Forum
Hej!

Pred kratkim sem začela pisat eno zgodbico in na željo najboljše Iris jo bom začela objavljat. Upam da vam bo všeč :3

Najprej naslovnica:

Monica Evans

Sedela sem na klopci pred stanovanjsko hišo, v kateri sva živeli z mojo mamo. Poslušala sem glasbo in premišljevala o mojem življenju. Jaz sem bila srečna in skromna. Zame je bil največji zaklad moja mama, ki se je vedno trudila, da sem jaz imela hrano in streho nad glavo.
''Monica, pomagaj mi malo, ne sanjarit.'' Je rekla, skozi okno iz kuhinje.
''Že grem.'' Sem rekla in zasmejala se je.
Šla sem noter in začela pripravljati krožnike za večerjo. To je bil najin zadnji večer v tem stanovanju. Selili sva se na drug konec mesta in ker je avtobus drag, me je mama vpisala na drugo šolo, ki je pet minut oddaljena od mojega doma. Selili sva se zato, ker je mama dobila službo v nekem prestižnem hotelu. Tega sem bila navajena, velikokrat sva se selili. Čeprav sem bila skoraj polnoletna, se še nisem želela ločit od mame. Bili sva zelo povezani, bili sva pravzaprav najboljši prijateljici. Nihče me nikoli ni razumel tako kot moja mama.
''O čem tako razmišljaš? O kakšnemu fantu?'' je rekla ter me skuštrala po laseh.
''Ne, saj sem ti že povedala da na moji šoli ni lepih in pametnih fantov. Vsi so vzvišeni.'' Sem se pritožila.
Zasmejali sva se in začeli jesti večerjo. Vedno je bilo tako. Bili sva sami. Mama in jaz proti svetu. Oče naju je zapustil, ko sem bila jaz stara en mesec zaradi druge ženske, ki je bila bogata in manekenka.

Ko sva se najedli sem se takoj odpravila v posteljo, še zadnjič tam. Takoj sem zaspala, saj sva zjutraj zgodaj vstali. Selitveni kombi naju je odpeljal pred majhno stanovanjsko hišo. Najino stanovanje mi je bilo všeč, podobno je bilo prejšnjemu.
''Boš šla sama do šole ali te pospremim jaz?'' me je vprašala mama.
''Saj nisem stara 5 let mama.'' Sem ji odvrnila in nasmehnila se je.
''Prav, pojdi. Naslov šole že imaš. Se vidiva popoldne. Vso srečo na novi šoli.'' Je rekla ter me objela.
Vzela sem mojo šolsko torbo ter se odpravila po ulici, ki je vodila proti moji šoli. Šola za mene ni predstavljala težav, saj sem bila dobra učenka s peticami. Sem bila pa zaradi tega 'piflarka' za druge ljudi. Ampak na to se nisem preveč ozirala, saj sem se učila zaradi sebe, da bi nekega dne lahko postala odvetnica. Po petih minutah hoje sem zagledala ogromno stavbo in na njej ogromen napis. To je bila šola. Ta šola je bila precej večja od moje prejšnje in pred njo so bili parkirani dragi avti. Na srečo smo nosili šolske uniforme, tako da se moji vrstniki niso mogli norčevat iz mojih oblačil. Ko sem prispela do vhoda od šole in sem vstopila sem začudeno gledala naokoli. Šola je bila podobna hotelu. Naenkrat se je v mene zaletel nek fant s temno rjavimi skodranimi lasmi. Najine oči so se srečale. Imel je rjave oči, čokoladne. Svetile so se mu. Pogledal me je od glave do pet ter spet do glave. Njegov pogled je postal nekako skrivnosten in temen.
18. junij 2016
u186827
u186827
Next
18. junij 2016
I love it and i want Next as soon as is possible *-*
18. junij 2016
Evo sem se odločila da prilepim en del

*******************************************************************************************
''Zakaj si se vrnila?!'' je nenadoma rekel. Skoraj je kričal.
Začudeno sem ga pogledala.
''Jaz…Mislim da si me zamenjal z nekom.'' Sem rekla.
Ko je slišal moj glas je debelo pogledal, ter se odpravil naprej. Še enkrat se je ozrl proti meni nazaj in že ga ni bilo več. Medtem ko sem iskala mojo številko na omaricah, sta do mene prišli dve dekleti. Ena izmed njiju me je grdo gledala.
''Vama lahko kako pomagam?'' sem ju vprašala.
''Kdo te je poslal da ga zmedeš?'' me je vprašala tista z resnim pogledom.
Začudeno sem jo pogledala, ker nisem vedela o čem govori.
''Hanna pusti jo, samo podobna ji je.'' Se je vmešala tista druga.
Obrnila sem se nazaj k omarici.
''So vsi na tej šoli tako čudni?'' sem se vprašala sama pri sebi naglas, ker sem mislila da sem ostala sama.
''Vsi ne, večina pa.'' Je rekla tista druga ter se zasmejala.
''Oh ti si še vedno tukaj? Oprosti, mislila sem da sta s tvojo prijateljico odšli.'' Sem rekla ter se še sama rahlo in previdno nasmehnila.
''Ona je odšla ja. Oprosti za tisto kar ti je rekla, podobna si najini bivši prijateljici.'' Je rekla ter še sama odprla svojo omarico.
''Je že vredu.'' Sem rekla.
''Jaz sem Julia Foster. Nova si kajne?'' je rekla ter mi dala roko.
Delovala je zelo prijazna.
''Ja, jaz sem Monica Evans. Me veseli.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''V katerem letniku si?'' je vpašala.
Pogledala sem na listek, ki sem ga še vedno držala v roki.
''3.b.'' sem odgovorila in na široko se je nasmehnila.
''Jaz tudi. Če želiš ti lahko pomagam glede snovi, vem da je težko priti sredi leta nekam na novo.'' Je rekla prijazni in pokimala sem. Šli sva proti razredu in tam je stala tista Hanna še z nekimi puncami.
''Punce to je Monica, nova je na šoli.'' Me je predstavila Julia.
Vse so me začudeno gledale.
''Nehajte že buljit, pač ji je podobna.'' Je rekla in hvaležno sem jo pogledala.
Prvič sem doživela nekaj takšnega, da bi bila podobna neki osebi in bi zaradi tega bili ljudje tako zelo šokirani.
Nenadoma je zazvonil šolski zvonec, ki je naznanil začetek pouka.
''K meni lahko sedeš.'' Je rekla Julia prijazno.
''Ne bo tvoja prijateljica jezna?'' sem jo vprašala in zasmejala se je.
''Hanna sedi zraven mene samo takrat ko je treba prepisovat med testom.'' Je rekla. Zasmejali sva se in sedla sem poleg nje. Ves čas so se drugi sošolci in sošolke obračali nazaj k meni ter si nekaj šepetali.
''Izgleda točno tako kot Fosterjeva bivša.'' Je rekel nekdo.
Pogledala sem Julio in ona je pogledala mene.
''Ne oziraj se na to.'' Je rekla.
Prikimala sem in se osredotočila na pouk. Tako je bilo do glavnega odmora. Sledila sem Julii v jedilnico. Tam sva srečali tistega temnolasega fanta s pladnjem v roki. Ko naju je zaagledal me je pogledal in se nekako zresnil.
''Kaj je bratec si videl duha?'' ga je vprašala Julia.
23. junij 2016
u186827
u186827
Next
23. junij 2016
Next to je fenomenalno
13. september 2016
u193768
u193768
Next
13. september 2016
Next