak fotografiranja. Ja, posnela bom album. In to že 2. Vrjetno ste ugotovili da se ukvarjam s petjem. Da še malo opišem svojo družino: Imam eno starejšo sestro in bratca, ki je star 5 let. Moja sestra jih ima 19. Bratcu je ime Tom, sestri pa Vanessa. Kličemo jo Van. Van in Tom živita s starši, jaz pa v svojem stanovanju. Oz. vili, ki je res ogromna. Van se je v njej enkrat že zgubila.
Me:

My sis: http://www.chicainc.com/wp-content/uploads/2009/06/jessica-alba-hot-sexy-cute-beautiful-pics-pictures-photos-cash-warren-baby-girl-mother-fantastic-four-movie-hair-cut-style-bikini-beach-blonde-blond-celelb-gossip-news-blog-celebrity-site-chica-inc.jpg
My little brudher:

No, kot sem omenila se ravno ukvarjam s sliko za album. Počasi mi gre to že res na živce.
Na žalost se bom s tem morala sprijazniti. Sploh pa mi ni všeč, da si ne smem sama izbrati obleke. Grrr še popenla bom tuki zraven...

Vam je bil začetek všeč in bote brali???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. oktober 2012
neeeeeeeext
27. oktober 2012
neeeeeeeexxxttttttttttt
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
Ok bom nextala, ker ste me ful presenetl s tolkimi nexti

************************Gabi*************************************

"Gabi samo še en del slikanja potem pa konec" je rekel William. William je moj menidžer. "Tisti del konec, mi je še najbol všeč" sem zamomljala a me je William slišal. Začel se mi je smejati. Ja, William je kot moj starejši brat in je tak tudi najin odnos. Morala sem zbrati še zadnjo obleko. Vsaj to sem si lahko zbrala sama
my dress:

"Končno konec" sem rekla ko sem že sedela v svojem črnem avdiu. Ja vem da imam 17 let a se je dalo uredit in imam izpit za avto. Jeej me haha. Peljala sem se proti domu, ko mi je zazvonil letefon. "Ja?" sem se oglasila. "Gabi, zate imam pomembno novico. " je rekel William ki me je klical. "Kaj?" sem spet vprašala. "Ne morem ti še povedat. Ju3 pridem k tebi" je rekel in prekinil. Le kaj za vraga si je spet izmislil William. Pri njem nikoli ne veš. Odpeljala sem se do doma. Vstopil sem v hišo in pozdravila Ano. Ana živi pri meni. No pospravlja stanovanje...itd. Večina bi rekla da je moja služkinja, a jaz na gledam na to tako saj je tudi moja najbolša prijateljica. "Dober dan gospodična" se je pošalila Ana. Tako mi je govorila kome ja spoznala. "Prosim pravilen pozdrav" sem med smehom rekla. "O Gabi, si že nazaj??" je rekla tokrat. "Bolje" sem še vedno med smehom dejala. "Grema v shpping??" je vpašala Ana. "Pah danes mi ni ravno" sem odgovorila in se vrgla na posteljo. Hitro sem zaspala. No da vam še malo predstavim Ano. Njeno pravo ime je Anne, a ji je ljubše Ana. Stara je 18 in živi pri meni. Je moja BFF nekako. Vrnimo se v realnost. "Gabi!!! William je tu!!" se je drla Ana. Jezno sem prhnila in pogledala na uro. 12.00? Pa kaj. William je prišel v mojo sobo. "Jooj sory Gabi nisem vedel da še spiš." je rekel William ko je stopil v sobo. "Grr zdaj ne več" sem jezno rekla. "No kot sem ti že včeraj rekel ti moram nekaj povedat..." je začel. "Zini že!" sem dokaj zaspano rekla. "Šla boš na camp slavnih" je rekel. "Kaj??? Kaki camp slavnih za vraga???" sem skoraj zakričala. "Ja. In boš šla, Moraš" je še dodal. "Ja ok. Kdaj pa grem???" me je še zanimalo. "Ju3 ob 7 bom prišel po tebe" je rekel. "Kaj?? Že ob 7. William saj veš da jaz rada dugo spim" sem rekal žalostno. Ni se hote vdati za to sem popustila. "Upam da bom imela vsaj svojo sobo" sem zamrmrala. "Žal ne boš" je rekel William ki me je očitno slišal. "Ok te pa bi bla s Taylo Swift" sem rekla. "Ne bla boš z 1D" mi je rekel in skoraj sem podla s postelje. "KAAJJ??? William ti veš da jih sovražim!!!!" sem zakričala. On se je le nasmehnil in šel iz sobe. "Bodi ju3 pripravljena" je še rekel potem pa izginil. Grr kako mi lahko to naredi???
27. oktober 2012
neext
27. oktober 2012
neext
27. oktober 2012
neeeexxxttt
27. oktober 2012
OK nextam

************************Gabi*******************************

Spravila sem se spat, saj me bo ju3 William budil že ob 7. Ne, ob 7 grem, torej se morem vstat že ob 5?? Grrr. Hitro sem zaspala. Zbudila me je budilka. Zaspano sem se spravila iz postelje. Spakirano sem že mela vse. Na srečo. Z mano grejo 4 kovčki. 3 ogromni in en vlki. Ja vedno mam dosti prtljage. Samo kaj naj oblečem. Dodgo sem iskala primerno obleko ko sem jo končno našla

Zraven sem obula še črne čevlje z visoko peto. Popuno zgleda skupaj. Lase sem si skodrala in se rahlo naličila saj ličil ne uporabljam prav dosti. Razen na koncertih ko me maskerke tak napocajo da sem ko zombi. To sovražim. Pri vratih je pozvonilo. Ah William. "Grem jaz" se je zadrla Ana iz kuhinje. Očitno je nekaj jedla al pa men delala zajtrk. "Ana čakaj!!" sem zakričala Ana pa je prišla v mojo sobo. "Kaj ko bi ti šla z mano na camp da nebom sama. Če lahko v eni uri spakiraš??" sem jo prosila. "Ja itak do grem!!" se je razveselila mojega povabila. "Prav samo Williamu povem ti pa idi pakirat." sem še rekla in zdrvela po stopnicah. Williamu ki je že presneto dougo čakal sem odprla vrata. "Hey William Ana gre z mano na tabor. Saj lahko ne??" sem rekla in nardila puppy face. "Prav naj ti bo" se je strinjal. Na njem puppy face vedno deluje. Ana je kmalu s 2ma kovčkoma prihitela po stopnicah. "Gremo??" je vprašal William mi2 pa sma pokimale
28. oktober 2012
neext
28. oktober 2012
Ok nextam kr že doug nisem

**********************Gabi****************************

Vsedli smo se v avto in se odpeljali. "Kak daleč je to??" sem vprašala kot majhen
otrok že po petih metrih. "Daj no Gabi..." je imel William dovol mojih fint. Ana se je zasmejala jaz pa sem zavila z očmi. Čez DOLGE TRI ure smo prispeli. Ja, sovražim dolge vožnje. Grrr. "Pridita punci" je rekel William in sledili sma mu. "Dober dan. Ime mi je Lina. Takoj vam pokažem sobo, samo obvestim še da ste prispeli." je reklo dekle. Izvedela sem da ji je ime Lina. Jaz in Ana sma hodili spredaj William pa nama je sledil. Prav smešno je bil videti saj je za sabo vlekel 6 kovčkov. Prej sem pozabila omeniti, da je v enem od mojih 4 kitara. Lina nas je peljala do sobe. "Fantje so že prišli" je oznanila in nam odprla vrata. Ko sem stopila noter sem obstala z odprtimi usti. Soba je bila vsa v perju, saj so fantje očito imeli neki fight z blazinami. "Ammm....živjo??" je poskusil njihovo pozornost pridobiti William. Vsi so se obrnili proti nam. "O, punce so prispele." je na rekel tisti ta blonti. Ne vem kak mu je že ime. Razgledala sem se po sobi. "A vas ni 5??" sem na koncu rekla. "Ja, nas je ampak Harry je nekam šel." mi je pojasnil tisti ki ima tako frizuro kot je visok mont everest. "Aha" sem izjavila in pomignila Williamu da odloži kavčke na tla, da se ne zaduši. "No sobe so tako...vsi spimo v isti sobi sam na drugih postlah...saj to je logično" je rekel tisti ki je imel pred sabo kilo korenja
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!!!
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
****************************Gabi****************************

Z Ano sma se spravle razpakirat. William se je poslovil že prej. Tudi on bo nekje v bližini. Naj bi meli neki hotel prav za menidžerje. Obleke sem zložila v omaro, kitaro pa postavila v kot blizu postelje. "Pridite vsi sem!!!!" se je zadrl nekdo iz dnevne. Zavila sem z očmi in se odpravila tja. "Mi vaju še nismo spoznali. Vrjetno pa tudi vi2 nas še ne." je rekel tisti, ki je bulilj v ogledalo. Prikimala sem. Začela sem govoriti. "Ime mi je Gabriella Montez, ampak me vsi kličejo Gabi. Živim v Londonu, stara pa sem 17. Mislim, da je to vse kar morate vedeti" sem povedala. Naslednja je bila Ana. "Moje ime je Anne Hard. Svoje ime sovražim, zato me prosim kličite Ana. Živim pri Gabi, stara pa sem 18. To je to." je rekla Ana. "Mi smo 1D. Trenutno brez enega člana, ki je šel bog ve kam. Jaz sem Louis, lahko me kličete Lou. To pa so Zayn, Liam in Niall. Harrya pa ni." je rekel torej Lou in pokazal na vsakega posebaj. "Super. No, jaz grem malo ven pogledat kako je okoli." sem oznanila in stopila skozi vrata. Hodila sem po hodnikih in komaj našla izhod. Po poti sem srečala še Taylor Swift in Seleno Gomez. Malo smo se pogovarjale nato pa šle vsaka na svoje. Na srečo sem našla izhod iz hotela. Šla sem do plaže. Ja, hotel je bil lob morju. Sedla sem na pomol. Kar naenkrat sem se znašla v vodi. Pogledala sem na pomol in videla nekoga ki je se režal. "OMG Harry?? Kaj pa ti delaš tu???" sem se skoraj zadrla ko sem lezla iz vode. Bila sem tako presenečena da sem se pozabla jezit kr me je vrgu v vodo. "Bolše vprašanje je kaj tti delaš tu. Jaz sem sem prišel z 1D" je rekel. " Kaj?? Ti si v 1D?? Še en razlog več da te sovražim!!" sem spet zakričala. Tokrat jezno. "Zakaj me že sovražiš??" je spet prašal. "Ne delaj se da ne veš!!" sem zakričala (spet) in stekla v hotel.

***********************Lou*********************************

Simon nas je prisilil, da gremo na neki tabor slavnih. Ne vem zakaj in kako smo se znašli tam. V sobi bi naj bili še z 2 puncama. Najprej so rekli da z 1, pol pa da prideta 2. Punci sta kmalu prišlii. Ena nas ni poznala, ena pa je bla očitno haterca.
Harry je ravno preden sta prišli nekam šel. Ugotovil sem da je puncama ime Gabi in Ana. Gabi je kmalu nekam šla. Ostali smo se šli flašo resnice. Ravno ko je Niall dobil neki iziv, se je od zunaj zaslišalo kričanje. Stekli smo na balkon in videli celo premočečeno Gabi, ki se dere na Harrya. Kričala je nekaj naj se ne dela kot da ne ve. Ne ve česa?? Ni važno. Ju bom že pol vprašal. V nasledni sekundi je Gabi jezna prišla v sobo.
02. november 2012
next
02. november 2012
nekšttt
02. november 2012
next
04. november 2012
next
04. november 2012
next
05. november 2012
next
06. november 2012
next!!!
07. november 2012
Nextam. Sorry kr že tko doug nism

********************Gabi**************************

Kako je lahko on v tej skupini. Grr že tako sovražim to skupino zdaj ša je še on v njej?? To res ne more bit res. S temi mislimi sem odšla v 'našo' hotelsko sobo. Jezno sem zaloputnila z vrati. Takrat sem se zavedala da me vsi gledajo. Ana in 1D so strmeli vame. Zavila sem z očmi in se vrgla na kavč. "Grrrr" sem jezno 'izjavila'. "Amm.. a nam lahko poveš kaj je bilo to?" je vprašala Ana. "Anne ti bi mogla vedet!! Saj veš pred 1 letom!!" sem skoraj zakričala. ja ko sem bila jezna sem ji vedno govorila Anne in ne Ana. Ne vem zakaj. "Aja sej res. Ga jaz ubijem al ga boš ti?" je nakoncu rekla in morala sem se nasmehniti. Ana je vedno vedela kako me spravit v smeh. "Ga bom kar jaz." sem v smehu izjavila. Šele takrat sem opazila da vsi iz 1D (razen Harrya ki ga NA SREČO ni zraven) strmijo v naju. "Kaj?" je izjavil Zayn. Niall se je nehal basat s čipsom. Vrjetno se je že prej. "No veš Gabi..no..um..in..Harry" "Da ne bi Anne" sem jo prekinila. "Daj no morš jim povedat" je protestirala Ana. "Če jim ne boš ti jim bom jaz" je še dodala in si prislužila leden pogled. "Pa daj no...itak jih sovražim zakaj bi mogli vedet kaj se je zgodilo?" sem jezno rekla. "Bomo že Harrya vprašali" je rekel Lou in se odpravil skozi vrata. "Lou ne!" sem zakričala in planila proti vratom. "Aha zaj ga že kličeš Lou in ne Louis. Malo bolše" je rekla Ana jaz pa sem jo ledeno pogledala. "Kaj naj jaz krajše je. No povedala bom.." sem se vdala. "Mi2 s Harryem...no..sma bla včasih skup. Pol me je pustu zaradi neke Coraline..in..jaz" sem jecljala in bila na robu joka. "Ni ga prebolela 1 leto. Očitno ga še zdaj ni. Od takrat je prisegla da ne bo več imela fanta" je zaključala Ana. "Seveda sem ga!. Takoj!" sem rekla potem pa začela jokat. "Ja seveda" je rekla Ana. Fantje so samo bulili v naju.
07. november 2012
next
09. november 2012
next
09. november 2012
nexttt
09. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
09. november 2012
*********************Ana(Anne)*****************************

Ko sma z Gabi prišli v hotel, je ona vsa razburjena nekam šla. Vrjetno za to ker sovryži 1D. Meni se zdijo prav srčkani. Še posebaj tisti Niall al kak mu je že ime.
Res ne vem kaj ma Gabi proti njim. Vrjetno že ma kak razlog. Louis je hotel nekaj reči ko je se je kar naenkrat od zunaj slišalo neko kričanje. Brez dvoma je bila to Gabi. Stekla sem na balkon in zagledlala Gabi ki kriči na...omg...je to mogoče?? Na Harrya?? "Omg kaj pa Harry dela tu??" sem po pomoti izrekla naglas. "Harry je v naši skupini...in od kod ga pa ti poznaš?" mi je Liam odgoviril s vprašanjem. "Še prehitro boste izvedeli." sem zamomljala a so me slišali. Čez nekaj časa je v sobo še bol jezna in rauburjena Gabi vstopila v sobo in z vrati zaloputnila tako da jo je slišal cel svet. Prepričala sem jo da fantom (čeprav jih sovraži) pove kaj se je zgodilo. Ko je prišla do dela da Harrya ni prebolela skoraj 1 leto je začela jokati. Njeno pripoved sem zato zaklučila jaz. Fantje so samo bulili v naju.

**********************Zayn**************************

Ko sta nam punci povedali celotno 'zgodbo' sem samo obstal z odprtimi usti ker nisem mogel vrjeti da ji je Harry to res nardil. Pa da nam tega ni povedal??? Čudno za njega res. S fanti smo samo bulili v Gabi, nato pa v Ano, potem spet v Gabi in spet v Ano....in še nekaj časa tako naprej. Samo ne razumem zakaj je Gabi jokala. Sej ga je že prebolela a ne? Čeprav naj bi blo tko da (punce tko pravijo) njega ne morš kar tako pozabit. "Aha" Lou prvi iz sebe spravil glas. "Pa to ni mogu bit Harry." je nadaljeval Liam. Ko smo malo prišli k sebi smo Ano napadli s vprašanji ker Gabi ni bla zmožna odgovarjat.

**********************Harry************************

Ko sem hodil po obali sem na pomolu kar naenkrat zagledal.....je to sploh mogoče? Tam je sedela ljubezen mojega življenja. Bil sem pravi ididot da sem jo zapusti. Čeprav mi ne vrjame sem to storil samo zato ker me je Coraline nekako okupirala in pol so tu še novinarji...itd. Še dobro da imajo v ta hotel prepovedan vstop. Morda je Gabriella mislila da sem jo nehal ljubiti a ni res. Še zdaj jo. Vsi prijatelji jo kličajo Gabi. Jaz sem jo edini klical Ella. To mi je prepovedala. Do zdaj nisem nikoli slišal da bi se komu tako predstavila. Ko sem jo...no...zapustil tega imena več ni uporabljala. Šel sem do nje in jo prijel za rame. Vstrašila se je in pristala v vodi. Mogel sem se začeti smejati. Ko je prišla iz vode me je najprej nadrla zaradi morja nato pa še zaradi tega kaj se je zgodilo pred enim letom. Nato je jezna stekla v hotel. Slišalo se je da je nekdo RES močno zaloputnil z vrati in predvideval sem da je to ona. Počasi sem šel za njo v hotel pred vrati sobe pa sem se ustavil. Slišal sem da se pogovarjajo o meni in pač sem mogel posušati. "Mi2 s Harryem...no..sma bla včasih skup. Pol me je pustu zaradi neke Coraline..in..jaz" je rekla in začela jokati. Kaj? Zakaj je jokala? "Ni ga prebolela 1 leto. Očitno ga še zdaj ni. Od takrat je prisegla da ne bo več imela fanta" je reklo še neko dekle. Kaj je pravkar rekla? Da me ni prebolela 1 leto in naj me še zdaj nebi? Kak idiot sem bil da sem jo pustil. Odločil sem se da ne bom več 'prisluškoval' in vstopil sem v sobo. Ko me je Gabi zagledala je stekla v neko sobo. (Vrjeto v prvo ki jo je našla). "Gabi čakaj!" sem nekako skoraj zakričal in stekel za njo. Pred nosom mi je zaloputnila vrata. Grdo sem pogledal Lou (ne vem kaj je bil on kriv sicer) zato so se umaknili v najbol oddaljeno sobo. "Gabi!" sem še enkrat poskusil. Nekaj časa sem še poskušal a mi je ni uspelo priklicati. "Ella?" sem še nazadnje poskusil in vrata so se odprla.
09. november 2012
awwwwwwww.....< 333
nextttt
topim se tukej
09. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg