Forum
u115448
u115448
Hejjj to je moja druga zgodbica prva je brezvezna ker je noben ne bere prosiim no hate,aja pa una zgodbica ma naslov life with 1D .

Hej jaz sem Kaja in živim v sloveniji.Našo družino sestavljamo samo jaz,oče in mami.In naj vam povem sem velika oboževalka 1Direction.Ja od kar jih poslušam so mi spremenili življenje.In drug teden grem na njihov koncert v London.Imam tudi vip karte.Nimam fanta,niti najbolše prijateljice.No vsi me imajo za bogataško hinavko.Nisem hinavka ampak res da smo bogati problem? Oh pozabila sem vam nekaj povedati.Stara sem 18 let in delam v trgovini z oblačili v Mix-fast.Nič me ne moti če že delam.Zabavno mi je in vsaj nekaj zaslužim.

JAZ:

Next?
04. april 2013
u90139
u90139
next
04. april 2013
u87504
u87504
next
04. april 2013
u115448
u115448
Zjutraj sem se zbudila zelo zgodaj in prehitela sem budilko.Končno.Odšla sem v kopalnico si umila obraz in zobe ko sem use to uredila sem se šla v sobo in se oblekla v:
http://data.whicdn.com/images/57438022/563818_589768487700887_1759587805_n_large.jpg

Spela sem si tudi lase v figo.Šla sem dol v kuhinjo in videla mami in očeta vsa zaskrbljena."živjo,je kaj narobe?"spogledala sta se"Bom jaz.Kaja veš tisti Simon Cowell..no k njemu greš danes,ja v London za eno leto ker imava službeno potovanje in spoznala boS 1Direction.."roke sem dala na usta,stekla do njiju in zakričala "Kaaaaj!?Omojbog saj to je prekrasna novica."bila sem prevesela zato sem začela plesati po kuhinji kot 3letni otrok.Bila sta vesela"zdaj pa pakirat gor,kmalu imaš let zato pohiti."pokimala sem in stekla sem v sobo, vzela kovček in začela sem zlagati stvari hitro.Dve minuti sem rabila in že sem bila dol.Starša sta me že počakala v avtu.Kovček sem dala v avto in odšli smo.Prispeli smo na letališče.Objeli smo se in se poslovili.Kovček sem odložila nekemu fantu ki je pospravljal kovčke.Odšla sem na letalo.Bila sem utrujena zato sem zaspala.Zbudil me je glas stevardese."Gospodična prispeli ste v London.Bila sem vesela da sem kar stekla z letala in vzela svoj kovček.Pogledala sem naokoli in videla sem simona in fante.Začela sem teči proti njim ko sem končno prišla do njih sem objela Simona in fante bila sem tako vesela da bi kar omedlela.

Nextam?
Aja še malo uprašanj bom dala
04. april 2013
u115448
u115448
oprostite za beden next.naslednji bo bolši
04. april 2013
u90139
u90139
next
04. april 2013
u115448
u115448

Pogledala sem Simona nato rekla ''Gremo?"Simon je pogledal Louisa.Louis je šel po moj kovček in pripeljala se je limuzina.Šli smo noter in se odpeljali do njihove gromozanske vile.Ko smo vstopili je Simon rekel."Fantje razkažite ji hišo jaz pa grem na sestanek in seveda naj si izbere sobo."zasmejala sem se ko so vsi že tekli po stopnicah a Louis se je ustavil."Naj ti pomagam nesti kovčke."prikimala sem nato sva šla gor in po dolgem hodniku sem si izbrala sobo bila je lepa.V resnici prelepa.Nato so mi razkazali hišo.Končali smo v dnevni sobi."Kaj gremo početi?"Harry je dvignil roko in začel skakati"flašo resnice!!!"zasmejali smo se nato je šel Niall po flašo.Vsedli smo se v krog in Harry je zavrtel.Flaša je pokazala name."Keri od nas ti je všeč?"pogledala sem ga.Pa saj to ni nič kej težkega za priznati,no recimo je"Louis.."sem rekla nato pa zardela.Tako je potekala flaše resnice.Naenkrat pa se je Niall spomnil za grozljivke.Vsi smo bili za.Gledali smo Ring in tudi kokic ni manjkalo.Vsi so se ustrašili nekega dela jaz pa sem se samo zasmejala.Debelo so me pogledali."Kaj se nič ne bojiš grozljivk?"Odkimala sem.Ko smo se pogledali film ozeroma grozljivko smo šli spat.Vzela sem pižamo in sem šla v kopalnico stuširat in preobleči.
Ko sem vse to končala sem začutila lakoto.
06. april 2013
u115448
u115448
Šla sem v kuhinjo in videla sem nekoga ki brska po hladilniku.Mislila sem da je Niall a ni bil bil je nekdo ki je imel rjave lase."Khm,khm."poskočil je.Bil je Louis"kaj ti tudi zmeraj ješ ponoči?"pokimala sem nato sem se mu pridružila pri brskanju.Kmalu sva našla sir,salamo,solato in naredila sva si sendvič.Pogovarjala sva se o vsem možnem.Izvedela sem da ne hodi več z Eleanor.In da zmeraj ponoči gre v kuhinjo brskati po hladilniku ko sva pojedla sva šla spat.
Zaspala sem z mislijo na Louisa.Zjutraj sem se zbudila vsa Zivčna ker...

Hiša
A)zakaj se je kaja zbudila živčna?
B)mnenje o zgodbici?
C)nextam?
Č)kaj se dogaja med louisom in kajo?
06. april 2013
u115448
u115448

Pa še pižama
06. april 2013
u90139
u90139
next
06. april 2013
u115448
u115448

Fantje so skakali po moji postelji''Pojdite ven!''nasmejano so me pogledali.''a-a brez tebe že ne!''se zaderejo.Zakaj pa nočejo brez mene?''Kaj imate za bregom?''se še sama nasmejim.''Darilo od nas tepka.Simon nam je povedal da imaš rojstni dan.''Pa ne me hecat.Ali so mogoče mislili god?''Ali ste mislili god?''prikimali so.Vstala sem in skupaj smo odšli dol.Tam je bilo veliko daril.Pred njim pa je bila kuverta.

''Preberi prej.''mi je rekel Niall in mi podal kuverto.Odprla sem kuverto.Noter je bilo lepo napisano
MAMI IN OČI
Šla sem proti največji škatli in se nekaj obotavjala.Ker me je zanimalo res kaj je notri.''Odpri ga.''odprla sem in vame je skočil majhen kužek.Ugotovila sem da je labradorec in to rumenkast.''Kužek!!''sem zakričala''Ime ti bo...Labi.''Še enkrat sem Labija stisnila k sebi.
TO JE LABI:

*klikni*
V škatli so bile še posodice,povodec,ovratnica,žogica ter hrana za pse.''Odpri še moje.''je rekel Louis in mi podal ploščato darilce.''Kaj je notri?''sem nasmejano vprašala.''Nekaj dragega.''
Odprla sem in notri je bila verižica.''Louis ne bi bilo treba.''vstala sem in ga objela''Saj je tvoj god.Nasmehnil se mi je.Ko sem odprla vsa darila,sem se odločila da grem na sprehod z Labi-jem.''Grem stabo!''se je ponudil Louis.Prikimala sem,nato pa sem si oblekla plašč in čevlje.Odšla sva ven in malo do parka.''Louis tako lepa verižica je in toliko vredna..Res ne bi bilo treba.''nasmehnil se mi je''Zate vse.''pogledala sem ga nato pa sva nadaljevala pot...

next?
15. april 2013
u90139
u90139
next
15. april 2013
neext
30. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg