Forum
u199774
u199774
Moja sestra dvojčica Asia je umrla pri 6 1/2 letih. Bili sva si čisto različni razen lasov obe dve sva imele rjave lasje. Ona je bila bolj važna, imela je rada roza, imela je modre oči in veliko prijateljic medtem ko pa jaz sem bila tiha, rajši temnejše barve, jaz imam rjave oči, in nobene prijateljice.
Nato je mi umr brat Ian ko sem bila stara 11 on pa je bil skoraj star 15 let. bil je moj najboljši prijatel. A on je že imel svojega Stefana. Kako je Ian umr? enkrat sta z Stefanom šla rolkat in jaz sem bila v Ianovi sobi in risala skate board in radio saj je imel čez 1 teden rojstni dan nato ko sem končala je vstopila mama in povedela mi da je Ian umr. po tistih dneh sva se začela stefanom malo družit a sva z mamo šli v london (prej smo živeli v NY)(in če se sprašujete kje je moj oče? zapustil nas je ko sva z Asio se roili saj je hotel met še 1 fantka) In... nisem se še predstavila!
Sem Marry Bella Blue Zdaj sem stara 17 let in imam Bff Ariana Baxter. Živim v Londonu. Ari obožuje 1D ko pa jaz ne. Enkrat sva z Ari našle eno zapuščeno hišo v londonu in tam rišem.
Jaz:

Ari:

05. december 2015
neeeeeeeeeeeexts;12
05. december 2015
Nexttttttttttt
05. december 2015
next!!
05. december 2015
Next
05. december 2015
u202183
u202183
Neeeext
06. december 2015
u199774
u199774
------------------------------Part 1----------------------------------------
Z Ariano hodima proti najinem 'skrivališču'. Ari mi je razlagala o 1D in kako ji je lep harry mislim no vsaj njej je všeč.''Halo!! me poslušaš?'' reče Ari.'' ja?'' rečem in ona zavzdihne.
''kateri iz 1D ti je najbolj všeč?'' odgovorim ji '' Noben'' ona reče ''RESNO???!! kaj pa nial? zelo sta si podobna po keraktorju!'' zavijem z očmi '' Ti pa ta karkoli Nial pa ta bend kak mu je že ime... točno 1D. dej raje vtihni preden mi postane slabo in bom izbruhala...'' ko me nekdo prekine '' Punci, o kom se pogovarjata?'' obrneva se. zagledava totega Zayna Milaka ali kar kol.Ariana završči. jaz pa zavijem z očmi in se butnem po glavi , Ariani rečem '' dobiva se tam..'' Ariana prikima. vzemem mojo rolko inn si vtaknem v ušesa slušalke. Poslušam muziko Heroes. moja naj muzika. zraven delam malo trikov. SHIT! po stopnicah bom mogla iz. z rolko se spustim po ročaju. pridem do tistega mesta kjer sva dogovorjeni z Ariano oz. pred. malo se poganjam in poganjam in delam malo trikov. ko pride Ari in zavpijem ''KONČNO!!'' vsa znevmirjena reče '' Zraven so hoteli!!''
''Zraven?? kdo??'' rečem '' 1D!!!!!!!!!!!!!'' zakriči butnem se po čelu in zavijem z očmi. ''Pa sej niso tukaj?'' rečem zdolgočaseno. '' oh pa so!!'' vn pridejo tale.. Ka je že?? Zayn, am ka je ta drugi... Louis amm... tretji , kaj je že no!!... Liam , četrti je njen Harry zadnji pa toti no!! am... Nial. Zavijem z očmi in se butnem po čelu. vsi me pogledajo čudno. jaz rečem '' noter grem'' in se odpravim. čutim poglede.pridem noter. in se pretegnem, ja vem nenavadno. prižgem muziko. iz torbe vzemem masko in spreje začnem risat. dala sem si cil da bom narisala smrtno glavo z slušalkami.Ko sem zaslišala da je nekdo zapr z vratami. Bila je Ariana. '' Si jih odslovila??'' pokimala je čez 1 uro sem bila konec.
Grafit:

06. december 2015
u202183
u202183
Neeeeeeeeext ka dobr
06. december 2015
u203776
u203776
next samo zakaj jih je odslovila
17. december 2015
u199774
u199774
ker jih srovraži
18. december 2015
u203776
u203776
ari al jih je ari odslovila ker Mary Bella sovraži
18. december 2015
next
18. december 2015
u199774
u199774
-----------------------------------------------Part2--------------------------------------------
Z Ariano sva še v Kavarno in naročili Cedevito in Cocacolo.Ko sem dobila cedevito sem še naročila piškote. naenkrat je Ari rekla '' Presenečenje imam za tebe in mi z očmi pokazala nazaj. preobrnila sem se in zagledala Vishboona ki ga je nekdo držal. '' VISHBOONE!!'' polizal me je ko sem končno ga umirila sem pogledala po znanih obrazih '' Ricky,Kian,Jc,Taravor in Coner. Kaj počnete tu? nebi mogli bit v Kanadi??'' Zasmejali so se z Ariano sma objele fnte nazadnjega sem Rickya Ari pa Kiana. Ari in Kiana smo pogledali vsi ker sta se doooooolgo objemala zašepetala sem '' telefone ven'' vsi 4 fantje potegnili vn telefone in jaz sem nastavila iz rok srček hitro so začeli slikat ko sem še JC podala moj telefon. JC mi je bil kot mlajši brat.slikal mi je in pogledali smo slike začeli smo se smejat. Ona dva sta naju čudno pogledala. Pokazala sem jima sliko in ona dva sta zrdela.''Ja spet se tukaj razvija'' zesmejali smo se ona dva pa še bolj zrdela. ko je se na oknah prikazalo nekaj najstnic in začele vršat. ''OJOJ!'' morali smo pobegnit Kian je zavzel Ari pod okrilje mene pa je Ricky
---FLESHBACK---
Z našim razredom smo šli na 'počitnice' v kanado. Hišo nam so ponudili neki fanti. Takrat pa na letališču smo se razdelili ker je bilo preveliko vseh midve z Ari sva mogli it k drugi šoli ki je bila iz Australije. Tako sva spoznali 2 punci Leylo in Alyo. bili smo v isti sobi.Ker je bil že večer in smo šli spat. Ampak jez kot jaz sem šla rajši na streho z skicirko. Vsedla sem se in risala vse od bazena do neba. Ko je se nekdo prisedel. Vprašal me je ''Kaj pa rišeš?'' odgovorila sem mu ''to kar je pred tabo'' Končno sem dvignila pogled osupnila sem te lešnikove rjave oči so bile tako lepe....
-------------------THE END OF FLESBACK--------------------
Ariana pa je čisto na drug način ko sem odšla je se vstala in šla poiskat mene. Prvo je šla v Kuhinjo me ni bilo tam. nato je šla v dnevno sobo a tam ni bilo nobenga. naenkrat je nekaj zaškripalo odprla se je omara in vn pado igračke ki zgledajo kot pištole in nože zraven pa umetni ostaniki roke noge uhe... zakričala je in se obrnila tam se je pokazala neka maska oz fant z masko. čez masko so se mu poznale čokoladne oči. zaradi teh lepih očeh je omedlela. ko pa se je zbudila je bila v neznani sobi z 4 fanti in z mano pogledala je gor videla je fanta ki jo je prestrašil in tako sta se zaljubila....
18. december 2015
u199774
u199774

PS. En fant Sam še pride v prihodnjem nextu da vas slika ne zamede
18. december 2015
next
18. december 2015
u203776
u203776
ja NUJNO. nextttt
18. december 2015
neext
28. december 2015
Neexxttt
28. december 2015
Next
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
upss. nisem videla da sem že napisala. sori
Ne upoštevi tega drgega
22. januar 2016
Nexttt
24. januar 2016
u199774
u199774
------------------------------------------------------------------Part3-------------------------------------------------------------
Hitro smo se odpravili do njihovega avtobusa in kaj smo tam zagledali.... Spečega Sama ki je bil samo v hlačah brez majce. Lopnila sem se po glavi. Ja to pač je naš majhen Sam. Začeli smo se smejati ampak Sam se še kr ni zbudil zato je šel Trevor po vedro in zlil nan. Sam se je v trenutku vstal in se začel dirjat za Kianom. Mi smo pa se smejali ko naju je Sam končno opazil je stekel cel moker proti naju in naju objel iz zakričal "Ari!!!! Mabell!!! " Ko se je umaknil od naju sva bili napolovico mokri. Imela sem belo majco okrog pasa pa zavezano rdečo srajco in bež-karamelne hlače Ariana pa bele hlače in črno majico z potiskom vrtnic. Ariani se ni videlk tako veliko meni pa kr fajn ker se mi je poznala črna čipka od modrčka. Zato sem si raje oblekla srajco.Kar naenkrat se je Connor spomnil flaše resnice in strinjali smo se in se odpravili igrati. Prvo sem vrtela jaz pristalo je na kianu ,ki je izbral izziv. zlobno sem se zasmejala in pogledala proti Ariani in nazaj proti Kianu. " Poljubi Ariano!!!" Sem mu rekla. In ja res je bilo poljubil jo je!! Čez nekaj časa je pristalo na meni in izbrala sem izziv in po vrhu je mi ga devala Ariana. Ko je že misla nekaj reč je mi je pozvonil telefon. Pogledala sem in bila je neznana oseba naredila sem začuden obraz in se oglasila....
___________________________________________________________________________________________
Kdo mislite da je poklical Mabello?
Mnenja?
Next?
24. januar 2016
Next
24. januar 2016
Next
24. januar 2016
Next.
Ammm en fnt ... Mislim da....
Priloži še kakšno slikico - kakšne angleške misli(verzi) al pa kaj takšnega.
Daljši Next prosim..
Dobra pisatelca si pa kr nadaljuj z zgodbo
Next
24. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg