Forum
♫ Hello

♫ Tole je moj music blog

♫ Vsak next bo imel tele rubrike:

♪ ̲T̲σ̲ρ̲ ̲1̲0̲ ̲ѕ̲σ̲η̲g̲ѕ̲ ̲т̲н̲ι̲ѕ̲ ̲ω̲є̲є̲к̲ ̲ ♪

V tej rubriki bom objavila 10 najboljših pesmi tega tedna. Lahko, da se bo kakšna iz prejšnega tedna ponovila, a upam, da se ne bo. Te pesmi bodo po mojem okusu, vendar bom izbirala različne sloge (pop, čefurke, rock). Pesmi ne bodo nove (tako kot na MTV-ju), lahko bodo stare, jaz bom samo napisala katere so dobre, potem pa bom o njih kaj napisala.

♪ ̲M̲υ̲ѕ̲ι̲c̲ ̲A̲я̲т̲ι̲ѕ̲т̲ѕ ♪

V tej rubriki si bom v vsakem nextu izbrala enega pevca, pevko oz. izvajalca in napisala kaj o njem. Potem bom objavila tudi nekaj njegovih skladb, ki so meni osebno najboljše. :')

♪ ̲B̲є̲ѕ̲т̲ ̲ѕ̲σ̲η̲g̲ ̲т̲н̲ι̲ѕ̲ ̲ω̲є̲є̲к̲ ♪

V tej rubriki bom objavila 2 pesmi, ki sta meni osebno OK (obe bosta pop), potem pa boste vi glasovali, katera vam je boljša. Tista, ki bo zmagala, bo postala Best song this week.

♪ ̲B̲є̲ѕ̲т̲ ̲ѕ̲σ̲η̲g̲ ̲q̲υ̲σ̲т̲є̲ѕ̲ ̲є̲ν̲є̲я ♪

V tej rubriki bom objavila nekaj misli (quotes) iz pesmi, ki so meni najlepši. Nato jih bom tudi prevedla :')

♪ ̲D̲ι̲ѕ̲η̲є̲у̲ ̲S̲σ̲η̲g̲ѕ̲ ♪

Tukaj bom objavila 3 Disney pesmi, ki so meni dobre :') Potem bom napisala še kaj o njih.

♫ To je to zaenkrat :')

♫ Če imate še kakšno idejo za kakšno idejo, kar napišite!

♫ Za začetek bi rabila 3 nexte

♫ Hwaalaaa

♫ XX
17. maj 2014
u163511
u163511
next
17. maj 2014
u169364
u169364
neeeeext
17. maj 2014
u156327
u156327
next
17. maj 2014
u169364
u169364
upam da bo softengine something better
17. maj 2014
a je lahk še hujše? eno tipko narobe prtisneš pa se ti use zbriše -.-'' phh... haha
17. maj 2014
u169364
u169364
hahahha
17. maj 2014
♫ 1. NEXT ► 18.5.2014

♪ ̲T̲σ̲ρ̲ ̲5 ̲ѕ̲σ̲η̲g̲ѕ̲ ̲т̲н̲ι̲ѕ̲ ̲ω̲є̲є̲к̲ ̲ ♪

► Anastacia - Stupid little things

Nekej časa nazaj sm jo slišala na radiu in zdej mi je ratala ful dobra, sploh na začetku :')

► Shakira - Dare (La La La)

Men je ful dobra, zadnje čase ma Shakira res dobre pesmi. Tut recimo Empire (pejte puslušat) al pa Can't remember to forget you (še Rihanna zravn) sta ful dobre :') Waaa *w*

► One direction - You and I

Js drugače nism neka fenica od one direction ampak vseen tale muska je pa svetovna. Res najbolša od njih kar so jih kdaj mel se men zdi. Pa men je Niall res tak kjutii<33 *w* Aja pa video mi je tut ful dobr:')
► Chris Brown - Loyal ft. Lil Wayne, Tyga

Men je ful dobra hahah wawww... vidla sm jo enkrat zravn ene slike na facebooku in zdej jo skoz poslušam *o*

+Odločila sm se, da bo zdej sam 5 top pesmi tega tedna, ne pa 10.

♪ ̲M̲υ̲ѕ̲ι̲c̲ ̲A̲я̲т̲ι̲ѕ̲т̲ѕ ♪
Ta teden sem si izbrala...
♫ LITTLE MIX ♫

Članice so Perrie Edwards, Jesy Nelson, Jade Thirwall in Leigh-Anne Pinnock.
Men je najlubša in najlepša Perrie. In z Zaynom sta mi taka srčka.<3 Najstarejši sta Leigh-Anne in Jesy, ki sta stari 22 let, potem sledi Jade, najmlajša pa je Perrie.
Pač kot skupina majo ful dobre pesmi (usaj men). Recimo zdejle je Salute vn pršla in men je ful dobra. Al pa Word up.
Little mix ma pogodbo podpisano s Simonom Cowellom :') Bile so finalistke v oddaje x-factor 2011.

Little Mix - Salute

♪ ̲B̲є̲ѕ̲т̲ ̲ѕ̲σ̲η̲g̲ ̲т̲н̲ι̲ѕ̲ ̲ω̲є̲є̲к̲ ♪
Glasujte za tisto, ki vam je boljša! :')

1. Austin Mahone - Mmm Yeah ft. Pitbull

2. Pitbull - Wild wild love ft. G.R.L.

♪ ̲B̲є̲ѕ̲т̲ ̲ѕ̲σ̲η̲g̲ ̲q̲υ̲σ̲т̲є̲ѕ̲ ̲є̲ν̲є̲я ♪

► Look into my eyes, it's where my demons hide. -Imagine dragons, Demons

► I'm never changin' who I am. -Imagine dragons, It's time

► Say something I'm givin' up on you. -The Great Big world, Say something

► 'Couse all of me loves all of you, all you curves and all your edges, all your perfect imperfections. -John Legend, All of me

♪ ̲D̲ι̲ѕ̲η̲є̲у̲ ̲S̲σ̲η̲g̲ѕ̲ ♪

► Austin & Ally - I'm finally me

► Violetta - Ser mejor

► R5 - Pass me by

► Rabim 4 nexte<33
18. maj 2014
u156327
u156327
perfektno
1.Austin mmm yeah
ne
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext