Forum
нoylααααα
тυĸαj pιševα zɢodвιco 2... jѕz pα тυт ღυяѕнι вιєвєяღ
ɴα pα dαjмo zαčeт:

žιvιм v lα, нodιм v 8 rαzred, ѕeм ѕмo ѕe preѕelιlι ιz мιjαмιjα.
ɴo ɴeĸαj o мojeм žιvljeɴjυ: vѕαĸ dαɴ мe zαѕledυjejo ĸαмere (ɢrozα) αмpαĸ ɴeĸαj doвreɢα v тeм je dα lαнĸo oвlečeм ĸαr нočeм.
**********************************************************************************************
υrα je pιlα 7.oo ιɴ zαzvoɴιlα мι je вυdιlĸα. dαɴeѕ je 1. dαɴ v ɴovι šolι. zαтo ѕeм ѕe zвυdιlα 1н prej ĸoт poɴαvαdι, zαтo ĸer rαвιм 2н dα ѕe υredιм pα тo. oвleĸlα ѕeм:
https://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/36/30/9f/36309fcd4cc579c4b293c4c59b88a1ac.jpg

ɴo тo je вιυ zαčeтĸ, rαвм 1 ɴeхт<З

α вoš вrαl/α pα pιѕαlα ɴeхтe???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. februar 2014
neext
01. februar 2014
Preden sem hotela vstopiti skozi vrata je zazvonilo. Vrata je odprl moj brat. Bil je fant v katerega sem bila zatreskana. Rekel je če tu mogoče živi Lolly Bieber. Rekla sem (j-jaz c-cameron)

j: ja jaz sem Lolly zakaj?
c: no videl sem te na naslovnici revije in pisalo je kje živiš. Pote sem prišel ker sem nor nate zeraj sem te hotel spoznati
j: (na tiho sem si rekla: omgggg ljuuubim ga) Khm a res supeer.
c: ja amm bi šla z mano v šolo prosim?
j: ja lahko. Dijo Justin se vidima ob 5h grem še na pijačo z prijateljicami po pouku. Povej mami pa ne pozabit kot je tvoja navada !!
ju: nebom.

Šla sma v šolo in me je cameron po poti vprašal(c-cam. j-jaz)

c:ali boš po poukom res šla z prijateljicami na pijačo?
j:ja zakaj?
c:no mislil sem da bi šla z mano na sprehod po plaži.
j:no saj lahko še vedno odpovem pijačo.
c:res boš res to storila zame?
j:ja če vztrajaš
c: super po pouko me počakaj pred šolo!
j: bom.

Potem sma prišla k šoli in zazvonil je zvonec. Cameron me je objel in jaz njega...začutila sm metuljčke v trebuhu.... Ko je bilo konec pouka sma šla na sprehod po plaži pa mi je rekel(j-jaz cam.-c)

c: že dolgo časa sem te želel spoznat zdaj pa sem te končno. Nekaj te moram vprašati...

začutila sem metuljče v trebuhu

j: kaj pa?
c: ali bi hodila z mano?
j: glej rabim čas za premislek
c: ti kar premisli

ko sma se sprehajala po plaži sem razmišljala in ko mi je hotel nekaj reči sem se urinila

c: ...
j: odločila sem se....Mooj odgovor je.....
c: kaj ja ali ne
Rekla sem ja in mu skočila v objem mo me je pa začel poljubljati
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Naša hiša:

moja soba:

bratova soba:

spalnica:

mama:

oče:

kopalnica:

˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

neext? Nadaljuje ƈმო$ß♡YƇƐ
01. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <33
01. februar 2014
next ps* nova bralka
01. februar 2014
neext+nova sm
01. februar 2014
๏๓ɠ ђฬคlค ฬค๓!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. februar 2014
np
01. februar 2014
nizakaj
01. februar 2014
no problem
01. februar 2014
šeee enga pa nadaljuje
01. februar 2014
woooow zanimiva zgodbica 300x next
01. februar 2014
omg hvalaaaa ti cняιѕтмαѕ тιмє rade vas mama
01. februar 2014
nextam...........................
objemala in poljubljala sva se kakih 2o min, potem sam na svojem hrbtu začutila roko... vendar ni bila cameronava!!! tako sem se ustrašila da sem camerona skoraj ugriznila v jezik!!! ko se obrnem tam vidim mojega brata!!!
dvignil me je in odnesel stran. čeprav sem ga tepla po hrbtu me ni spustil nato pa sm ga malo ugriznila in mu v uho zavpila naj me odloži natla in me le (čončno) sem si mislila!!!
potem me je straševal:
ju. lolly... kaj delaš s tem tipom
j. oh jus!!! če še nisi vidu je moj fant in dej mi že mer!!!!
ju. ok, ok grem sam pazi nase
j. ok no

objame me in gre stran. jst pa stečem k cameronu.rekel mi je, da se greva kopat. še dobro da sem v torbi imela kopalke. hitro sem se oblekla in šla sva v vodo. naredila sem tudi sliko
potem me je uprašal:
c. lolly...
j. ja piki
c. a bi šla čez en teden z mano na košarkaško tekmo???
j- kam pa greš?
c. v new York...
j. ok, sam mami še pokličm...

grem tja in pol se nuben ne uglasi pol pa pokličm še brata in pol mi reče da mami pa oči ne morta it zravn k gresta v mijami na redčo preprogo pol mi je reku d grem lohk z nim in seveda sem privolila<3!!!! domov sem prišla točno ob 2o.oo. danes mami pa oči gresta zato sem se poslovila in šla z bratom v kino sobo. tam sva si naredila kokice in gledala neko grozljivko Mirrors al neki tazga k je not igrov moj pikec<3333spat sva šla komi ob polnoči (ponavad grem ob 2 zjutri) ampak me je nagnov spat d je lohk pršla njegova ''lubica'' (v spotu all that matters pa confident). prou slišala sem ju kako se zalizujeta pa to.pol čez 1h sm končno zaspala.
naslednji teden je kmalu minil zato je bil čas da grem s cameronom in jusom v NY.
jusova ''lubika'' cailin russo
moje potovalke:
bratove potovalke
igrišče kjer je igral cem (cameron)
najmenj 3 nexte
01. februar 2014
neeeeeeeeext
02. februar 2014
šΣ 2
02. februar 2014
neext
02. februar 2014
šɛ 1
02. februar 2014
next
03. februar 2014
Cam. mi je po letalu rekel da bomo 2 ali 3 tedne v izjemnem hotelu *_*.
Rekla sem mu:

j: kakšne sobe bodo?
c: zelo ti bodo všeč res bodo lepe!
j: omg kaj res sem že navdušena.
c: počaki še 10 min. pa bomo v NY.
j: kaaaaaaaj samo 10 min. še??
c: ja....
j: omg koma čakaaaaaam!!!
c: jaz tudi.

Minilo je 10 min. in prišli smo v NY. Ko smo izstopili iz letala sem ostala brez besed. Skoraj me je kaap že sem se zvijala pa me je cam. ujel. Rekel je

c: ne bodi še navdušena..Navdušena boš lahko takrat ko boš videla hotel in plažo!
j: ja vrjamem.

do hotela smo se peljali z taxijem. Zelo hitro smo prišli tja. Ko se je taxi ustavil pred hotelom sem omedlela. Cam. me je budil in me je končno zbudil. Šli smo v hotel. Receptor mi je dal ključ od sobe. Cam. je rekel če lahko imama skupno sobo. Ključ od sobe sem dala nazaj receptorju in z Cam. sma dobil ključ od najine sobe. Šla sma do sobe odklenila vrata in vstopila v sobo. Ko sma vsa oblačila zložila v omaro sma šla na plažo. Plaža je bila prečudovita nikjer še nisem videla tako lepe plaže.

Letalo:

Hotel:

Najina soba z cameronom(bolj je bilo stanovanje):

plaža:

Neext?? Nadaljuje ƈმო$ß♡YƇƐ
03. februar 2014
ẕđεʆ ŗąɓɱσ ŋąʆɱąŋʆ 2 ŋεхŧą﹗﹗﹗﹗
03. februar 2014
neext
03. februar 2014
neeeeeext vaaaav
03. februar 2014
next
03. februar 2014
øʍĝ παjιπι $Ʀčκι﹗﹗﹗﹗﹗﹗ hωαlα hωαlα hωαlα ωαʍ﹗﹗﹗﹗﹗﹗﹗ ωε løυ u $øøø ʍuch﹗﹗﹗
03. februar 2014
jaaap to je reeees <3
03. februar 2014
nextam (lovam vs zluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
na plaži sva bla do 2o.oo pol sva šla proti hotelu sva pa vidla moja brata jusa kuko se z uno zalizuje pa kadi cigaro. cam mi je reku naj ga pustim jst pa sm ga mal odrinla in šla za hec ustrašt jusa... čist potih sm se pritihotabla do njega in:
j. BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!
ju. wahhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lolyyyyy!!!!!!!

pol sm mu na hrbt skočila in sva padla na mehko travo in se kao ''tepla'', in jse sm kot vedno zmagala k je biu vedno k sva se šla nažgan k ps (pijan, zlooo pijan) pol pa me je prjeu pa me nesu u sobo pa vrgu na pojstlo on pa padu na kavč. pol sm jse pokilicala une stražarje d so jsa nesl u njegovo sobo.

šla sem pod dolgo kopel z vrtnicami (mela sm kopalke), čez nekaj časa se mi je pridružil cam... pila sva martini (nebi ga smela... hi hi) in pol sva se začela zalizvat pa je not u kopalnco udru............................................................................................
.............................................................................................................
justin kdi pa drg in z njegovo ''lubiko'' sta padla v najino kad in ravno na camerona k se je tako ustrašil da je zatulil kot zmešan:
c. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, OMG!!!!!! justin!!!!!!! wtf!!!!! kva!!!!!jst... jst...
(začel se je trest)
j. camy nč ni blo sam moj brt je padu not

šla sva vn in se posušila vrata kopalnice pa zaklenila ključ pa vrgla čez balkon hotela.
sploh se nisva zavedla d je sam 1 postelja, vrgla sva se nanjo in zaspala. sredi noči me prebudi noga na mojem nosu!!!! usedem se tako hitro da sem skoraj zletela iz postelje!!!
v ''MOJI''' pojstli je ležal cameron in ko sem ga videla da spi sm skoraj skup padla k je biu toook luštn!!!!<333333333333333333333333333333
rekla sem: awwwwwww!.......
budil me je cam, ker sem imela noge na njegovi glevi (ležala sem vodoravno čez nejega)
hitro sva se poljubila in potem vstala. ura je bila 1o.34 in zadru se je:
c. OMG!!!!
j. kva je!!!?
c. čez 2o min mam tekmo!!!! shit!!!!
j. dejva pohitet!!!

šla sva se oblečt:

jst:

cam (šeu je v dresu):

(glej sam čevle)

naročila sva taxi

(plis spreglej policaja... lol)

šli smo zlooo hitr in pol k smo pršli sva tekla in jst sm padla in on ni hotu zamodit zato me je dvignu v naročje (počutla sem se kot princeska) in mi dou d me držim torbo. pol je začez zllloooo laufat in ko so že govoril d cameron boyca ne bo je skoču čez ograjo in prteku na igrišče!!!! sedela sem v 1. vrsti in zelo navijala, ploskala sem!!! med premorom je šeu k men ij jst sm mu zmaserala noge pa hrbt itd...

ko sv apršla domov v najino hotelsko sobo sva vidla...........................

next ღυяѕнι вιєвєяღ
4 nexte!!!!+ mnenje kuko se ti zdi najina zgodbica!!!!!<3333
03. februar 2014
neext
03. februar 2014
u125733
u125733
neext
03. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg