Forum
u44459
u44459
Heilla.Sem Vinny.No dobro moje pravo im je Vinnsya,ampak mi ni všeč,zato mi je naj frendica Kaat
(y)nadela ime Vinny.Še vedno me starši kličejo Vinnsya in učitelji tudi,ostali pa logično Vinny saj me po tem imenom poznajo.Tudj Kaat kličejo Kaat ker ji je ime Kaaty nagnuusno(meni je fuul všeeč)

Dobro bistvo je da vam bom povedala mojo zgodbo...A ne izdam prevreč ^.^

Mee(Vinny) *_*

My BFF(Kaat)

24. april 2011
u36101
u36101
ej nexti rajš XD
24. april 2011
next
pa plis berite mojo zgodbo Deklica, ki je otroštvo preživela zaprta
24. april 2011
u44459
u44459
OK ,Kot veste sem Vinny Mevvers in moja fantastičnnnnna zgodba se začeenja : )
LP.VINNY!
Zaslišala sem budilkoo.."Pa kaaj je noooo,saj so pčiiiitniceee".Grr..Sovražim mojo mamo ker mi budilko uštima ob 6.30 in to med počitnicamii!Ugasnila sm jo(budilko)in šla nazaj spat,potem pa sem se spomnila-Danes grem s Kaat na poroko od njene sestrične..JOOOI!
Oblekla sem obleko,se naličila uštimala frizuro in bila sem kot iz škatlice.But probleem!Nimam belih čevljev z visoko peto.Šla sem do mamine omare in izmaknila njene bele louboutinke.Obula sem jih in poklicala Kaat.VAendar je že pozvonila pred vrati.Vzela sem torbico,vanjo zmetala ličila in mobi in šla.Zaklenila sem ker bo mama spala do poldne in skočila v belo limuzino.V njej je bila tudi Kaat,zraven pa seveda njena sestrična,20letna lepotica kot jo klilem jaz, Hanna oz. Hanns.na hitro sem objela Kaat in Hanns in pogledala na mobi.Videla sem klic od
24. april 2011
u44459
u44459
Neext?
24. april 2011
u46054
u46054
Ehhe klara je rekla če ji pomagam pisaat tko da bom naslednii deeeu jas npisalaa
24. april 2011
u46054
u46054
Videla sem klic od Emme,moje sestrične iz Londona(Jas sem z NYCja)Hitro sem natipkala sporočilo:
______
Heii Emmah.Kaxxi?In kaii iee da me kličeeš?
_____Smile from Vinny________

Kmalu sem dobila sporočilo nazaj :
________
Heii Vinns-Supeer in ti?Jutri prixem k tebi v London,tvoja starša pa gresta v London k mojim JUHU!
_____Everybody Love Me....EMMUH_________

in še zadnjič sem napisala :
_____
SUPEER EMMS!Zelo zelo suuuuper!Zdej pa prosim do večera nič sporočilc Bo šlo Emms?
___Smile from VINNY!____________
24. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg