Forum
Heeii ! Opažam, da na fuul pišete zgodbe, zato sem se odločila, da se v pisanju preizkusim tudi jaz.

Zgodba naj bi govorila o 14-letni punci Nini, ki ji glasba pomeni vse. Živi z mamo in starejšim bratom Alenom. Očeta nikoli nista spoznala, mama pa nerada govori o njem, ker naj bi jo močno prizadel, pozneje pa se je preselil v Los Angeles. Skromna tričlanska družina živi na podeželju, pravzaprav v vasi, Nina pa se kratkočasi z jezdenjem njenega konja Magnusa in seveda s petjem. Ima dve najboljši prijateljici, katerima zaupa vse svoje skrivnosti - to sta Rebeka in Janja. Njeno življenje poteka normalno, živi kot običajna najstnica, dokler ji nek dogodek ne spremeni življenja in ji ponudi priložnost, da uresniči svoje sanje, ali pa tudi ne ...

Zgodba je izmišljena, nekatera imena pa sem vzela kar iz mojega življenja xD.

Nadaljujem ?? Glasujte !

Nadaljujem zgodbo ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. december 2010
u18082
u18082
Napreeeei.!!! NUJNO..=DD ♥
31. december 2010
yup (:
nadaaaljuj!
31. december 2010
No, pa začnimo xD (pisala bom, kot da sem jaz glavna oseba - Nina)
1. DEL

Zazvonila je budilka. "Pa ne, že spet ta šola !" sem si zamrmrala in ugasnila budilko. Vstala sem iz postelje in si oblekla kavbojke, kratko majico in jopico, obula pa allstarke. Stekla sem v kopalnico in si umila obraz, si počesala lase in si oči rahlo poudarila z črno barvico (čisto malo, sovražim pol kg make-upa na faci). Hitro sem pojedla zajtrk, zgrabila torbo in že sem tekla skozi vrata z besedami "Adijo, mami !". Bila sem zelo dobre volje in sem v šolo kar tekla, kot da se bo zgodilo kaj neverjetnega. Bil pa je samo običajen petek, moj najljubši dan, saj je bil zadnji dan šole v tednu. Jupii, vikend xD. Do šole sem prišla v 15 minutah ... "Ja normalno, saj sem tekla!" sem se spomnila, prišla sem namreč 10 minut prej kot ponavadi, torej 20 minut pred začetkom prve ure. Vsedla sem se na klop pred šolo in uživala v jutranjem soncu. Čez nekaj časa sta prišli Janja in Rebeka - moji najboljši prijateljici, in sem stekla proti njima : "Heej!" sem zakričala in tudi onidve sta odzdravili. "Hej, še velja tisto za shopping - danes?" me je vprašala Rebeka. "Ja itak!" je bil moj odgovor in smo se vse navdušene objele. Nakupovat namreč ne gremo velikokrat. Po pouku smo se odpravile domov, še prej pa smo se dogovorile, da se ob treh zberemo pri Janji, ker nas bo njena mama peljala v Maribor. Prišla sem domov in vrgla torbo na stol. "Hej, kaj pa naloga?" me je spomnila mama, jaz pa sem se prijela za glavo in ji rekla : "Helouu, petek je, pa še v shopping gremo!". Očitno je pozabila. Stekla sem v sobo in si v žep vtaknila telefon (moj zvesti spremljevalec xP) in denarnico z mojimi prihranki. Ura je bila pol 3., zato sem se poslovila od mame in stekla nasproti Janjini hiši - do tja sem peš potrebovala točno pol ure. Končno sem prispela tja in odpeljali smo se v Maribor - Jupiii !! Obožujem nakupovanje !! Končno smo prispeli in me tri smo se zapodile v modne trgovine, Janjina mama pa je šla s prijateljicami na pijačo. Veselo smo tekale med oblačili, čevlji in modnimi dodatki in komentirale vsako stvar, ki smo jo našle. Našla sem neko zeloo lepo obleko in ko sem se obrnila, sem se v nekoga zaletela ...

Nadaljujem ?? Komentirajte !
31. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg