Forum
Hej,
pisala bom zgodbico o deklici Kaji,ki ne more živeti brez glasbe.
Kaja ubožuje glasbo njeni prijatelji in družina pa preprosto ne!
pisala bom kot sem jas Kaja!

Kaja:

Ali boš bral/a???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2012
hey,ime mi je Kaja in sem stara 16 let.Vsak dan moram poslušati muziko,če ne še mi začne mešati.mama se vedno dere namene zakaj imam naglas glasbo,saj ne nemara,nemara je tudi moja sestra Tjaša ki je eno leto mlajša od mene in se vede koda je moja mama, edino ata ima še rad glasbo.no končno so se začele počitnice in lahko cel dan poslušam glasbo na slušalke seveda,da se nebota mama in Tjaša drle,koda sem raznesla hišo.končno je prišel večer,da lahko grem spat in poslušam glasbo med spanjem.naslednji dan je bil najbolj beden,saj sem morala iti z mamo v trgovino.sovražim trgovine.v trgovini pa...

next?
29. januar 2012
Tjaša:

29. januar 2012
u57642
u57642
jaa neeext...
29. januar 2012
...v trgovini pa sem morala poslušati muziko,kot vedno.Mama mi je skos govorila naj si dam služalke ven,ampak jas je nisem šlišala,ker sem pač mela muzko naglas.Mama je že meča dost tega in mi vzela slušalke,jas sem ji hodla vzet nazaj in je mal čudno zgledla da se jas in mama prepirama za ene slušalke.Vsi so naju gledli koda sma nevem kaj.Mami sem naredla zelo vlko sramoto in sma takoj odšli iz trgovini.Ko sma prišle domov me je nagnala v mojo sobo in mi vzela pm4 in slušalke seveda,ampak jas sem že vedno lahko poslušala muziko na računalniku in slušalk sem že mela kaki 5 na rezervi.Šla sem na večerjo in tam sta se mama in ata menla,da...

next?
30. januar 2012
ja kr nexti
30. januar 2012
...Šla sem na večerjo in tam sta se mama in ata menla,da bomo naslednji teden odpotovali v Rim.(j-jas kaja, m-mama, a-ata,t-tjaša)
j:ali bomo res potovali v Rim?
m:ja,čes en teden že gremo na letalo.
aamo nama morš obljubit da ne boš cel dan poslušala muzike ok?
j:ammmmmmmm...ooo keeey! (ne sam tega ne)
t:haha Kara kaj boš sploh zdržala brez muske en dan,saj če nočeš prit zraven lahko ostaneš tu in poslušač toto brdno musko!
jeveda bom zdržala!
in sem se vstala in odšla v sobo!šla sem na računalnik se prijavila na facebook in napisa:
jeeeeeeeeeeej v Rim bom odšla,samo kako bom zdržala tam bres muzke =((
in ni minila ena minuta,ko sem že dobila prvi komentar,pisal mi je moj sosošolec.
napisav pa je...
next??'
30. januar 2012
ja!!!
02. februar 2012
u57642
u57642
Neeeextič!!!
02. februar 2012
next!

Napisal pa je:
Lahko prideš k meni in boma skupaj nabijala musko,če hočeš? HaHa!!! x D

Ko sem vidla ta komentar,sem odhitela do mame in jo vprašala če lahko ostanem doma.

M: ne Kaja,neboš ostala doma v Rimo bomo 3 tedne,kaj boš tote 3 tedne počela doma?
J: na računalniku bom bla,pa zunaj,pa učila se bom ( nisem tega misla resno ),pa kopat se bom šla z prijateljicami,...
M: ne Kaja,saj to je družinski izlet,če ne bom bila zraven nebo več bil družinski!!!
J:j a,okey,bom te šla zraven!!

Odšla sem v sobo in mu napisala nazaj:
Sorry moram it zraven!

Minil je 1 teden in odpravili smo se na letalo.Na letalo pa...

next?
02. februar 2012
next
12. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg