Forum
u187631
u187631
Hay vsi!

To je moja bom rekla kr druga zgodba. Al pa 1,5-ta. Prva je propadla ker bi četrti next mogel bit depresiven pa ga nism znala napisat. Pol sm poskusla, in k sm končala me je vn vrgl. In to se je ponovil trikrat. Pol sm obupala. Moji drugi zgodbi sploh nism dala prvega nexta, razlog je prezapleten. Pisala najbrž nebom vedno v knjižnem jeziku (ampak ne bit presenečeni če bom) Pisateljevanja na igrah se še vedno učim in prosim, da mi poveste svoje pravo mnenje. Upam da bo ta zgodba bolj uspela.

Posebnost te zgodbe bo, da bom vedno napisala, kakšno glasbo bosta glavna (v zgodbi) fant in punca poslušala (naslov+izvajalec) glasba pa bo prav tako vplivala na njune odločitve in s tem na celo njuno življenje.

∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞•

Spoznajte Loreano, krajše Lori, Lor, Lo ali Lora. Stara je 14 let in hodi v zadnji razred osnovne šole. Njeni najboljši prijateljici sta Emma ter najbolj popularna punca na šoli Skyler. Hodijo v isti razred-9.a. Živi za glasbo-slušalke ima na ušesih 24/7- tudi med poukom, jedjo in spanjem. V šoli ji gre kar dobro, ni odličnjakinja a tudi negativka ne. Igra kitaro, v gasbeno šolo hodi tretje leto. To je eden njenih hobijev, poleg facebooka, tumblrja, druženja z Emmo in Skyler ter odbojke. Nekateri jo radi izzivajo, zaradi navade- vedno ima slušalke na ušesih in začne včasih (podzavestno) kar sredi hodnika, jedilnice ali celo razreda rahlo plesati. Sama seveda misli da pleše obupno (kar ni res), in veliko ljudi ji je že predlagalo ples za hobi (odgovor je seveda bil NE).

Lori:

Emma, krajše Em je Skylerina ter Lorina BFF. Tudi ona je stara 14 let. Vedno ima občutek da je sošolci ne marajo, ker je umetnica, a da se družijo z njo ker je Skylerina najboljša prijateljica. Je malo čudaška, a če jo boš vprašal, če je čudaška ali ni, ti bo odgovorila, da je najbolj čudaški človek na svetu, potem pa se zarežala in ti ne bo več namenjala pozornosti. Ima zelo odbit in drugačen smisel za humor od ostalih. Nekaterim je všeč, nekaterim pa ne. Obožuje glasbo, vendar ni tako obsedena kot Lo. Včasih je poskusila njene trike s poslušanje glasbe med poukom, vendar jih uporablja zelo redko (to pomeni med zgodovino in matematiko). Trenira rokomet, igra klavir ter se uči italjanščine. Njen življenski cilj je da bi živela v Italiji (to si želi odkar je bila stara 5 let), v njeni sanski hiši (inspiracijo je dobila pri zgodovini, ko jim je učiteljica kazala sliko rimljanske hiše). Bez razloga zelo rada leze v ljudi. Psihično in fizično. (Fizično: ko sedi zraven tebe, bo začela lezti vate; vedno bližje in bližje, dokler je ne boš nagnal/a, psihično: leze v podrobnosti, tudi če vidi da ljudem ni všeč.) Zelo rada tudi vohuni za drugimi. Je dobra igralka, je pa tudi zelo naivna.

Em:

Emina (Emina je prov, ker to je mišljeno kot od Em ne od Eme) inspiracija za sanjsko hišo :

Skyler, večina ljudi jo kliče Sky, je najbolj popularna punca na šoli. TUDI ona je stara 14 Njeni najboljši prijateljici sta LoEm (tako ju kliče). Nekateri ljudje se čudijo, zakaj je BFF z njima, ko pa je tu mnogo drugih, ki so bolj podobne njej, ampak ona vedno odgovori isto, z besedama maš problem? Seveda vsi potem utihnejo, ker če ne jih čaka kazen, ki jo lahko da samo ona- njihova popularnost se zmanjša na -37, kar pomeni, da so slabši od najslabših. Je podobna značilnim najbolj popularnim puncam na šoli iz ameriških filmov. Seveda vsi pričakuje da bo zaljubljena v Alexa, najbolj popularnega fanta na šoli, ampak ni v nobenega. Glasbo ima zelo rada, posluša jo pogosto. Ima talent za praktično vse, a njeni starši delajo poudarek na jezikih, zato ima kot dejavnosti angleščino, nemščino, francoščino ter španščino. Njen najljubši hobi je seveda nakupovanje. Je iz bogate družine in živi v veliki, razkošni vili.

Sky:

Skyina hiša:

∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞• ∞•

Sopznajte Alexa, najbolj popularnega fanta na šoli. Star je 15 let, ker je rojen januarja. Ima 2 najboljša prijatelja, ki se med sabo ne družita dosti- Jacoba in Ethana. V šoli je povprečno dober, druži se z sošolci in sosošolci, hodi v 9.b. Večina punc na šoli je zaljubljenih vanj, ne le iz te generacije, temveč tudi mlajše (sej tko je vedno ) . Je kar bogat, živi v hiši z bazenom, a SPLOH ne v tako luksuzni kot Sky Trenira košarko in čeprav je dokaj nizek je najboljši. Ker je med fanti v paralelki (to pomeni v a in b razredu) košarka najbolj priljubljen šport, to zelo cenijo. Seveda rad igra računalniške igrice, ampak kar je pri njem najbolj drugačno od vseh fantov je:
Druži se s puncami. Na Emino in Lorino žalost večinoma iz njegovega razreda. (LoEm sta vanga).
Je božansko lep. Ostali niso .

Alex:

Ethan je Skyin, Lorin in Emin sošolec ter Alexov in Ethanov sosošolec. Veliko ljudi ga iskorišča, ker z njim lahko preprosto manipuliraš, ne glede na to, kdo si. Obreden je z minecraftom (ponavadi igra PE)- skoraj 24-7- med poukom, pred poukom, po pouku, med odmori, doma… Fantje ga pogosto izzivajo (nekaj punc tudi) a pri fantih on vrača, pri puncah pa ima dostojanstvo in vedno reče-ne bom te žaili, ker si punca. Z Alexom po pouku večinoma igrata igrice (kar pomeni minecraft PE, včasih pa tudi slenderja, čeprav je pri obeh bolj bedna verzija)

Ethan:

O Jacobu ni kaj dosti povedati. Je Alexov najboljši prijatelj-nasploh, pogovarjata se o marsičem. Trenira nogomet, je srednje bogat, srednje lep, srednje športen, srednje pameten…

Jacob:

Zdaj pride še vprašanje za vas: ali naj dam samo naslov in izvajalca ali tudi video? Ali naj dajem več ali manj slik?? (Nexti nwm kok bojo dolgi lol)

pa 3 nexte :33

A nje dam več al mnj slik? Samo naslove al tud videoposnetke?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. marec 2015
neext!
23. marec 2015
u187631
u187631
Joj js sm se zmotla Ethan ni Alexov sošolc haha
23. marec 2015
next
23. marec 2015
pa blo bi fajn če bi blo manj slik pa nwm naprimer na začetek nexta en video posnetek s pesmijo (da bi pol brali zraven pa glasba špilala) pa srednje dolgi nexti
mislim to je sam moj predlog ti se pa odloči kak boš pisala kr je to TVOJA zgodbica in pišeš jo tako kot si ti želiš, (meni sicer nobena zgodbica ki sm jo bla začela pisat ni uspela zarad bralcev nism znala pridobit pa tudi če sm jih imela sem pol sama use skup zajebala tak da sm nehala pisat kr sm mela ene probleme, tak da sm šele zle use skup spet začela pisat sam bralcev pa itak ni več) pač to je tvoja zgodbica in vem da bo popolna
23. marec 2015
u187631
u187631
awwww tenks <3 tenks zato, ker si mi pomagala, pa tut zato ker si mi rekla da bo popolna haha. Ta next je bil sicer ful dolg, ker so bli opisi in sm mela ful inspiracije haha. :3 bom upoštevala tvoje nasvete :3
23. marec 2015
super pišeš imaš dobra ideje ter seveda
nneeexxttt. Tudi meni ni nobena tema uspela.
23. marec 2015
u187514
u187514
super zgodbica,
nzk da sem odkrila tvojo napako,
oglaševat si mi pa dovolila, tkoda če plis kdorkoli pogleda...
http://www.igre123.com/forum/tema/lost/79695/
http://www.igre123.com/forum/tema/m-(-ia-horan-ff)/79717/
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
23. marec 2015
Love yourself - maš ful fajni zgodbici sm lih kar prebrala upam da boš dala čimprej nexte
Hvala ti še enkrat kr si mi dovolila da objavim linke <3

jst sm bla začela že zdaavni tele tri zgodbice pisat sam nism nobene dokončala zarad enih težav... zdaj sm se pa odločila da jih začnem spet pisat kr mam tut cajta velik na voljo in tut za nexte nebi biu problem da nextam bolj pogosto ampak bralcev pa res nimam več in bi bila res zeeeloo vesela če bi si ogledali moje zgodbice hvala usem <3
tukaj so linki:
https://www.igre123.com/forum/tema/no-wey!-(ft.-one-direction)/57846/
https://www.igre123.com/forum/tema/stand-up-(ft.-one-direction)/41246/
https://www.igre123.com/forum/tema/forever!-(ft.-one-direction-)/44703/
tale je pa že dokončana ampak mi ni lih nevem kak ušeč, lahk si jo pa pogledate pa ugotovite a je vredi al ne, bla bi vesela tudi komentarjev :
https://www.igre123.com/forum/tema/one-direction....-one-life!!!!(skrivnosti-)/36001/
23. marec 2015
u187631
u187631
Hy vsi!

1. Ko bom pisala zgodbo skozi oči katere druge osebe bom zraven napisala POV(point of viev) npr. Alexov POV..
2. Kar bo napisano kot *blablabla* bo kaj človek naredi. Ko pa bo kot ~blablabla~, bo kaj človek misli.
3. GLEDE OGLAŠEVANJA: Vprašte prej, ѕтуℓєѕ<3gιяℓ je vprašala in sm dovolila, Love yourself si pa neki domišlja Tko da VPRAŠTE ne pol tm neki sori k oglašujem -.-

4. Torej, ѕтуℓєѕ<3gιяℓ, v tem nextu še nism dala “glasbe nexta” ker se mi zdi da je že tko ful pesmi not, pa mi pol povej c:

5. Ja prej sm se zmotla, Emma igra kitaro, ne klavir •_•

∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•∞•

-Lorin POV-

6:3o
Budilka: Drin drin!
Jaz: Sovražim ponedeljke.

6:4o
Jaz: Sem ti že povedala, da sovražim ponedeljke.

6:5o
Jaz: Argh! SOVRAŽIM PONEDELJKE!

7: oo
Jaz: Ne da se mi več ukvarjat s tabo.
Mama (iz kuhinje): Lori, vstani!

7:1o
*Mama pride v sobo*: Loreana, vstani! (Loreana me kliče, kadar je jezna)
Jaz: Ja, mami.

Počasi sem vstala in se oblekla, potem še počasi pojedla in vse delala počasi, ker sem napol spala. Počasi sem se obula in počasi oblekla jakno, potem pa počasi ugotovila da je ura 7:25, predura pa se mi začne ob 7:35. Hitro sem stekla iz hiše in 10 sekund tekla, potem pa se mi ni dalo več in sem si prižgala glasbo. Rabila sem nekaj plesnega in CARSKEGA, kar bi me zbudilo zato sem izbrala Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang (pesm se začne ob 0:0

To me je totalno zbudilo, zdaj pa je na vrsti, nekaj za…hja…rezervo. Da za vsak primer ne bi zasplala. In to je bil Jason Derulo - "Wiggle" feat. Snoop Dogg. (aja pa ne glejte videospota če ste mlajši od 10 let , pesm se začne ob 0:22)

Tako sem hodila v ritmu in malo plesala, kaj si mislijo ostali me je brigalo. A potem sem postala malo preveč manična in zakričala:

YO KNOW WHAT TO DO WITH A BIG, FAT BUTT?

Takrat sem seveda mislila, da sem na ulici sama. A sem že naslednjo sekundo začutila da je nekdo “potrkal” po moji rami. Obrnila sem se s svetlobno hitrostjo. Za mano je stala Emma, ki se režala, kot da bi bilo nevemkaj. Pravzaprav je tudi bilo. Zavila sem z očmi, ona pa se je še enkrat zasmejala in nato rekla: “Vzemi raje moje”, kar je je nanašalo na slušalke. Seveda je poslušala Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars in ni minilo deset sekund, ko je bil ves moj sram pozabljen in besedilo sva se drli po celi ulici.

To da sem srečala Em je bilo dobro zame, ker ima hiter korak, zato sem mogla hoditi hitreje. To da sem hodila hitreje pa je bil vzrok da nisem zamudila na preduro. Pa čeprav je bilo to porabljanje časa. 45 dodatnih minut sedenja in poslušanja predavanj o neumnih stvareh, kot so matematika, fizika, kemija, biologija in večina ostalih predmetov.

∞•∞•∞Po uri∞•∞•∞

KONČNO! Kako lahko koga zanima formula za kotno hitrost? KOTNO HITROST? Edina zanimiva stvar tu je bil moj iPod, ki ni nehal predvajati dobre glasbe :Đ Zdaj pa…hmm……šport!

Šport iz nekega razloga obožujem. In ta nek razlog je seveda Alex. Gledam ga kadarkoli lahko. Imam nek občutek, da me včasih gleda tudi on, a nevem zakaj. Stečem v garderobo in se hitro preoblečem. Pravzaprav, kolikor hitro se lahko, ker imam s slušalkami nekaj težav, čeprav sem se nanje že navadila.

Takoj ko vstopim v telovadnico, ga že zagledam. Gledam ga kot nikoli drugega. Vidim poseben način, kako premika roke ko hodi. Kako se premakne vsak njegov lasek. Kako popolno se drži. Vidim tiste detajle, ki jih ne vidim na nikomur drugem. Zakaj, zakaj morajo obstajati še druge punce? Če jih ne bi bilo, bi bil moj. Samo moj. A to so sanje.

Naenkrat vidim, da gre drugam, kamor ponavadi. Učitelj ga je zbral za ogrevanje. Mogoče nas bo mučil, dokler ne bomo popadali, a mi je vseeno, ker mi to da razlog več, da lahko nenehno strmim vanj.

Ta trenutek zaslišim pesem, ki točno opiše moje občutke.

Ariana Grande-Problem ft. Iggy Azalea (ja, vem to je povsod c: )

Rajše vam ne bom razlagala, ker najbrž že veste. A čeprav je pot tekel z mene, sem bila nekako vesala, ker sem vedela, da se dotikam istega ripstola kot on, da tečem po istih tleh kot on, da ista luč meče senco na isto steno kot njegovo. Tako pa se je naenkrat obrnil k meni in rekel…

Ja to je bio next za danes. Nwm, ni se mi dal pisat pa tko al tko se mi zdi next dos dolg. xĐ pa dejte 5 nextov :Đ (aja pa smajlije :Đ dajem ker sicer loh v nexte dam 3 smajlije xĐ)
26. marec 2015
u187514
u187514
1. Kako moreš??? Nič si ne domišljam, dovolila si mi.
2. smešno, zanimivo, PERFEKTNO!!!
3. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
26. marec 2015
NeeeeeexT!!!!!!!! <3
ful fajn si napisala
27. marec 2015
u187631
u187631
tenks obema+love yourself dovoljenje poteče čez 3.....2......1.....KONEC!!! -.-
27. marec 2015
next
27. marec 2015
u191901
u191901
next
03. april 2015
u191908
u191908
next
04. april 2015
u188661
u188661
next
04. april 2015
u187631
u187631
Kdaj bom napisala -ommt- kar pomeni -OneMoment,MillionThings-. To je kadar se bo v 1 trenutku ful stvari nzgodil in jih bom pač naštela, ker sicer bi zgledal ful čudn cx.

Nwm jst. cx Najdla vse slovnične, k s jih nardila v prejšnjem nektu, se opravičujem…

Tako pa se je naenkrat obrnil k meni in rekel…

“A končam al ne?” in zraven se je še nasmehnil, na tisti svoj način, da sem se skoraj stopila. Ne čudite se, kako sem ga lahko slišala čez slušalke. On je pač tako super poseben, da bi ga slišala razločno in jasno, tudi če bi zraven eksplodirala jedrska bomba, ali pa bi na Zemljo padel vesoljček z Lune. On je vendar hujši kot bomba, on je vendar tako lep, da je gotovo z Marsa! (Mars je ∞krat boljši od Lune!)

Tako sem razmišljala, čas pa je tekel naprej. In seveda je mogel biti za mano ravno Ethan (vzdevek Et ali Eth, pozabla prej napisat) in mu rekel da naj neha (znan je po svoji lenobi cx). Prikimal je in se (spet) nasmehnil in jaz sem se (spet) skoraj stopila. Ko se je obrnil, sem se začela zavedati resničnosti. Zakaj bi on sploh govoril z mano?!? Kako sem lahko bila tako neumna? Take misli so me preganjale do konca ure, vendar si ga nisem mogla zbiti iz glave. Prav tako ne med slovenčšino, matematiko, angleščino in tehniko.

Domov hodim z busom. Njbolj nadležna opcija, če posebaj kadar je slabo vreme. Med hojo poslušam Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer In C in počutim se nekako prazno. Tako kot vsakič kot se ločim od njega.

Ravno sem zavila okoli vogala (to je bil eden od trenutkov v mojem življenju, v katerem sem bila ZELO ZELO nervozna, ker sem lahko zagledala moj bus, ki je ravno odpeljal xc)

-OmMt-

Ravno sem zavila okoli vogala (to je bil eden od trenutkov v mojem življenju, v katerem sem bila ZELO ZELO nervozna, ker sem lahko zagledala moj bus, ki je ravno odpeljal xc), takarat pa se je Prayer in C zamenjala z Charli XCX - Boom Clap. Ravno sem zavila in na avtobusni postaji zagledala-
Njega.
Ne vem, od kdaj on hodi tja, mogoče sva bila pač ob različnih urah, ali pa je danes prvič, mogoče bo danes edinič….po glavi se mi motajo misli in vprašanja, a glavno je - KAJ DELA TU?!

Globoko vdihnem in izdihnem. Baje pomirja. Nato se pretvarjam, kot da se ni nič zgodilo in odkorakam do postaje tam se mirno vržem na klop, ravno zraven njega. Vzela sem telefon, se obrnila malo stran, da ni mogel videti, kaj je na ekranu, in se začela pretvarjati, da pišem SMS. Ne vem če je delovalo.

Naenkrat sem ugotovila, da strmi vame. Nekako čudno je napenjal oči, kot da bi bila sto metrov stran, in da gleda nekako mimo mene, nekako v moje lice. Bila sem zmedena, a besede so kar same zletele iz mene…

“Zakaj strmiš vame?”

Zdaj me je ZARES pogledal, ampak kot največjo budalo tega sveta in rekel:
“Ne gledam tebe, ampak mimo tebe, če bo moj bus slučajno prišel…”

Skozi glavo mi zleti ena misel.

ZAKAJ SE TO VEDNO DOGAJA MENI?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?!??!?!
04. april 2015
u187514
u187514
zakaj ravno njen? kdo bi vedel
dobre muske, dobr next :''D
je Mars res boljši od Lune???
drgač pa popolno...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
04. april 2015
u191908
u191908
next
04. april 2015
u188661
u188661
next
04. april 2015
u173652
u173652
next
04. april 2015
u187631
u187631
še 2
04. april 2015
u191901
u191901
Next
04. april 2015
u192542
u192542
Cool story...
next
19. april 2015
u187631
u187631
SRY za pozn next ampak se mi lajf ful komplicira pa to :c

-Alexov POV-

Zakaj, zakaj, ZAKAJ moram biti tako dober lažnivec? Ko sem rekel, da gledam mimo nje, mi je zares VERJELA!! Če ne bi bil tako….sploh ne vem, kaj sem naredil…N E V E M . . .Vem samo to da sem jo prizadel :c Zmeden sem. Vedno sem zmeden, ko sem zraven nje in njene popolnosti. Zakaj mora biti usoda takšna? Če ne bi bil tako dober lažnivec, bi vsaj malo zardel in to bi ji dalo vsaj najmanjši namig….
Za tolažbo se mi je v slušalkah "pojavila" Rihanna And Kanye West And Paul McCartney - FourFiveSeconds.

-Skyin POV-

∞•∞•∞Ko sem prišla domov∞•∞•∞

“Ne smem iti v šolo v sredo. Moram biti bolana. Ampak v torek imamo ples. Kaj naj naredim? Kaj? KAJ!??!?!?!”

Sovražim se ko se pogovarjam sama s sabo. Ampak tako pač je.

Stvar je, v sredo bom vprašana slovenščino, ki je nič ne znam NIČ!!! Sploh ne vem katera snov. Nič. Nič. NIČ.
V torek (danes je ponedeljek : s) imamo šolski ples. Zanj sem si kupila novo obleko, čevlje, makeup, VSE. Stvar je, HOČEM na ples, v sredo pa ne v šolo. Kaj naj naredim? Ne vem.

Potem sem premišljevala eno uro. Pravzaprav je moje premišljevanje bilo pin-anje slik na pinterestu. xĐ

Po eni uri sem poklicala Lo. Zvenela je depresivno, ker se je osramotila pred Alexom-nwm jst, ampak pomagati nisem znala.

Potem sem ŠE eno uro premišljevala. Tokrat sem pogledala moj PRASTARI FarmVille in pregledala tvite od Rihanne in 5sos.

Po drugi uri sem poklicala Em.

14 krat - F*KING 14KRAT je pozvonilo, preden se je oglasila. Ampak je bilo vredno. Emma je moja inspiracija tedna xĐ.

Na plesu bom bruhala.

Takoj sem šla na igre, na eno mojo najljubših tem, how to get sick? kako zboleti? (link dam na koncu) Vem, da je tam veliko predlogov, kako bruhati. Ali kako sfejkati bolezen. Predlogov je bilo veliko, najljubši mi je bil tisti, pri katerem si usta nabašeš s čokolinom in ga potem izbruhneš in se pretvarjaš, da je bruhanje. Škoda da na plesu ne bo čokolinota.

Na situacijo sem gledala iz veliko strani. Naj bo čim manj ogabno, čim bloj učinkovito, naj imam sestavine pri roki.

Ko sem se odločila, sem si naredila bolano faco in šla k mami. Rekla sem da mi je že cel dan slabo, ampak da bom jutri lahko šla v šolo. S sočutjem mije prikimala. Z bolano faco sem šla nazaj v sobo in si na slušalkah zavrtela Taylor Swift - Blank Space. Lo style. ^-^

Res še 1x sorry za kratek pa pozn next. Mam lajf probleme :c

Kako get sick? Kako zboleti? http://www.igre123.com/forum/tema/how-to-get-sick-kako-zboleti/17114/

7 nextov!!! Js sm splanirala kaj se bo zgodil sam se mi ne da pisat! xĐ
21. april 2015
next čim prej!
21. april 2015
u192542
u192542
Next
21. april 2015
u191901
u191901
Next
21. april 2015