Forum
u115534
u115534
OK, moja zgodba bo govorila o najstnikih njihovih težavah in seveda ljubezni. Sem 16-letno dekle in prihajam iz Irana, se pravi sem islamske vere. V Salzburg sem prišla pri 3 letih. Živim pri rejniški družini, v kateri so mati, oče, 17-letni sin in jaz, ki me nimajo najraje... No ja, več izveste, če želite prebrati mojo zgodbo. Obljubljam vam, da bo zgodba nepričakovana in zanimiva.dinamična. To vam obljubljam.

JAZ: http://www.google.si/imgres?hl=en&tbo=d&biw=1600&bih=762&tbm=isch&tbnid=XqMtlPD1MeKzIM:&imgrefurl=http://www.webdesignburn.com/2012/11/01/30-stunnings-veil-photography-of-gorgeous-girls/&docid=g1VTl1e9kY0X8M&imgurl=http://www.webdesignburn.com/wp-content/uploads/2012/08/A-Happy-Muslim-Girl.jpg&w=900&h=828&ei=eOPIUMmwH4rLswagsICYCg&zoom=1&iact=hc&vpx=995&vpy=433&dur=1125&hovh=215&hovw=234&tx=147&ty=230&sig=104743529301370737506&page=2&tbnh=138&tbnw=143&start=46&ndsp=43&ved=1t:429,r:85,s:0,i:415

BRAT: http://www.google.si/imgres?hl=en&tbo=d&biw=1600&bih=799&tbm=isch&tbnid=wHdJUC_NC5iscM:&imgrefurl=http://www.siol.net/trendi/nasveti/zdravniski_nasveti/2010/10/trebu%25C5%25A1ne%2520te%25C5%25BEave.aspx&docid=J2Y-mSA2a35TtM&imgurl=http://cdn1.siol.net/sn/img/10/327/634260992748123281_najstnik.jpg&w=625&h=350&ei=6uLIUJ6iHsLUswbJ0IGwBg&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=304&dur=2253&hovh=168&hovw=300&tx=164&ty=185&sig=104743529301370737506&page=1&tbnh=143&tbnw=273&start=0&ndsp=33&ved=1t:429,r:9,s:0,i:104

Naj začnem pisati zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2012
u115534
u115534
Aja, pa prosim brez zamere. Mi slikce ne delajo niti ti naslovi (vsaj meni ne). A mi lahko prosim katera pove kako naj dam slikce kar direkt gor, zraven besedila.
12. december 2012
u115534
u115534
Za začetek naj vam povem, da mi je ime Yasmine Saj veste zakaj se ljudje preseljujejo, ane? No tudi jaz sem se preselila iz Irana zaradi vojne. Vsi moji znani sorodniki so bili ubiti skupaj z mamo in očetom in poslali so me k neznani družini. Prej sem napisala, da me družina ni ravno marala. V bistvu sta me rejnika res imela manj rado, skorajda bi lahko rekli, da sta se me želela znebiti. A pravi sin mojih rejnikov-moj brat po imenu Gregor me je imel rad kakor pravo sestro. Če me je kateri od fantov ali deklet zafrkaval zaradi rute ali nekoliko drugačnega izgleda, mi je takoj priskočil na pomoč in se nesramnežev znebil. Očitno je bilo, da sva se super ujela kakor pravi brat in eno leto mlajša sestra.
V šoli nisem bila ne briljantna, ne luzerska, bila sem povprečna punca, ki pa je bila seveda drugačna od ostalih samo zaradi rute. To me je na začetku motilo, saj so me vsi gledali kakor, da vidijo najmanj NLP, pa so se čez nekaj časa navadili name in jaz na njihove še vedno včasih začudene poglede, pred vsem s strani novincev na šoli. Celo neko znanko sem dobila, ki bi ji nekako rekla kar edina prijateljica. Nisva bili taki, da bi si zaupali vse skrivnosti, saj je ona imela tudi ostale prijateljice. Mi je pa vedno priskočila na pomoč, če sem jo potrebovala v šoli, sama je bila namreč odličnjakinja in včasih se je tudi zavzela zame pred začudenimi pogledi.
Pri 12-letih pa sem se začela razvijati v pravo žensko (saj veste kaj mislim) in takrat sva se z Gregorjem malo oddaljila, a še vedno sva bila v dobrem medsebojnem odnosu. No, takrat sem se še globje zavedala naše vere in zakone, ki so veljali v njej. Vedno sem pazila, da mi je ruta na glavi zakrivala vse lase in sem se oblačila tako, da sem kazala kar se da najmanj kože, kot jo je bilo mogoče. Po neki strani sem se celo bala in se sramovala novih oblin in menstruacije, saj mi tega ni nikoli nihče opisal ali povedal kako bo. A še vedno sem živela normalno življenje. Ustaljeno in v skladu z zakoni naše vere, kolikor je bilo to pač mogoče.
12. december 2012
u111192
u111192
neeeeext
13. december 2012
u115534
u115534
hvala puppy <3
15. december 2012
u111192
u111192
ni zakej, pa še kdej
15. december 2012
u115534
u115534
Prišla sem domov iz šole in želela rejnikom (nikoli jih ne bom imela za starše) povedati veselo novico. Pri matematiki sem bila vprašana in sem dobila oceno 5!!! Bila sem res vesela saj mi matematika ni šla najbolje, a hvala bogu oz. hvala Alahu (naš bog) mi je pri tej težki snovi pomagala prijateljica Niki, ki sem jo že prej omenila. V hiši, kjer živim (nikoli je ne bom imela za dom) niso pokazali veliko navdušenja ali veselja samo Gregor mi je vesel pokimal in mi čestital, a že to je zame pomenilo veliko. Od celega dne sem bila utrujena in kakor vsak večer sem se šla tuširat. Zaklenila sem se v tesno kopalnico s straniščem, počenim ogledalom in staro tuškabino. Moji rejniki niso bili revni, še zdaleč od tega, a so mi dodelili to staro kopalnico iz čistega gnjusa do mene, čeprav je Gregor kot moj brat večkrat na dan vprašal svoje starše, zakaj ne smem hoditi v njihovo resnično gromozansko in razkošno kopalnico. No sedaj, ko sem bila v teh letih sem bila nekako vesela, da sem lahko imela svojo kopalnico, čeprav je bila taka kot je pač bila. Počasi sem si odvila ruto še prej pa zatemnila okno in prižgala luč, ki je tudi svetila bolj tako... Sezula sem si nogavice, nato pa sem se slekla še hlače in majico, ter spodnjice in nedrček. Počasi sem vstopila pod tuš in zagrnila zaveso, da ne bi zmočila cele kopalnice. Mrzla voda (tople vode v mojo kopalnico ni bilo speljane) mi je ohladila vroče telo in mi sprostila mišice. Ni mi bilo mraz, saj sem se na tako vodo že privadila. Zmočila sem si telo ter lase in se poskusila sprostiti. Nikoli se nisem brez oblek in rute pogledala v ogledalo (odkar sem dopolnila 12 let), nisem želela videti kakšna sem. Tako ali tako nisem bila pomembna. Tedaj je pri vratih nekaj zaškripalo, a se nisem ustrašila, to je bilo nekaj vsakdanjega.
Tedaj je v kopalnico vstopil Gregor. Lahko bi vedela, ko sva bila majhna, sva vedno z žičko odpirala vrata. Hitro sem zaprla tuš in zgrabila prvo brisačo, ki mi je bila na dosegu rok. Zavila sem se vanjo in se začela tresti, pa zakaj? Saj je bil to moj brat, edini, ki mej imel rad. Meni nič tebi nič, je odgrnil kopalniško zaveso in me nekaj trenutkov samo gledal s čudnim pogledom, kakršnega nisem še nikdar videla. Želela sem zakričati, pa je izmene prišel samo hripav in komaj slišen glas: "Prosim pojdi ven. Prosim te." "Zakaj pa naj grem ven, ti kao muslimanka, vidim ti lase in rad bi začutil še tvoje preostale dele telesa." se je zlobno nasmehnil. To mi je vzelo sapo nisem mogla prav zadihati. Še isti trenutek me je potisnil na kolena, poskusila sem se mu upreti, a je bil veliko močnejši, trdno sem držala brisačo zavito okoli mene. Tedaj je naredil nekaj strašnega. Odpel si je pas na hlačah in si jih spustil, skupaj s spodnjicami. Obrnila sem se stran in zamižala. Prijel me je za brado in me obrnil proti sebi in se mi zlobno nasmehnil: "Saj veš kaj delati, to ti velikokrat počneš z Alahom". Kaj? Pa to ne more biti res, kašno bogoskrunstvo:" Brat moj, kaj se ti je zgodilo? Prosim pusti me" sem rekla, a mislim da je iz mene prišel le čuden stok ali nekaj takega. Še vedno sem imela trdno zaprte oči in ko sem želela prositi Alaha za pomoč sem v ustih začutila nekaj. Izkoristil je mojo globoko vero za nekaj nagnusnega in ostudnega. Ob tem se je prav vesel naslajal in nadaljeval svoje početje. Čez kako minuto, ki se mi je kakor ura, je končal in me pustil tam klečati, nemočno in tresočo se. Želela sem kričati, pa nisem mogla. Ko sem pretresena nad dejanjem padal po tleh, mi je le šepnil na uho: " Vidiš ljubica tako se dela. To je bil tvoj krst. Jutri ali upam, da še danes bova nadaljevala z učnimi urami. Boš videla kako boš uživala. Postala boš najboljša *jebačka v celem Salzburgu." in je šel ter zaloputnil vrata za sabo, da sem se stresla. Samo obležala sem tam in čakala, da umrem.
15. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeext
15. december 2012
u114563
u114563
~ glasujte za naše fante http://favoritebreakoutartist.com/index.php
~One Direction!
~sorry za smetenje ;3
15. december 2012
u115534
u115534
si usaj prebrala mojo zgodbico, kaka se ti zdi
15. december 2012
u111200
u111200
neext

slikce se daje tko gor, da greš na google slike, pol najdš sliko ki jo hočeš, kliknš na njo. pol morš pa kliknt: izvirna velikost. pol skopiraš http://www...... in ga prlepš na forum, ke kjer piše dodaj sliko.

upam da sem ti pomagala....
18. december 2012
u114004
u114004
neeeeeeeeeeeeeeext, to bo fajn sam kruto
18. december 2012
u21825
u21825
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. december 2012
u115534
u115534
hvala vam use, bom nadaljevala ku bom lhku (upam da čim prej), drgač pa ja tu bo kruta zgodbica
Hvala za nasvet s slikcami bom še enkrat poskusla
18. december 2012
u115534
u115534
No, upala sem, da se je bratu le malo zmešalo in, da me bo od takrat pustil pri miru. Hvala Alahu, da smo šli z rejniki v trgovino nakupovati obleke in vse potrebno za sobotno zabavo, ki jo je priredil Grego s prijatelji (vsaj vikend bom imela prost). Nekaj naj bi celo dobila jaz. Logično saj sem imela v garderobni omari ene dolge in ene kapri kavbojke, tri jopice in osem kratkih majic. Aja pa še eno trenirko, ki jo je Gregor prerasel (kratkih hlač nisem imela). No ja, rejniki so mi kupili volnen puli (saj veste, blago z napako s 15 evrov znižano na polovično ceno). Gregor, on pa je dobil: nove kavbojke (take strgane), črne hlače in ene z vojaškim vzorcem, črno in belo srajco (menda tudi rdečo), eno pleteno jopo, kakih pet kratkih majic (polo, rokovskih,...) in seveda črno usnjeno jakno. Sem omenila tudi tisto malo črno torbico Adidas in nove superge Adidas? Ja, tudi to je dobil. In nato še hrana, hrana, hrana,... Ko smo se peljali proti domu se je brat previdno presedel nekoliko k meni.
Bili smo na sredi poti in rejnika sta se zopet pričkala. On pa je s svojo roko odmaknil ruto, ki mi je prekrivala hlače in počasi začel drseti z roko po mojih stegnih. V grlu sem zopet imela gromozanski cmok in nisem mogla narediti ničesar. Pot je nadaljeval proti notranji strani stegen in šel više in više. Prijela sem ga z roko, a jo je on le bežno porinil nazaj ob moje tresoče se telo. Naenkrat sem roko začutila pod hlačami. Tedaj sem trznila in močno prijela za njegovo roko, ki je še kar prodirala naprej v moje ubogo telo. S prosto roko je zgrabil mojo roko in jo postavil na njegovo telo (saj veste kam). Imel me je za lutko.
Ko smo zagledali našo ulico, se je ustavil in se delal kakor, da se ni nič zgodilo.
29. december 2012
u114004
u114004
oooooooooo shit, neeeeeext
29. december 2012
u111192
u111192
neeeext
29. december 2012
u115534
u115534
Ko smo prišli v hišo in razpakirali avto nakupov, sem takoj priskočila rejnici na pomoč pri kuhi večerje. V resnici je bil to le izgovor, da bi se izognila Gregorju - pošasti, ki je dajala vtis, da ti stoji ob strani v bistvu pa je bil hudič.
Čez dobro uro in pol smo se zbrali za mizo in pojedli mojo specialiteto: špagete (tiste prave italijanske) s paradižnikovo omako. Po večerji je moral iti moj rejniški brat delati za šolo in tudi jaz sem morala še nekaj postoriti tako sem si malo oddahnila.
Zbudila sem se malce preden je zazvonila budilka in se hitro začela oblačiti in pripravljati za šolo. Bil je namreč petek (zadnji dan pred zabavo Gregorja). Pojela sem kos kruha z Nutelloin spila kozarec mrzlega mleka, ko je mimo mene prišel on. Sklonil se je nad me in mi zašepetal: "Jesti moraš zdravo, da ne boš predebela, potem ne vem če te bom še hotel." To je rekel in se z naslado nasmejal. Hitro sem se še obula, si zavihtela torbo na ramena in se odpravila proti šoli.
Tisti dan naj bi imeli samo 4 ure pouka, a sem vedela, da rejnikov ni doma (Gregor pa doma počiva, ker je pred starši zaigral, da mu je slabo). Ostala sem po pouku in pomagala v knjižnici. Nato sem naredila še nalogo in začela pisati referat. A ko je ura 14.30 morajo iti vsi učenci domov. V strahu sem počasneje kot ponavadi prišla domov, kjer pa me je čakalo presenečenje. Gregorja ni bilo.
LOGIČNO - zagotovo je šel kam s prijatelji.
Na srečo so tudi rejniki prej kakor ponavadi prišli domov in tokrat mi Gregor ni delal tistega...
Hvala Alahu!!!
31. december 2012
u114004
u114004
vau tk živet v strahu pa je nekaj
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2012
u115534
u115534
hvala Lana, tu bom uzela kot kompliment za nadaljevanje,zdej nimam časa, pa nadaljujem ko bom lahko
paše kak next bi lhku dobila za spodbubo
01. januar 2013
u114004
u114004
haha hvala, no upam da bo čimprej
01. januar 2013
u21825
u21825
next
03. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike