Forum
zgodba bo govorila v deklici kaiii...je revna in živi sam z očeto
za vse misli da kriva sama
vas zanima kaj se bo zgodilo z njo??

NEXT???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. november 2010
sem kaiia in stara sem 13..živim z očetom ki je brez službe.nimava niti za kruh.Mama mi je umrla ko sem se rodila.Seveda sem jaz usega kriva.vsak dan se sprašujem zakaj sem se rodila.kaj bi se zdajle dogajalo če se nebi rodila?Verjetno bi bila mama srečna z očkom,hodila bi v službo....
V šoli me nobeden nemara ker sem grdo oblečena,nimam mame..Nimam niti ene prijateljice...imam le očeta,svojega psa MODREGA (bil je od mame).Kličemo ga Moder ker ima modre oči.je nekaj posebnega..
06. november 2010
IME: Kaiia
PRIIMEK: Horvat
STAROST: 13
RADA IMA: svojega psa in očeta,vodo
NE MARA: dežja,snega
06. november 2010

jzt
06. november 2010
next????
06. november 2010
ja
06. november 2010
še 1. komentar (od druge osebe)
06. november 2010
next next next next next next next next next next next next next
06. november 2010
jaa!!! next
06. november 2010
"Vstani,zamudila boš šolo"zavpije Mitja(moj oče).Vstanem,si oblečem umazane edine kavbojke in majico z dolgimi rokavami.Ko odprem vrata mi v naročje škoči Modri.res je bil luškan.Vedno ko sem žalostna pogledam njegove oči in takoj se nasmehnem.V želocu mi je zakrulilo.Hitro leti v kuhinjo in na mizi vidi samo pol žemlje.Joj.Pa tako lačna sem.Pojem žemljo in se odpravim v šolo...
06. november 2010
next?????
2. komentarja (od različnih oseb)
06. november 2010
u20213
u20213
next
07. november 2010
u1374
u1374
next
07. november 2010
Ko stopim v šolo sem na oglasni deski videla obvestilo za avdicijo:

VABIMO NA AVDICIJO,KI BO POTEKALA JU3 OB 15
NA AVDICIJI SE LAHKO POKAŽETE V PLESU IN PETJU
NAJBOLJŠEDVA BOTA SPREJETA NA GLASBENO ŠOLO IN VSAK BO DOBIL 1000€!!!
PRIJAVITE SE LAHKO DO DANES DO 14!!

ker je bil to edini način da z očetom dobiva denar sem se prijavila.Toda nisem znala ravno peti sem se odločila da bom zaplesala.Toda kaj?
07. november 2010
next??????
07. november 2010
u20213
u20213
ja next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next
07. november 2010
še 1. komentar
07. november 2010
Medtem ko tuhtam me stran od lista odrine največja barbika na šoli-Anja,ki ima 2 ki jo vedno spremljajo-Eva in Neva.Eva in Neva sta dvojčici.Vse govorice povesta po šoli."Odmakni se,Smrdlivka" mi reče Anja.Nwm zakaj me tako kličejo saj ne smrdim.Čeprav nimava denarja se umivam vsak dan.Neva in Eva se začnejo hihitat.prijavijo se na avdicijo in odidejo v razred.Saj sem že navajena da me zbadajo me pa vsakič zaboli v srcu.Odidem v razred z mislijo na avdicijo..
07. november 2010
u20213
u20213
ja next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next ja next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next ja next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next ja next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next
07. november 2010
IME: Anja
PRIIMEK: Klopčič
STAROST: 14
RADA IMA: bogate fante,
NE MARA: da ni v pozornosti,da jo fant zavrne

07. november 2010
IME: Neva
PRIIMEK: Pikn
RADA IMA:govorice,denar
NE MARA: lažnih govoric

IME: Eva
PRIIMEK: Pikn
RADA IMA:govorice,denar
NE MARA: lažnih govoric

[img]http://image.24ur.com/media/images///600xX/Jul2010//60486350.jpg[/img]
07. november 2010

07. november 2010
next??????
2 komentarja
07. november 2010
ja netxi!!! hitroo
07. november 2010
ja next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. november 2010
Buffff!!!!!Ker sem preveč mislila na avdicijo sem se zaletela v najbolj lušnega fanta na šoli.Ime mu je Tilen.V njega sem zaljubljena ž od 3. razreda.Je eno leto starejši.Zelo je luškan.Je bogat zato je z njim hodila Anja."Oprosti" mu rečem,zardim in odletim stran."Nič hudega"reče toda ga nisem slišala.Nekaj časa je še gledal za mano toda jaz se nisem obrnila.Končno pridem v razred.Zazvonilo je.Imeli smo slovenščino.In danes smo pisali.Učiteljica je prišla v razred nam razdelila kontrolke.Nisem se mogla skoncentrirati.Mislila sem na Tilena in avdicijo..
07. november 2010
next?????
07. november 2010
2 komentarja
07. november 2010
ja tkoj nexti.!
07. november 2010
Ura se je kmalu končala.Niti nwm če sem kaj napisala v kontrolko.Nikoli nisem bila odličnjaknja.Vedno sem imela 4 redko 5 in mogoče 5 krat na leto 3.Oče nikoli in zahteval da bi imela 5.Na vrsti je bil odmor.Imeli so malico.Ker nimam denarja nikoli nimam malice.Vedno jih gledam kako jejo.Malico imamo v veliki sobi polni miz.Ravno so jedli ko se je h meni usedla moja sošolka Nina.Oblači se kot darkerica.Nikoli nismo govorile.Vedno se je držala zase.Ker sem sedela sama se je usedla zraven mene."Hei" je rekla.odgovorila sem ji enako.Vprašala me je če nimam malice.Odgovorila sem ji da ne.Dala mi je pol malice.Ko smo jedle smo se pogovarjale o kontrolki za slovenščino.Proti meni je šel Tilen.Zardela sem do ušes..
07. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg