Forum
Heiii to bo moia prva zgodbica & upam da vam bo všeč.

Nextala bom ko bojo vsaj 3x nexti ali pa do določenga datuma ki ga postavim če pa bom zamujala bom povedala. Potrudila se bom pisati književno. Vesela bom vsakega "nexta" in poleg nexta napiši tudi svoje mnenje vesela bom tudi kritike samo ne žalit!!! Pa najbrž bom pisala dele v tor. , čet. , sob. pa ned. No najprej uvod:
UVOD:
Heii sem Lisa MaClonger in sem samozavestna, pupolarna, divja, itd. no lahko sem kar hočem moja B.F.F. je Alex d pravim imenom Alexandra Anna Maria CristinnaII Lover ampak jo vsi kličemo kar Alex pol pa mam še eno B.F.F. nimam simpatije ker sem pač mrha ja res sm si rekla mrha.
No moja družina: moj oče je pač režiser
Mama je igralka
Mam pa strajejšo sestro Ann
In mlajšo sestro Annabell
No več pa zveste ko bom dubila vsaj 3x nexte pa ko bom mela čas in se mi bo dalo
slike:
jst:

Alex:

Elen(oče):

Elizabeth(mama):

Ann:

Annabell:

___________________________________________________________________________________

ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. december 2011
Neext!
08. december 2011
No odločla sm se da bom nextala ker mi je DC

Z Alex se odbravljava po nakupih za njeno zabavo kjer bo ona, jaz in Lola ( druga B.F.F.) glavne zvezde no odločila sem se da Jacka pustim (moj zdejšni fant) in trenutno gledam obleke, nobena mi ni všeč. Odločila sem se da bom rekla Mii (šivilji) da mi naj sešije posebno obleko. Vedno sem izžarevala svojo voljo prek oblek, če imam črno nisem dobre volje ali pa bom nekoga rezočarala takrat se mi nobeden ne upa pribljižati razen Alex in Lole. » Lisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!« se zadere Lola » a ti si neboš kupla obleke?!!!« se napol zadere napol upraša. Odgovorim »ne nobena mi ni ušeč!....::« Alex: » njeno veličanstvo pravi da so obleke tukaj preslabe in da bo rekla njeni veličastni dvorski šivilji da ji sešije dovolj dobro obleko in da bo na mojem dvorskem plesu preveč istopala da se bi ji kdo pripljižal« takoj se vse tri začnemo smejat. »Alex ja res je tko HAHAHAHA« se napol v semhu zaderem nazaj. Tako se nam pribljiža moj varnostnik Charlie ( ja varnostnika mam) in reče » gospodična Lisa treba bo iti ker je tvoja mama klicala da moram te in tvoji dve prijateljice pripeljati domov, ker se morate nekaj pogovoriti« reče in me že vleče v mojo limozino. Tedaj pa pridejo paparazzi…..
10. december 2011
u33561
u33561
Ana... Ana a... Ana a veš... Ana a veš da.... Ana a veš da mi... Ana a veš da mi je... Ana a veš da mi je ful všeč in zanmiv
Super, naslov, uvod, prvi del, slikce,... vse ;D
In verjetno že veš kaj to pomen: NEXT
15. december 2011
JoJ KaKo Si To DrZnEš BrAt ??????????????????????
Ma SeJ Se HeCaM SaM ToK DoBr Pa SpEt Ni !!!!!!!
AjA Pa PoŠl Mi Že LiNk Če Ne NeBo VeČ Te ZgOdBe!!
A SvA Si Na JaSnEm????
Ma SeJ Se SaM HeCaM....::
AmPaK ReS FhOłłłłł PuHiT!!!!!!!!!!!!!
Ok?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
ŁoŁ....::

HAH
;p
:**
;*****
ŁoŁ
16. december 2011
Neeeext!
16. december 2011
TnX bom Zdej enkrat nextala k mi je FhoŁŁ dougčas ene 15 min pa bo nov del pa če koga ubveščam nj mi reče..:: next čz 15 min:...
16. december 2011
u31282
u31282
Nextttttttttttt
16. december 2011
al p tut ne
nda s mi čez viknd enkrat sigurn...:::
16. december 2011
u33561
u33561
next pikij :*****
17. december 2011
hahaha ari:***
17. december 2011
evo next:

Paparazzi ki slikajo kako slikajo. Hitro pomislim kaj naj naredim do bojo pozornost osmerili od mene. Domislim se idealnega načrta:
Hitro se istrgam mojemu varnustniku in že tečem do neke punce. Tam pri tej punci se vstavim in se začnem dreti nanjo:
j=jas
p=punca

j= koza!!!!!!!!!!! Zakaj si jih poklicala!!! Pa zaupala sem ti kdo sem!!!!! Ti nehvaležnica nemarna!!!!!!!!! KOZA!!!!!!!!!!!
p= Kaj ??? kaj?? Sem?? Jaz?? Zdaj?? Kriva??? ??!???!???!??!?!?!??!!?!?
j= poklicala si jih !!!! koza!!! Koza izdajalska!!!!!
p= Kaj sem pa ti naredila??!??!??!?!??!?!?!?!!?
Že na sredini pogovora so na prizorišče prišli novinarji. Slikali so naju. Zdaj so slikali punco. Nič več mene. Ta trenutek sem izkoristila in letela k svoji limuzini. Tam so me čakali že vsi. Se pravi: Lola, Alex, Charlie in voznik. Hitro sem zlezla na svoje običajno mesto. Seveda so vsi vedeli da sem jih rešila. Nato smo se normalno pogovarjali dalje. Že prekmalu so se odpirala naša vhodna ograja….

Next??
17. december 2011
Neeeext!
17. december 2011
u44487
u44487
neext!!!
18. december 2011
u68626
u68626
next!!
18. december 2011
u59368
u59368
next!!
18. december 2011
u68558
u68558
Next !
18. december 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!
18. december 2011
u33561
u33561
Neext
18. december 2011
u31282
u31282
Nextttt
18. december 2011
Nexti!!! ful dobr pišeš!
18. december 2011
next
18. december 2011
uuff kok nextov!!!!
no mgoč bom še jutr nextala
dons se mi neda :**
18. december 2011
u68558
u68558
Next!!!!!!!!!
Še Dans !!!!!
19. december 2011
ok bom se potrudla...
čez ene 15 min. dubite next!!
19. december 2011
u68558
u68558
Next
Že Zdavni Je Minil I5 Minut
19. december 2011
nextiiii
19. december 2011
No ni glih 15min k sm umes šla še v knjižnico. Tko da next:

Že prekmalu so je odpirala naša vhodna ograja. Mučilo me je kaj ima moja mami za povedati. Sigurno je nekaj pomembnega moja mami nebi kar za nekaj brezzveznega poklicala mene. Ampak kaj ni Charlie rekel da moramo prite vse tri!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Kaj tukaj ni jasnega. Mislila sem na najhuje: da smo ostali brez denarja za naš ''dvorec'' in potem se bi mogla preseliti nekam v hišo ki že odpada in stene ji plesnijo. Ufff kako nagravžno. Kdo pa hoče živeti v taki raspadajoči hiši?!?!?!?! Nihče!!!!!! No rezen tistih brezdomcev no res jih nočem žaliti ampak saj so si sami krivi kaj pa porabijo ves denar za alkohol in droge??? No kakor koli mislim da je nekaj pomembnega kot:
- selimo se ker nimamo več dovolj denarja,
- '' izgubila sem službo'' bi rekla mati. '' in jaz tudi'' pristavi oče.
- '' ljubica oče je imel prometno nesrečo ko je peljal Anno in Annobello na trening'' bi rekel neznani zdravnik '' mati pa ima neozdravljivo bolezen raka'' bi še pristavil
………………………………………………………………………………………………

Kar naenkrat sem se znašla na sredi prelepega travnika. Bila sem jaz glasba in ples in jaz. Kako lepo je bilo. Kot bi bila v 7ih nebesih. Popoln mir. Popolna tišina. Nič ni bilo na tistem travniku. Samo jaz. In iz daljave je pritekala glasba. Katere ne moreš vpisati. In bila je pokrajina. Prelepa pokrajina. Jaz sama. In glasba. In ples. Brez da bi se zavedala sem vstala in plesala prek njiv, lepega svete ki se ga ne da vpisati z besedo in pela. Pela kot angelski glas. Plesala kot le najboljši plesalci sveta, če ne bolje od njih. Zame sem bila samo jaz in glasba in ples…………

Next???
19. december 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. december 2011
u68558
u68558
Next!!!!
19. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg