Forum
u88559
u88559
Pač to bo zgodba o eni 14 letni punci, ki se noro zaljubi v enega cute fanta in najhuje je da ta cute fant ljubi njeno BFF.

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. junij 2012
u88559
u88559
Sem Moly in Živim v Parisu.
To sem jaz:

In to je moja BFF, Emma:

Z njo preživljam ogrooomno časa in se mi zdi popouna oseba.

JUTRO
....................................................................................................

Vzela sem torbo in šla v šolo tam pa..

NEXT?!
mogoče ne zgleda zanimivo ampak se pravo začne v naslednjem nextu
12. junij 2012
u84822
u84822
next...!
12. junij 2012
nadaljuj, verjamem, da bo zanimivo!!
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u88559
u88559
NEXT jutri če vas ne moti
12. junij 2012
nextaj buhtlček ♥
13. junij 2012
u88559
u88559
NEXT
......................................................................................................
V garderobi sem videla Emmo kako je dala poljub čednemu fantu. Povedala mi je da je to njen fant in da bo zdaj hodil na našo šolo.
Dolgo sem razmišljala o tistem fantu in pri pouuku sem ga večkrat gledala pa vseeno nisem vedela zakaj me tak privlači naenkrat sem bila čisto zmedena.
Emma mi je povedala da je fantu ime Luka:
https://30.media.tumblr.com/tumblr_lov9q6GcbS1r09wgmo1_500.jpg
Po pouku:
........................................................................................
skočla sem v slaščičarn in si kupla ice cream:

Bila sem ga potrebna...
Huuh ponavadi sem po sladoled šla z Emmo vendar je ''prezaposlena'' sej se mora nujno skrivat za smreko da se lahko v miru poljublja.
Hotla sem it domov pa sem zavila in šla do eifflovega stolpa.
Tam blizu je moja najljubša trgovina in hitro se skočla malo pogledat obleke za valeto, čeravno je pred tem še 6 mesecev....

Zdaj sem šla proti domu. vrgla sem se na pojstlo ko je začel zvonit moj fon. Klicala me je Kaya (to je največja krava naše šole, totalna zabita piflarka) prekinla sem, saj nisem mislila zopet poslušat njenega nakladanja...

Ko že imam telefon v roki sem pogledala svoj koledar potem pa OMG! and WTF?
Jutri pišemo MAT mislim da se mi bo totalno zmešalo!!!! Ga. Thorn bo od mene zahtevala vse možne funkcije in enažbe in vse ostalo o čem nimam niti pojma!? Takrat je v sobo vdrla moja majka (mama) videla je da pišemo in zahtevala da ji pokažem zveske in me bo spraševala. V mojih zveskih pa je namesto zapiskov videla
to:

in še druge podobne prizore.......

Nadrla me je kot žival in mi vzela mobitel ter prepovedala da grem na emmin roj. dan!!!!!

Ubila se bommm
oz. me bosta ubili moja old tajmer mama in še večji old tajmer ga.Thorn!!

Zdaj rabim vsaj plan B. da dobim moj foon in da lahko grem na Emmin party, ker more Luka postat moooj (prvič v življenju sem fouš Emmi)!!!!
(za matematiko mi je itaq vseeno)
Zaj pa remo študirat načrt za fon in party, ki vsebuje osvajanje fanta, ki deansko pripada MENI!!

NEXT?!
13. junij 2012
u88559
u88559
amm bom jas dala en next ker mam zaj lih čas
......................................................................................................
Jutro in nič pametnega se nisem spomnila..
1. ura
Pri slovenščini me je učitlca nadrla češ da sem na začetku leta tak ''pridno'' brala zdaj pa nič.. Kaj naj če je zmajnkalo Harry Potter - ov!!!
2. ura
Pisali smo matematiko in mislila sem da bom umrla blo je svinssko težko, no imela sem srečo da sem sedela polek Kaye, ki je dobra samo zato da lahko prepisuješ! Imela sem pa nesrečo ker je učitelca to opazla in mi vzela test.
3. in 4.
Likovna mi itaq leži....
5. Pri naravoslovju sem mela srečo da isem pzabla na križanke sicer bi umrla od dolg časa..

In končno rekreativni odmor!!!
Emmo sem prosla če bi šli skup na kosilo pa ja imela prevač dela s fantom..
tako sem prvič sama jedla. Za kosilo sem si naročla pizzo (nehala sem hujšat saj sem odkrila da me itq noben niti ne pogleda)
https://msnbcmedia2.msn.com/j/MSNBC/Components/Photo/_new/g-081126-hlt-pizza-1111a.grid-6x2.jpg

Njami pojedla sem celo pico in ugotovila da sem zamudila pouuk .....
NEXT?!
13. junij 2012
neeeext!!!
13. junij 2012
u90549
u90549
next
14. junij 2012
u88559
u88559
NEXT
.....................................................................................................

..hitro sem plačala in sekla do šole. Poouka je blo že konec. Hitro sem mislila izginit domov, pa me je videl učitel naravoslovja in ostat sem morala v šoli in napisat sel proces delovanja človeškega telesa. Danes je emmin party z domačega telefona sem poklicala mamo v službo in jo prepričala da lah grem k emmi (k steči neve da sem zamudila pouuk).

Pred partyjem:
....................................................................................................
Gledala sem v svojo omaro:

V oči se mi je zasvetla tale oblekica:
https://28.media.tumblr.com/tumblr_lv91v2a7l31qg6fc3o1_500.jpg
in tile čeveljčki:
https://s1.favim.com/orig/24/cute-fashion-high-heels-shoes-white-Favim.com-219288.jpg

stekla sem do ogledala si počesala lase in si jih takole spela:
https://www.modnifrizer.com/images/svecane-frizure04.jpg

Party
................................................................................................
Potem sem šla do Emme.
Tam je bil tudi Luka. ''Lepa si'' mi je rekel ''hvala'' sem mu odgovorila.
Potem je šel stran. Jaz sem pozdravla Emmo in ji dala darilo. Za darilo sem ji dala:
https://www.nakitko.si/artikli/1/article_1768_product.png
Mislim da ji je bilo všeč. Dolgo sem bila tam dokler ni na Emmin telefon klicala neznana številka. Emma se je oglasla potem je povedala da kliče moja mama in, da hoče mene.
Jaz: kaj je na partyji sem pliiis ne gnjaviiii
Mama: klical me je učitel naravoslovja in..
Prekinla sem in stekla domov.
Mama me je čakala polek nje pa je stal zoprn učitel naravoslovja

Mama me je mahrulila:
''Greš v fensi restavracijo in zamudiš pouuk?! Za kazen negreš na koncert one direction saj sem že odpovedala let za London'' ob tem jepred mamo srgaka mojo povratno karto za London
potem je v mene vrgla moj fon
''obvesti emmo da gre v London sama'' mi je ukazala
hjaaaao unčene so moje sanjeeeee!!!
Bila sem noro žalostna
v solzah sem poklicala Emmo..
14. junij 2012
u84822
u84822
next!
14. junij 2012
buhtlček veš da mi je to čisto rahlo znano ?
nuno nexti sicer boš umrla ju3 v šoli !
14. junij 2012
u90549
u90549
next
14. junij 2012
u88559
u88559
Pogovor po mobiju
Jaz: ''Emma.. jas .. nemorem na.. koncert... od 1D '' (jok solze)
Emma: ''zarad naravoslvja?!''
Jaz: ''ja''
Emma: ''bom pač šla z Lukeom''
prekinla je. Imela sem občutek kot da mi je ta fant vzel prijateljico. Poklicala sem Mayo ona je še kr fajn punca. Povabla sem jo če grema jutri skup na kosilo (če grem sama nimam občutka za čas) zavnila je povabilo. Počutla sem se sama na svetu. Poklicala sem še Lukeja.......
NEXT?!
14. junij 2012
u88559
u88559
se opravičujem ker je kratki samo zaj ni cajta
14. junij 2012
u88559
u88559
Next
........................................................................................................
Dvigno je:
Luka: ''hay''
Jaz: ''hej, te lah neke vprašam?''
Luka: ''ti kr daj''
Jaz: ''bii šla jutri skup na kosilo?''
Luka: ''lahko, ki se dobima? Pri Gala pizza, na terasi si za?''
Jaz: ''oki se vididima''
Luka: ''jap, bay FSM''
Jaz: ''Dio Fsm''

komaj sem čakala da grma res sem bla heppy

Jutro
................................................................................................
Res sem bla čist aut, nisem vedla kaj oblečt, kako frizuro da o make up-u ne govorim!
bulila sem v omaro in vidla eno lepo rdečo obleko za katero nisem vedela da jo imam!
Bila mi je zeloooo všeč res je bla lepa:

obula sem si srebrne čevlčke:

lase sem si spela v navadno figo:

Pouk se je neskoooooončno vleko saj sem komaj čakala kosilo.

NAJINO kosilo
.................................................................................................
Luka je prišel do mene in me prijel za roko tako sma počasi šla proti preztižni restavraciji Galla pizza
Ozrla sem se nazaj in videla kako mi je Emma poazala Fuc* you. Nism želela da mi en gnili fant vzame prijateljico a v tistem trenutku sem se le naslonla na Lukovo ramo saj sem želela čim bol uživat v njegovi bližini.
V miru sva se najedla na lepi stekleni terasi s pogletom na eiffelov stolp.
Potem me je Luka objel in mi rekel:
Luka: ''noro sem užival''
Jaz: ''jaz tudi''
Luka: ''poglej me''
Jaz ga pgledam in Luka me začne poljubljat tako sva se tam poljubljala dokler ni na teraso vdrla Emma. Focnila je Lukeja in zbežala.
NEXT?
15. junij 2012
jaaaaa next
15. junij 2012
next
15. junij 2012
haha v šoli nekaj nujnega !
drugač pa next ! zamene pliss
15. junij 2012
neeeeeeeeextajjjjjj
15. junij 2012
ja next takoj!!!
15. junij 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!
15. junij 2012
next!!!!!!!
15. junij 2012
u90549
u90549
next
15. junij 2012
next
15. junij 2012
nexttt
15. junij 2012
u88559
u88559
hvala za vse NEXTe
trakoj nextam!
15. junij 2012
u88559
u88559
NEXT
Luka je najprej zakričal:
Emmaaaaaaaaaaaaaa!!
potem je tekel za njo meni pa je ukazaal naj počakam na terasi.
Čakala sem in čakala, pa nič in nikogar. Bilo je že pozno, tema, delala se je noč. Po kristalnih stopnicah sem počasi zauščala teraso Galla pizze. Luke pa nikjer bala em se da se mu je kaj zgodilo v tistem trenutko ko so me mučle vse krute misli pa ne zazvonil moj fon.
Klicali so me iz bolnice, ker je ema skoraj do smrti pretepla Luko. On je na intenzivni negi, ema pa na psihijatriji. Planla sem v jok. Htla sem obiskat Emmo pa mi niso dovolili san je bilo preveč tvegano. Začela sem se še bolj jokat. Šla sem do Luke. Vsedla sem se do njgove pojstle in jokala saj sem bila vsega kriva jas.
''nisicti kriva. Jaz bi moral že prej spoznat da te ljubim'' me je tolažil Luka. Meni pa tolažbe niso pomagale. Poklical me je zdravnik in me prosil če se počasi poslovim. Res je bilo že pozno, a moje življenje zgublja smisel.

NEXT?
15. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg