Forum
hello!
Odločila sem se,da napišem zgodbico. Upam,da vam bo všeč in boste brali! (¯`◕‿◕´¯)
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Živijo! Sem Laura Bembič in stara sem 12 let. Obožujem branje in poslušanje pesmi. Moji najljubši barvi sta črna in rdeča. Živim v Izoli,z mojo družino. Imam sestrico Katjo,ki je stara 10 let in obožuje pse. Njena najljubša barva je vijola. Mami je ime Branka,tatiju pa David. Oba sta stara 40.
Hodim v 7.a razred. V razredu nas je 16 punc in 7 fantov. Skupaj 23. Nimam prijateljev in jih tudi nikoli nisem imela. Mogoče je krivo to,da toliko berem in se ne družim preveč. Ampak zdi se mi,da me ne marajo zaradi nečesa drugega,vendar nevem česa.
Kako se vam zdi?
Next?
L.p. ιѕαвєℓℓα αηηα вℓαcк
10. januar 2014
next
10. januar 2014
u142227
u142227
next
10. januar 2014
No,tukaj je naslednji del... Hope you like it!
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Danes je bil zadnji dan šole. Končno! Razred sem zaključla s 4,nihče ni padu…. Ko sem prišla domov,so bili že vsi tam. No,samo Katje še ni bilo. Mama in tata sta me pozdravla,in rekla,da se moramo pogovoriti.
Pogovor:M-mama,T-tata,L-Laura(jaz):
T: Nekaj ti morava povedati.
L: O.K. Povejta.
M: Veš… No,ti nisi navadno dekle,ampak nekaj posebnega,zato boš mogla stran,preden drugi izvejo in te ubijejo,mučijo ali delajo preizkuse na tebi.
Je izdavla v eni sapi,zato se je slišalo kot 'Notinisinavadnodekleampaknekajposebnegazatobošmoglastranpredendrugiizvejointeubijejomučijoalidelajopreizkusenatebi.'. Ampak vseeno sem razumela.
L: Kaj?! Ampak… Kaj sem potem,če nisem navaden človek?
T: Ti si….
1. Kaj mislite da je Laura?
2. Next?
L.p. ιѕαвєℓℓα αηηα вℓαcк
10. januar 2014
u142227
u142227
Mutan? vampir? demon? kaj še je? nevidnež? volkodlak? angel? pa jaz tule neki mutim tak da bolš da neham samo še nekaj:
pišeš Waw *__________* in neeeeeeeeeeeeeeext
10. januar 2014
Pomoje je mutant, kr je tko naslov :Đ
Neext
10. januar 2014
Nadaljujem jutri,zato bom jutri komentirala vaše komentarje
10. januar 2014
nexxxxxxxxxxxxxt+nova bralka+ mislim da je mutant
10. januar 2014
Next+Nova bralka+Mislim enako kot zendaya&bella čeprav ne vem kaj je to.
10. januar 2014
u152860
u152860
next+nova+mutant
10. januar 2014
Joj,koliko bralcev imam že! No,vse ste uganile,res je mutant.
AnaS-vbistvu tudi jaz nisem prepričana kaj to pomeni. Tukaj bojo mutanti ljudje s posebnimi močmi.
ѕтуℓєѕ● -hvala
Ta next je posvečen ѕтуℓєѕ● . Enjoy in reading and hope you like it!

T: Ti si mutantka.
L: Ha? Kaj je to?
M: No,to pomeni,da imaš posebne moči. In zato boš šla na posebno šolo,kjer so tudi ostali taki. Z Davidom sva ti že pripravla kovčke,vsak čas bodo prispeli,da te prevzamejo.
L: Že? Ampak moram se poslovit še od Katje!
T: Oni so določli kdaj te pridejo iskat,ne midva.
Hotela sem še nekaj reči,vendar meje prekinilo zvonenje. Mama je šla odpret vrata in vstopila sta dva človeka. Bila sta punca in fant. Punca je imela dolge,belo-sive in prečudovite lase. Oči je imela ledeno modre. Fant pa je imel kratke črne lase,oči pa nisem videla,saj je imel na očeh neko reč,ki ji bom rekla kar 'očala'. Oba sta bila mlada.
Pogovor: N-punca,K-fant,M-mama,T-tata,L-jaz:
N: Živijo. Jaz sem Nevihta,to je pa moj brat Kliklop.
T: Dober dan. Jaz sem David,to je Branka,to pa Laura.
Oba sta se zazrla vame. Nato je Kliklop brez besed vzel kovček in ga odnesel dol. Nevihta pa mi je rekla: »Pridi,Laura. Na tvojo novo šoli in novi dom gremo.« Pozdravila sem starša in odšla dol z Nevihto. Vzunaj je Kliklop že čakal v prečudovitem avtu. Sedli sva vanj in že smo se vozli. Od vsega,kar se je zgodilo sem postala zaspana in sem zaspala.
1. Kaj mislite,bo Lauri všeč njen nov dom?
2. Si bo tam pridobila prave prijatelje?
3. Next?
L.p. ιѕαвєℓℓα αηηα вℓαcк
11. januar 2014
u142227
u142227
1. Kaj mislite,bo Lauri všeč njen nov dom? verjetno...
2. Si bo tam pridobila prave prijatelje? če bodo enaki kak oni verjetno
3. Next? jaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ps. hvala za posvečen next
pss. bi lahko bli daljši nexti?
11. januar 2014
u152860
u152860
ne vem+mogoče+nexxxt
11. januar 2014
next
12. januar 2014
To me spominja na možjeX

1. Kaj mislite,bo Lauri všeč njen nov dom? Najprej bo navdušena, potem pa bo hotela it stran, kr nebo vedela, kakšno supermoć ima (in če jo sploh ima)
2. Si bo tam pridobila prave prijatelje? Jup
3. Next? Itak
NEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. januar 2014
Hello! Sorry ker cel dan ni bilo nexta,ampak sem se učila GEO in smo šli v zavetišče.
ѕтуℓєѕ● -Upam,da bo next dovolj dolg
BVBarmy13 -Sej tudi sem dobila ideje zaradi tega filma in bo nekaj stvari podobnih,upam da vas ne moti
Hvala vam,da berete in odgovarjate na vprašanja! Hope you like it!
Ko sem se zbudila,sem pogledala skozi okno v avtu. Vav! Še nikoli nisem videla tako lepega kraja! Bili smo na prečudovitem otoku. Nimam pojma kako smo prišli na ta otok,ampak se niti ne mislim obremenjevati s tem. Prišli smo do velike in najlepše zgradbe na svetu. Pred njo je bilo veliko najstnikov,ki so se smejali, zabavali, govorili, igrali,… Nikjer ni bil nihče sam,vsi so bili v parih ali skupinah. Ta kraj mi je vedno bolj všeč. Prišli smo v garažo,ki je bila polna avtov in motorjev. Kliklop je parkiral in vsi tri smo izstopli. Zaslišala sem zvonenje in vsi glasovi so se oddaljevali,zato sem predvidevala,da so odšli noter. V garaži je bila tudi ura. Kazala je osmo zvečer. Vav,je že toliko ura? »Pridi Laura,gremo k ravnateljici.« je rekel Kiklop. Prvič sem ga slišala govoriti. Ves čas se mi je zdelo, da me nemara, vendar sem svoje mnenje spremenila takoj,ko sem ga slišala govoriti. Glas je imel prijeten, nežen. Tako kot njegova sestra. Nevihti in Kiklopu sem sledila iz garaže skozi vrata. Prišli smo v dolg in prelep hodnik z mnogimi vrati. Odšli smo naprej po hodniku, šli skozi vrata, po hodniku, skozi vrata, gor po stopnicah, again po hodniku in do velike, zelo lepih vrat. Nevihta je potrkala in vstopil smo. Pisarna je bila zelo velika in odlično opremljena. Nasproti vrat je bila stena vsa steklena,da se je videlo prečudoviti vrt. Pred njo je bila velika miza, polna kupov papirja. Za mizo je bil vrteči usnjeni rdeči stol, na katerem je sedela gospa,ki bi ji prisodla toliko let, kot jih imata moja starša. Imela je goste,kratke rjave lase in oči svetlo zelene barve. Bila je zelo lepa. »Dober dan,Laura Bembič. Jaz sem ravnateljica te šole, Anastazija Dolenc. Lepo te je bilo spoznati.« Je rekla, vstala in mi čez mizo podala roko. Sprejela sem jo in se rokovala z njo. »Tudi vas« rečem. Nasmehne se mi, nato pa se obrne k Nevihti. »Prosim,da jo odpelješ v njen novi dom. Soba 13. Oh, skoraj sem pozabila! Laura, tukaj svoje življenje začneš znova. Če želiš, si lahko spremeniš ime in priimek. Presenečena boš,ko boš slišala imena, ki so si jih izbrali drugi mutanti.« Premislila sem in se odločila,da si bom dala novo ime,tako ki sem se ga nekega dne spomnila in zapisala. »Rada bi se imenovala Isabella Anna Black.« sem rekla. Pokimala je, nato pa pomignila Nevihti. Nežno se je dotaknila moje rame in obrnila sem se, saj je to pomenilo, da greva. Kliklopu je vzela moj kovček, za katerega sploh nisem vedela, da ga ima, in odšla iz sobe, jaz pa sem ji sledila čez to prečudovito stavbo. Prišli sva do dvojnih vrat. Na enih je pisalo 'Dekleta', na drugih pa 'Fantje'. Šli sva skozi vrata, na katerih je pisalo 'Dekleta'. Vstopili sva v veliko sobo. V skupinah so bili posebej razdeljeni fotelji in kavči ter mizice. Bilo je tudi nekaj televizij. Zraven je bil še en obok brez vrat, verjetno še ena soba. V dnevni sobi ni bilo nikogar. Nevihti sem sledila do vrat na drugi strani in vstopila. Nato sva šle po stopnišču do sobe s številko 13. »Oprosti,ampak moram iti nazaj. Samo potrkaj in vstopi.« mi je rekla Nevihta, se obrnila in odšla. Zajela sem samo in potrkala.
1. S kolko dekleti mislite da si bo delila sobo?
2. Se bo spoprijatelila s dekleti v sobi? Jo bodo sprejele?
3. Next?
Mogoče mi uspe jutri nextat,ampak nisem 100%.
L.p. ιѕαвєℓℓα αηηα вℓαcк
12. januar 2014
Aja,pa ta next je posvečen BVBarmy13
12. januar 2014
u142227
u142227
Hvala za daljšn next
1. S kolko dekleti mislite da si bo delila sobo? am 3-mi?
2. Se bo spoprijatelila s dekleti v sobi? Jo bodo sprejele? Ja veretno
3. Next? Ja neext
12. januar 2014
Next
13. januar 2014
No, tukaj imate naslednji next.
ѕтуℓєѕ● -Hvala, ker si odgovorila na vprašanja.
Next je posvečen AnaS.
Hope you like it!

Čez nekaj trenutkov so se vrata odprla in zagledala sem dekle, ki je imelo dolge in prečudovite ravne lase črne kakor noč. Njene oči so bile rjave in so spomnijale na zemljo. Njena polt je bila zelo bleda, kot da še nikoli ni bila na soncu, in bila je oblečena v zeleno črno obleko, ki je segala do tal. Nasmehnila se mi je in rekla: »Živijo! Ti si verjetno naša nova soseda. Jaz sem Zemlja. Pridi, vstopi noter. Tudi ostale bi te veretno rade spoznale.« Ha? Ime ji je Zemlja? To je verjetno mislila ravnateljica. No, vstopila sem v svojo novo 'stanovanje'. Bilo je zelo veliko in lepo. Na začetku je bil hodnik, kjer je bila omara za čevlje in jakne. Sezula sem se in dala čevlje noter. Nato sva odšle z Zemljo naprej po hodniku. Šli sva mimo vrat in nato prišli v dnevno sobo. Vav. Na zidu je bila velika televizija, na sredini sobe pa je bil rdeč usnjeni kavč, zraven pa še 4 enaki fotelji. Na tleh je bil moder in topel tepih. Tam so bile 3 punce. Ena je imela dolge in narahlo valovite blond lase z živo oranžnimi prameni, oblečena pa je bila v rdeče-oranžno oprijeto obleko brez naramnic, ki ji je segala do stegen, obute pa je imela 5 centimeterske perke. Oči je imela oranžne in so spominjale na ogenj. Bila je zelo lepa, najlepše dekle ki sem jo videla v mojem življenju. Drugo dekle je imelo lase, ki so ji segali do tal, modre barve, oči je imela svetlo modre, spominjale so na led, oblečena pa je bila v majico, ki je bila enakega odtenka kot njene oči ter v hlače, istega odtenka kot njeni lasje. Imela je tudi modre allstarke. Tretje dekle je pa imelo lase, ki so ji segali do ramen, speti v tanke kitke, črne barve. Imela je oblečeno belo majico z eno naramnico in enim rokavom, na njej je bil narisan zelen metulj, ter kratke črne hlače. Bila je bosa in je imela na kar nekaj žvenketajočih zapestnic na nogi. Njene oči so bile videti nekako meglene, kot da bi bila slepa, vendar ni bila. V bistvu so bila vsa 4 dekleta zelo lepa.
Nato je Zemlja spregovorila. »Dekleta, to je je naša nova soseda.« Pogledala me je. Pogoltnila sem slino in spregovorila. »Živijo! Jaz sem Isabella Anna Black.« Nato je do mene prišlo dekle z blond lasmi in mi podalo roko. Sprejela sem jo. »Živijo, Bella. Saj te ne moti, če te tako kličem, kajne?« je vprašala. »Ne, seveda ne! Kličeste me lahko, kakor si želite.« Nasmehnila se je. »Super. No, Bella, jaz sem Ognjena.« Ko je povedala svoje ime, so se njeni lasje spremenili v plamene. Videti je bila še lepša kot prej. Spustila je mojo roko, prijela pa jo je dekle z modrimi očmi. »Živijo, Isa. Jaz sem Voda.« Ob njenem imenu so se njeni lasi spremenili v vodo, ki se izteka v tla. Čudovito. Nasmehnila se mi je, jaz pa sem se njej. Nato je pristopla tista s kitkami. »Hello! Jaz sem Megla.« Njene kitke so se zameglile, kot bi bile zavite v meglo. »Pridi, ti bom pokazala sobo! Veš, vse jo imamo skupaj. Pridi ž, no, Ann!« In me je povlekla za sabo na drugo stran dnevne in po stopnicah. Ostala dekleta so nama sledila in se hihitala. Prišli smo do vrha stopnic in vstopili smo v sobo. Imela je 5 postelij, ob vsaki postelji je bila nočna omarica, nasproti postelj pa je bilo 5 velikih omar. Oranžno-rdeča postelja, nočna omarica, omara in zid so bili verjetno Ognjenini, ki je bila v kotu, zraven je bilo vse modre barve z vzorci, ki so spominjali na vodo-Voda, potem je bilo vse rjavo-Zemlja, zraven pa je bilo vse sivo-meglene barve, se pravi Meglino. Zraven so bili postelja, nočna omarica in omara črno-rdeče barve. To je moje, me je prešinilo.
1. Vam je všeč?
2. Next?
L.p. ιѕαвєℓℓα αηηα вℓαcк
15. januar 2014
u142227
u142227
1. Vam je všeč? Ja ful je dobro!
2. Next? Jaaa neeext
15. januar 2014
u152860
u152860
1. Vam je všeč? ITAAK!
2. Next? itak da next
16. januar 2014
Vem, da so imena malo čudna pa da majo te neke čudne moči, ma upam da vam je vseeno všeč
17. januar 2014
u152860
u152860
Nič hudega vse je kul. Aja pa kdaj bo next?
17. januar 2014
Verjetno jutri
17. januar 2014
u152860
u152860
ok komaj čakam
17. januar 2014
Awsome zgodbica!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!
P.S. hvala za posvečen next!
17. januar 2014
Hello! Sorry, ki ni blo nexta tolko časa, ampak šola ubija...-.-
No, tukaj je next, hope you like it!

ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
“Pridi, ti pomagamo spakirati!” je rekla Ognjena in odprla kovček. Ostala dekleta smo se zasmejala, nato pa smo moje stvari pospravili na svoja mesta. Nato smo se vsedle na tla na sredino sobe in se začele pogovarjati. “Kako to, da si prišla šele sedaj na šolo? A si se šolala doma?” je vprašala Voda. Čudno sem jo pogledala. “Ne, danes sem šele zvedla, kaj sem.” sem rekla. “A res? No, potem pa ti moramo razložiti pravila glede te šole!” je rekla Zemlja. “Se pravi, ob 7:00 zjutraj moramo biti v jedilnici na zajterku, ob 8:00 pa začnemo pouk. Ne potrebujemo uniforme...” “Hvala bogu da je ne! Si me predstavljaš v tisti neudobni uniformi?! In da bi jo imela enako kot vsa ostala dekleta?! In brez petk?!” jo je prekinla Ognjena in vse smo planile v smeh. Ko smo se umirile, je Zemlja nadaljevala. “ No, v glavnem, imamo 5 ur, nato imamo 1 uro časa za odmor, kosilo, kar pač hočemo, potem pa še 2 ure. Potem imamo preostanek dneva prost.” “Ampak ob 8:00 zvežer moramo vsi biti v svojih sobah, če ne dobimo kazen. In dekleta ne smemo nikoli v fantovsko dnevno, kaj šele sobe. In obratno.” je prevzela Megla. “In kdaj moramo spat?” sem vprašala. “Ni važno! Lahko smo budni celo noč, če nismo preglasni in smo v svoji sobi!” je rekla Voda. Zazehala sem. “Za tabo je dolga pot, Ann. Morala bi se naspat.” je rekla Megla. Prikimala sem. Ognjena je skočla na noge in rekla: “Pridi, ti pokažem kopalnico!” Vzela sem si pižamo, spodnje perilo ter toaletno torbico in ji sledila. Kopalnica je bila velika. “Pa ne bodi preveč časa tu notri, tudi druge si želimo umit!” je še rekla Ognjena, nato pa zaloputnila vrata za sabo. Zahihitala sem se in odložla stvari. Slekla sem se in se umila. Čez 5 minut sem prišla izpod tuša in se zavila v brisačo. Nato sem si 15 minut sušila lase. Potem sem se oblekla ter si umila lase. Odšla sem iz kopalnice v sobo. Takoj, ko je Ognjena videla, da nisem več v kopalnici, je zdirjala not. Ostale punce pa smo se smejale. Ulegla sem se v posteljo in si vzela knjigo Srh in jo začela brat. Ognjena je iz kopalnice prišla šele čez pol ure, kopalnica pa je bila spremenjena v savno. Nato so se šla umit še ostala dekleta. Ko so se vse umile in so šle vsaka v svojo posteljo in ugasnile luč,sem nehala brat in se zavila v odejo. Kmalu sem zaspala.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Kaj si mislite o zgodbici?
Next?

lp, ιѕαвєℓℓα αηηα
17. april 2014
u142227
u142227
Neeext *000*
18. april 2014
u160446
u160446
ta zgodba je debest in ji itak nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttt

aha še neki nova bralka
18. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg